Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Nasılsınız kızlar ? Nasıl gidiyor çalışmalar💕
Dün akşam tekrar üçüncü Dilatorle çalıştım, hızlı gittigim için bir geriye dönüş yaşamıştım bahsetmiştim. Dördü denedim fakat olmadı malesef eşime de müsade edemiyorum hala itmesi için kasiliyorum 🥲 Bugun de ilk ikiyi çalıştım ucu alamadım böyle çok geriye dönüşlerim oluyor o anki ruh halim inanilmaz etkiliyor beni

Dün akşam tekrar üçüncü Dilatorle çalıştım, hızlı gittigim için bir geriye dönüş yaşamıştım bahsetmiştim. Dördü denedim fakat olmadı malesef eşime de müsade edemiyorum hala itmesi için kasiliyorum 🥲
Evet 4. olan aparatta hep bir takılıyoruz ama bu bizi yıldıramazz🥰 Ben o gün sıcak bir banyo yapmıştım daha sonra aman gene olmayacak zaten dedim bir baktım tik oldu Çok değişik bir his oluyor oda saniyelik bir anlık bir cesaret gerekiyor gerçekten canım

Evet 4. olan aparatta hep bir takılıyoruz ama bu bizi yıldıramazz🥰 Ben o gün sıcak bir banyo yapmıştım daha sonra aman gene olmayacak zaten dedim bir baktım tik oldu Çok değişik bir his oluyor oda saniyelik bir anlık bir cesaret gerekiyor gerçekten canım
Kesinlikle eşime müsade ettiğimde kasilmasam kendi cesaretim yok o biraz ittirse gireceğini biliyorum ama kasilinca da illaki batma oluyor ona kosullanmak istemiyorum ne yaparsam acı sizi ağrı olmadan olsun istiyorum bakalım umudumu kaybetmiyorum tabii herkes bu yollardan geçerek güzel sona ulaştı darısı başıma biraz daha yolum var gibi regl olunca sekiz gün ara vermek durumunda kalıcam kötü olacak ama artık yapacak bı şey yok 🥲

Kesinlikle eşime müsade ettiğimde kasilmasam kendi cesaretim yok o biraz ittirse gireceğini biliyorum ama kasilinca da illaki batma oluyor ona kosullanmak istemiyorum ne yaparsam acı sizi ağrı olmadan olsun istiyorum bakalım umudumu kaybetmiyorum tabii herkes bu yollardan geçerek güzel sona ulaştı darısı başıma biraz daha yolum var gibi regl olunca sekiz gün ara vermek durumunda kalıcam kötü olacak ama artık yapacak bı şey yok 🥲
İnşallah olacak ben de inanıyorum diyorum ya tek sen değilsin çoğumuz aynı şeyleri yaşadık inşallah dilediğin istediğin gibi olur son reglin böyle olsun diğerinde herşeyi çözmüş olursn💓

İnşallah olacak ben de inanıyorum diyorum ya tek sen değilsin çoğumuz aynı şeyleri yaşadık inşallah dilediğin istediğin gibi olur son reglin böyle olsun diğerinde herşeyi çözmüş olursn💓
İnşallah sizin motivasyonlarinizla dilatör sete basladim sonu da güzel olsun herkes için 💜 Sizin için de sağlıklı bebisleriniz olur inşallah en hayırlı zamanda ☺️

İnşallah sizin motivasyonlarinizla dilatör sete basladim sonu da güzel olsun herkes için 💜 Sizin için de sağlıklı bebisleriniz olur inşallah en hayırlı zamanda ☺️
❤️❤️
Sizlerinde böyle dualari eksik olmasın 😍inşallah bak ben de bu imtihanın içindeyim. Rabbim kolaylıkla sağlıkla isteyen herkese nasip etsin canım aminn

Öncesi ayna egzersizi yap vücudunu tanı dokun korkma kendinle barışık ol gün içinde sürekli bacaklarını açarak oturmaya çalış
Birde beni çok rahatlatan Doktor Müjdegül Karacanın vajınusmus videolarını izle

