Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tabiki alışılıyor hatta o his eşli denemede öyle olmuyor bile. Düşünsene, daha önce hiç bişey sokamıyordun oraya ama su an 4 e kadar geldin. Yani bak nelere alıştın. Son adım kaldı hadi bi’ gayret

Çok teşekkürüm cevabınız için... tekrar denedim hallettim onu da çok rahat yapabiliyorum. buradaki herkese çok teşekkür ederim! :)

merhaba, ben yaklaşık bir yıllık evliyim. bir yıldır hiç ilişkiye giremedik ve en sonunda doktora gitmeye karar verdim. geçen hafta bir jinekoloğa gittim, vajinamın bölmeli olduğunu mini bir operasyonla alınması gerektiğini byu şartlarda penisin oraya girmekte zorlanmasının normal olduğunu girse de çok kanamalı olacağını falan söyledi ayrıca bunun üstüne 5. seviye vaj olduğumu söyledi. 5. seviye için biraz araştırma yaptım fakat ben muayene sırasında internette okuduğum aşırı tepkilerin hiç birini göstermemiştim. muayene sırasında bana "aa sende bant var bunu almamız gerek" dedikten sonra irkildim biraz, ve sonra ayna ile bana gösterirken parmağıyla dokunmaya çalıştığında hafif bi tepki verdim istemsiz. ben eşimle denerken hiç bi zaman bacak kapama itme gibi şeyler yaşamamıştım, hatta vajina girişinde penisi hissetmek hoşuma gidiyor. doktor seviye 5 dediğinden beri moralim baya bozuk. haftaya operasyonla o bant alınacak. sonrasında tedaviye doktorla devam etmeli miyim bilmiyorum. biraz rahatlamaya ihtiyacım olduğu için buraya yazdım. umarım okumaya vakit bulursunuz, teşekkür ederim.

Merhaba canım çok geçmiş olsun evet bazılarında kızlık zarında fizyolojik olarak bu şekilde sıkıntılar olabiliyor kafana yatmayan bir şey varsa başka bir hekimin de görüşüne al eğer oda aynı şey söylerse diğeri ile aynı tedaviye devam et derim

operasyonu olucam, sonrasında vakinismus tedavisine devam edip etmeme konusunda emin değilim. çünkü seviyemin oo kadar yüksek olduğuna inanmadım

yani anlattıklarıma göre sizce benim 5. seviye olma durumum gerçekten olabilir mi? bacak kapamak, eşimi itmek gibi şeyler hiç olmuyor bizde
Sonuçta onu doktor değerlendirmiş canım vardır bildiği ama Önemli olan senin ne hissettiğin ki ben rahatın diyorsun bence başta olmadı dene sonraa olmazsa tekrar gidersiniz hekiminize

Bence iyileşme sürecinden sonra kendiniz evde deneyin, korkularınız yokmuş zaten. Biz size taktikleri veririz. Nasıl yapmanız gerek falan diye. Kegel yapabilirsiniz evde şu süreçte. Vajinanıza dokunurken falan kötü hissediyor musunuz? M minimino

tamam çok teşekkür ederim
Merhaba canım herşeyden önce mümkün mü bilmiyorum nick değiştir her baktığında,gördüğünde kendi modunu düşürme kendini buna şartlandırma,hapsetme ki pozitif olasınBende yolun başında sayılırım aşacağız inşallah evet uzman dr yardımı ve buradaki caaaanım tecrübeli arkadaşlarım yardım ediyor çok faydası var ama kendine İnan önce pozitif ol ve İnan beni ayağa kaldıran,cesaretlendiren buradaki arkadaşlar oldu

Bu arada Arya en sevdiğim isim tam olarak bu durumu aşar Allah kısmet eder bir kızım olur ise adı Arya olsun istiyorum,o yüzden her baktığımda motive oluyorum hayal kuruyorum daha da cesaretleniyorum işte öyle yazmak istedimBu arada ben YaseminBugün tekrar eşli deneyeceğim moralim falan iyi bakalım yarımda olsa durmak yoook

Tek korkum acı başkada bir korkum yok bu korkumada engel olamıyorum cinsellikten sevişmekten soğudum bu korku yüzünden siz hiç acı duydunuz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…