Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Psikoterapist daha sağlıklı olur .
Mekanik olarak değil duygusal olarak yaklaşırsan.
Çünkü aletlerle sen yenmişsin zaten.Penis daha yumuşak

Kızlar eşli deneme öncesi dilatörden yine kurtulamadım başta her şey iyi gidiyordu ama iş vajina girişine geldiğinde büyük yanma hissettim olmadı. Kayganlaştırıcısız ve dilatörsüz cinselliğe nasıl geçecem bilemiyorum. Bir de şu zevk alma işi hala bende yok ben anlamıyorum diğer kadınlar bundan nasıl zevk alıyor ? Yanma - batma - baskı hislerini sadece duyuyorum .

Kaç aydır dilatörle eşli deniyorsunuz .Biranda bırakılmıyor aparatlar gibi düşün nasıl 1 den 4 e kadar aşama aşama geldik oda öyle ben ilkinden sonra penis daha yumuşak diye birde mantar ve enfeksiyon yapıyor diye dilatörler öyle düşünüp kaldırmıştım 4.denemeden sonra bazilarimizda 6 ayı buluyor .

Durum güncellemesiii
Dördüncü gündeyim son aparatta ama hala ilk onu alamıyorum acıyor kasmadığım halde gram kasıntı yok yani mecburen önce üçle başlıyorum sonra dört yaparken canım yanıyor nedeni ne olabilir sizce yardım edin lütfen moralim bozuldu

3 ay oldu . Enfeksiyon yaptığını bilmiyordum yanmalarım belkide onun yüzündendir. Bırakmaya çalışıyorum ama ilk denemede başaramadım

Ertelemek istemiyorum kurtulmak istiyorum
Sen zaten neredeyse başarmışın bitmiş acıtsa aparat acıtırdı mesela zaten oda acıtmıyor sonuçta yapamazdın değil mii kendini eşine bırak güven devamı gelecej üstelik eşli deneme daha kolasy sadece kaygılarımız bizi bu hale getiriyor

Hayır canım hemen zevk aldımm herşey sıfır sıkıntısız şekilde ilerliyor diyen hemen hemen yok aparatı bende bir süre bırakmadım ne kadar oldu ki yeneli

Önce 3le değil 1ile başlayacaksın canım hepsini 5 er dakıka çalış birden büyük aparatlara geçme

3 ay oldu . Enfeksiyon yaptığını bilmiyordum yanmalarım belkide onun yüzündendir. Bırakmaya çalışıyorum ama ilk denemede başaramadım
Jinekolog muayeneni oldunmu mantar yada enfeksiyon varsa oda yanma yapıyor tam icindeyken böyle batma yanma gibi oluyor .

Gebelik düşünüyorsanda 3 ay öncesi folik asit başla d vitaminin eksikse yükleme yaptır ilk üç ay gebelikte bazi doktorlar d vitamini yazmiyor normal seviyede diye sen onlara kanma biranda düşüyor hem senin hem bebek icin d vitamini önemli düşerse yükseltmesi zor oluyor sabit tutmaya çalış sma testi yaptır kızamıkçık aşısini yaptir 3-6 ay gebe kalma tetanoz aşıları dozlarini tamamla gebeliğin rahat geçsin

Yanma oluyo aparatta birazcık dayanilmiyacak gibi değil eşime hiç birşey diyemiyorum bu konuda çok hassaslastik artık şuan bile kavgaliyiz yokmuşum gibi davraniyo yaklaşmaya çalışıyorum ama benimle ilgilenmiyo

Randevu aldım gidip baktıracağım ve açıkçası tedirginim ilk muayenem olmuş olacak. Gebelik düşünüyorum malum yaşım 32 oldu tavsiyelerin teşekkür ediyorum. D vitamini sürekli yaptırıyorum zaten. Şu an tek korkum enfeksiyon olması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…