Aparatı kullanırken bol kayganlaştırıcı yada su bazlı ultrosan jeli kullanabilirsin.İsterseb emla krem anestol krem yada vemcaine sprey kullanabilirsin ben aldım ama kullanmamıştım.

aparatı içine alırken gülü kokluyormuş gibi kokla (nefes al) , daha sonra nefes verirken mumu üflüyormuş gibi (nefes ver) ve o sırada kafana takmamak için gerilmemek için ya arkada tv açık olsun, ya da müzik, konser sevdiğin bir şeyler yani bi ses olsun ki tek onu düşünüp gerilme pozitif,olumlu,mutlu olmak önemli nefesi unutursan kasarsın unutma 😘

BellaBellucci BellaBellucci 🍀

Nasılsınız kızlar ? Nasıl gidiyor çalışmalar💕
Selamm dün regl bitti tamamen bu akşam yine egzersiz ve eşli deneyeceğiz herşey yolunda kendimi çok iyi hissediyorum hatta öyle alıştım ki egzersize özledim biran önce denemek istiyorum😀Umarım güzel geçer eşli,sürekli moralimi yüksek tutuyorum,yanma batma olsada zamanla geçecek biliyorum zaten en zorunu başardım gerisi sadece bol egzersiz,pozitif düşünme ve zaman..Gelişmeleri gece yazarım🌸🌸

Selamm dün regl bitti tamamen bu akşam yine egzersiz ve eşli deneyeceğiz herşey yolunda kendimi çok iyi hissediyorum hatta öyle alıştım ki egzersize özledim biran önce denemek istiyorum😀Umarım güzel geçer eşli,sürekli moralimi yüksek tutuyorum,yanma batma olsada zamanla geçecek biliyorum zaten en zorunu başardım gerisi sadece bol egzersiz,pozitif düşünme ve zaman..Gelişmeleri gece yazarım🌸🌸
Bu şekilde isteyerek ve mutlu olarak yaparsan inan başarılı olma şansın daha yüksek ve aynı zamanda regliden sonra gerçekten daha kolay oluyor hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz canım😍💜

Kızlar bu ara bende aşırı bir halsizlik böyle herşeye karşı aşırı bir isteksizlik var. Hiç bişey yapasım gelmiyor. :KK43: böyle hisseden var mı?

Kızlar bu ara bende aşırı bir halsizlik böyle herşeye karşı aşırı bir isteksizlik var. Hiç bişey yapasım gelmiyor. :KK43: böyle hisseden var mı?
Bıraksalar her gün yatarım hiçbir şey yapmak istemiyorum ben de aynıyım sen bir ara istersen D vitaminine B12 ye baktır❤️

Çok iyi yaptırmışsın canım ona göre takviye gerekirse alırsın🍀
Daha önceden başlamıştım aslında b12, iyot, folik asit falan var içinde. Kolajen desteği de alıyorum. Bunların hepsini 10 gündür falan yapıyorum. Doktora da gösterdim bunları. Yüzümde de sivilce çıktı. Galiba aldığım takviyeler karaciğerimi zorladı 🥴

Daha önceden başlamıştım aslında b12, iyot, folik asit falan var içinde. Kolajen desteği de alıyorum. Bunların hepsini 10 gündür falan yapıyorum. Doktora da gösterdim bunları. Yüzümde de sivilce çıktı. Galiba aldığım takviyeler karaciğerimi zorladı 🥴
olmuş olabilir canım karaciğer enzimlerini çünkü yükseltebiliyor. Tiroitlerine de zaten muhtemelen bakmışlardır sonuç çıkınca bilgilendir beni de merak ettim canım🌺💓

olmuş olabilir canım karaciğer enzimlerini çünkü yükseltebiliyor. Tiroitlerine de zaten muhtemelen bakmışlardır sonuç çıkınca bilgilendir beni de merak ettim canım🌺💓
Evet evet aynısını dedi doktor :) tiroitleri de yükseltmiş olabilir iyot dedi. Tabii mutlaka yazarım buraya zaten sen sağlıkçıydın değil mi? :KK36:

X