Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Cok sebebim var inanın haklısınız giden 3 senem içinde inanılmaz pişmanım gelecek günler içinde. Motivasyonumu sağlayamiyorum. Çünkü oldugunda bayagi yanma hissettim ve uzunca bir süre de devam etti acaba aynısını yasayacagimdan mi korkuyorum ama sonuçta ölmedim de ve geçti.
Ben mesela aparatlarla ciddi anlamda uzun süre çalışıyordum hani içime iyice sinsin diye O tahriş yanma hissi gerçekten evet oluyordu ama geçici ben bepathen fito krem öncesi sonrası kullanırdım tahriişi alırdı.
Tabi bir de ciddi anlamda isteksizlik de var bugün yarın diyerek geçiyor ama sen güçlü birisin buna izin verme

Yani gerekirse biz seni dürtelim. Mesela bu akşam deneme yap ve bize yaz hadi biz sana güveniyoruzz yapabilirsin
2 3 gün oluyor sanırım buraya yazalı her akşam deneme senaryoları döndürüyorum kafamda 9 olunca da uyuma numarası yapıyorum tv karşısında bildiğiniz eşimi kandırıyorum ya rezalet birsey bu. Ama sevinirim aynı yollarsan gectik belki bunun vir etkisi olabilir.

Ben mesela aparatlarla ciddi anlamda uzun süre çalışıyordum hani içime iyice sinsin diye O tahriş yanma hissi gerçekten evet oluyordu ama geçici ben bepathen fito krem öncesi sonrası kullanırdım tahriişi alırdı.
Tabi bir de ciddi anlamda isteksizlik de var bugün yarın diyerek geçiyor ama sen güçlü birisin buna izin verme
Iste benim sorunum aparat kullanmadan eşli denemeler. Bu da eşim sıkılacak mi kaygısı yarattı bende ve zaten ikinci denemem de de eşimin yükünü sırtından almak için nolursa olsun dedim ama aynı şeyi yeniden diyemiyorum ya. Kremi deneyeceğim. Cok teşekkür ederim. Bakalim insallah bu aksam biseyler olur ya

Kesinlikle doktora git dilatör kullan ben kendim tek başıma dokunamazdim eşim bile görsün istemezdim şimdi çok yol aldım parmak yapıyorum dilatör kullanıyorum penisin başını alabiliyorum devamında canim acıyacak diye ilerletemiyorum korkuyorum bunun için ise pisikologa gidicem sabah ilk iş beklemiycem beklemek zaman kaybı
Dilatör kullanıyorum hatta buradan destek alarak 4 numarayıda yaptım kızlar saolsunlar gerçekten 🙏🏻🌸 benim eşim dilatörü kullanmak istemiyo ama bugün için ikna ettim inşallah güvenip bırakabilirim ona 🙈

Ben kendime söz bile veremiyordum hep erteliyordum. Beni birileri dürtmesi, sürekli hadi hadi demesi lazım belli
Kendinizi nasil motive ediyorsunuz da basliyorsunuz ya ben kendimi motive edemiyorum. Bu şey gözümde çok büyüyor. Kendime söz veriyorum ama tutamıyorum psikolojik olarak çok yorgun ve tükenmiş hissediyorum kendimi. Denememek için bahanelerim de harika gerçekten kendimi hasta edebiliyorum. Kısır dongudeyim
Ben hep çocuk yapanlara bakarak motive olmaya çalışıyorum yaa bu bile yaptıysa yani bende yaparım yapcam diyorum dilatör çalışıyorum ama özellikle eşim olmayınca çalışıyorum ki yanında daha fazla stres olmım die önce kendi savaşımı bitirim sonra daha güçlü çıkım eşimin karşısına die düşünüyodum şuan hazır gibiyim yani inş 🙊 bence sizde silkelenin ve hemen dilatöre başlayın vakit kaybetmek bizleri yıpratıyor sadece. Yarına buraya yazın günlük bildirim yapcaz😍🌸🌈

X