Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Dün akşam tekrar üçüncü Dilatorle çalıştım, hızlı gittigim için bir geriye dönüş yaşamıştım bahsetmiştim. Dördü denedim fakat olmadı malesef eşime de müsade edemiyorum hala itmesi için kasiliyorum 🥲 Bugun de ilk ikiyi çalıştım ucu alamadım böyle çok geriye dönüşlerim oluyor o anki ruh halim inanilmaz etkiliyor beni
Devam et canım birden başlaman iyi olmuş yeniden. Nefes kegel dilatorle olacak insallah. Olmamasi icin hicbir sebep yok. Burada hepimiz damdan düseniz. Sizi çok iyi anlıyoruz, bize de olmayacak gibi gelirdi. Bu isin caresi vazgecmemek 😍

O devamını getiremediğim yer kızlık zarı mı yoksa pelvik kaslar mı hala anlamadım önce anatomi öğrenmem lazım sanırım 🥹bir de hep üstte deniyorum en rahat hissettiğim pozisyon o ama dik bir şekilde üstüne oturuyorum eğimli mi oturmam lazım ?
Kızlık zarı değil kızlık dairesi demişti benim terapistim. Eğer zar demeseydik vaji diye bir rahatsızlık olmayacaktı demişti cok hakli . Kapalı bi duvar zar var ve geçemiyor gibi canlanıyor insanın zihninde o tam bahsettiğiniz yerde. Ama orası kaslar. Evet pelvik kaslarınız. Kasılinca kapanıyorlar ve ilişki ilerlemiyor ya da en başından mümkün olmuyor. Tam o an serbest biraktiğin an her şey çok rahat akıyor.

Merhabalar nasılsınız kızlar nasıl geçiyor çalışmalarınız ben yine bu haftada üşengeçlikle geçiriyorum ya nolacak benim bu halim🥺☹️😢😭😤
Üşengeçlikk yok zaten o herşeyin başa sarmasına sebep hadii hemencik hazırlan bu kadar başlamışken bırakma🌺

Ben valla aynıyım 😧 o kadar isteksizim ki üstelik aparatlar baş ucumda ama sadece bakışıyoruz🤭😓
Onları sev güzel enerjiler yolla sizler benim kurtuluş musunuz bana yardım edin de evet saçma gelebilir ama ben yaptım Bir de ayna karşısında kendimle konuşurdum💫🥲😍

Onları sev güzel enerjiler yolla sizler benim kurtuluş musunuz bana yardım edin de evet saçma gelebilir ama ben yaptım Bir de ayna karşısında kendimle konuşurdum💫🥲😍
Bende konuşuyorum çalıştığım zaman hatta temizlerken canlarım falan diyorum eşim kimle konuşuyosun diyo🤣🤣🤣ama ben sürekli çalışamıyorum haftada 2-3 gün

Ayy valla iyiki sizi tanıdım çok minnettarım gerçekten hep aklımdasınız🙏🏻 Tamam birazdan kalkım ya valla offf ya bi bitseydi gerçekten 😦
Sizlerde iyi ki varsınız birbirimizden böyle destek alıyoruz yoksa diğer türlü gerçekten olmuyor
Biteceekk az kaldı🥰

Bende konuşuyorum çalıştığım zaman hatta temizlerken canlarım falan diyorum eşim kimle konuşuyosun diyo🤣🤣🤣ama ben sürekli çalışamıyorum haftada 2-3 gün
😂😂Ara vererek çalışınca ben verim alamazdım herhalde ben hep burada bunu söylerim ben tam ders niteliğinde çalışıyordum sabahtan bütün işlerimi bitiriyordum yaklaşık iki 3 saat sırf egzersiz ve bunları yaparken zaten ben mutlaka bir şeyler izlerdim❤️

😂😂Ara vererek çalışınca ben verim alamazdım herhalde ben hep burada bunu söylerim ben tam ders niteliğinde çalışıyordum sabahtan bütün işlerimi bitiriyordum yaklaşık iki 3 saat sırf egzersiz ve bunları yaparken zaten ben mutlaka bir şeyler izlerdim❤️
Kuzum işte benim çalışma saatlerim çok değişik her hafta değişiyo 🤦🏼‍♀️ Değiştiği için düzeni oturtamıyorum bak bu saat oldu eşimin çay demliğini bitirmesini bekliyorum o zaman da benim uykum geliyo🤣🤣 ayyy ne saçmalıyorum ya valla resmen dertlerimi döktüm kusura bakmayın nolur☹️

Kuzum işte benim çalışma saatlerim çok değişik her hafta değişiyo 🤦🏼‍♀️ Değiştiği için düzeni oturtamıyorum bak bu saat oldu eşimin çay demliğini bitirmesini bekliyorum o zaman da benim uykum geliyo🤣🤣 ayyy ne saçmalıyorum ya valla resmen dertlerimi döktüm kusura bakmayın nolur☹️
Olur mu kuzum sıkıntı yok Şimdi onlar bizde bu rahatlığı görünce otomatikmen onlarda salıyor
Bugün böyle geçsinn yarına çay yok egzersiz var de sen😄

Kesinlikle ya çok doğru şimdi sizden desteği alınca eşimi dürtüp duruyorum ama adam çay aşığı 🙄 bırakıp kalkamıyo
Sen kendin çalışmaya başla, eşinde sonuna yetişsin beraber yapın :) Maksat o üşengeçliği kaldırmak. Çünkü onu bekliyorum demek de bir erteleme metodu kendimden biliyorum :KK70:

Sen kendin çalışmaya başla, eşinde sonuna yetişsin beraber yapın :) Maksat o üşengeçliği kaldırmak. Çünkü onu bekliyorum demek de bir erteleme metodu kendimden biliyorum :KK70:
Çok doğru söylüyosun aslında valla nasıl bir illete düşdük hiç anlayamıyorum bazen diyorum bu erteleme hastalığının ilacı yokmu😂😂

X