Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar dün akşam denememizde gene kendimi kastığımı farkettim. Yani hızlı git gellerde sanki penis kayıp anüse gidecek diye korkuyorum. :KK43: Bu yüzden kendimi çok kasıyorum, napıcam :KK43:
Ayy yok be kuzum zaten orası öyle bir yer değil korkma eşin dikkat ediyordur sen rahat ol🌸🌸Bende dün yapamadım bugün yapacağım ama bir halsizlik var anlamadım gerçi egzersize başlayana kadar sonrası geliyor da işte bakalım..

Ayy yok be kuzum zaten orası öyle bir yer değil korkma eşin dikkat ediyordur sen rahat ol🌸🌸Bende dün yapamadım bugün yapacağım ama bir halsizlik var anlamadım gerçi egzersize başlayana kadar sonrası geliyor da işte bakalım..
Evet eşimde diyor rahat ol bişey olmaz diye ama işte olamıyorum 😂 neyse olcamm. Bende halsizlikten bahsetmiştim. Hastaneye gözük sende mutlaka, bikaç değerim düşmüş benimde ondanmış bu halsizlik 🥺

2 parmak eşimlede denemelerim oldu onun yarısını alabiliyorum ama gerisi gelmiyo
Canım merhaba yarıda kaldığın zaman acele etme biraz dur sakinleş nefesini düzenle sonra kegel yap ve sonra derin bir nefes alıp verirken eşin ilerlesin İnan gidiyor öyle..Acele etme sadece ama çokta bekleme tabiki sadece biraz sakinleş ve devam et🌸🌸

Selam kızlar benim de yatılı misafirim vardı çalışamadım hiç ama bugün çalıştım. En son 2. Aparatı zor yapmıştım ama bugün 2 yi de 3 ü de rahatlıkla yaptım eskisi gibi🥰 gülü koklar gibi tanımı cidden hayat kurtarıcı bir şey ya.. hep o şekilde yaptım bugün ve çok kolay oldu. Çalışmaya devam🙏🏻🙏🏻

Selam kızlar benim de yatılı misafirim vardı çalışamadım hiç ama bugün çalıştım. En son 2. Aparatı zor yapmıştım ama bugün 2 yi de 3 ü de rahatlıkla yaptım eskisi gibi🥰 gülü koklar gibi tanımı cidden hayat kurtarıcı bir şey ya.. hep o şekilde yaptım bugün ve çok kolay oldu. Çalışmaya devam🙏🏻🙏🏻
Misafirin gelcek diye acaba stres mi olmuştun ondan olabilir mi ? Şu an gayet rahat yapabilmişsin, tebrikler💕

Misafirin gelcek diye acaba stres mi olmuştun ondan olabilir mi ? Şu an gayet rahat yapabilmişsin, tebrikler💕
Ondan değil de her zaman çalıştığım gibi yapmamıştım. Normalde yerde çalışıyordum yarı oturur pozisyonda. O gün yatakta yapmaya alışmak için yatakta biraz daha yatar pozisyonda denemiştim hiç olmamıştı hiç.. bugün yine eskisi gibi çalıştım rahat oldu. Şimdi de hep aynı pozisyona mecbur kalır mıyım endişesi oluştu gerçi

X