Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bizde şu an eşli de sadece aynı pozisyondayız. Bende cesaret edemiyorum farklı bişeye, korkuyorum

Bizde şu an eşli de sadece aynı pozisyondayız. Bende cesaret edemiyorum farklı bişeye, korkuyorum
Ben henüz aparattayım şuan ama daha önce aparat çalıştığımda 4ü yapınca sprey de sıkarak eşimle de birlikte olabilmiştim. Spreyin eahatlığı ile sanırım hem üstte hem altta olmuştu sorun olmamıştı. Sonra başa sardım o zaman devam etmedim eşliye de aparata da. Bu sefer bırakmıycam inşallah. Sen de bırakma sakın devam et ilerde rahatlayınca pozisyon da değiştirirsiniz illaki

Evet bende eşime dün öyle dedim. İlişkiye iyice bi alışayım diğer pozisyonları da deneriz.

Kızlar merhaba dilatör yapmaya başladığım aydan beri adetim düzensziliğe girdi doğru düzgün eskisi gibi adet olamıyorum hatta en son reglimden 50 gün geçti hâla olmadım sizce neden hamile değilim çünkü daha düzgün bir ilişki yaşayamadım bile

Hiç dilatör seti almadan eşimle çalışsam olurmu sizce çünkü ben eşimi yarıya kadar alıyorum içime ama o anki korku utanma hissi geriyo beni

Dilatörden olacağını hiç sanmıyorum. Fizyolojik başka bir sorun olabilir. 50 gün geçmesi çok olağan bişey değil bence bir doktora gözükün.

Hiç dilatör seti almadan eşimle çalışsam olurmu sizce çünkü ben eşimi yarıya kadar alıyorum içime ama o anki korku utanma hissi geriyo beni
Parmakla devam edebilirsin. Utanma hissin varsa bu parmak işini eşine yaptır eşin sana yapsın. Önce güzelce masaj yapsın vajinana. Gün gün 3 parmağa kadar çıkın

Ben kendim yaparken sorun yok ama eşim dokununca kontrol bende olmadığı için geriliyorum
İşte kontrolü eşine de bırakabilmelisin. Eşli denemede bu önemli çünkü. Bırak eşin yapsın ne olabilir ki. Vajinan zaten tamamen bi boşluk. Önce sen çalış sonra eşin sana yapsın. Kontrolü ona bırak

Bikaç gün daha kendim çalışıp sonra eşli denemeye geçicem parmak egzersizinden sonra eşimle normalde denemelimiyim sizce

Gülüü koklar gibi nefes alıp mumu üfler gibi nefes verirken ıkınıp ittirmek hepsi bu kadar kuzucum
Bunu eşli denemede hep aklına getir eşimde bir süre benimle yapmıştı

Kaç yıldan beri buralardayım hiç böyle bir şey duymadım canım alakası yok bence istersen bir doktora git pcos var mı yok mu baktır

İstersen bahsettiğim nefes kegel egzersizle bir dene canım baktın olmuyor üzülme direk aparat sipariş et çözelim bu işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…