Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım bu psikolojik bişey kafanda bitirmen gerekiyor zar ameliyatı olsanda bi faydası olmaz çünkü bedensel bir sorun değil doktor parmak yapabildiyse bir sorun yok demektir ki sende yapabilirsin sana önerim ilk önce eline bi ayna alıp vajinanı incelemen sonra serçe parmağına kayganlaştırıcı sür ve dokundurmaya çalış yavaş yavaş sokmayı dene yaptıkça ve oraya bişeyin girebildiğini gördükçe güvenin gelecek
Maalesef ilk aşamalarda denedim bunu aynaya bakmak kesinlikle faydalı oluyor dediğim gibi çok daha kötü durumdaydım dokunamayacak kadar ama parmak egzersizi yapamadım başlarda da şu anda da yapamiyorum

Hangi şehirdeydiniz siz çok şanslısınız yani ben daha bu kadar zaman geçmeden terapi için gittim maddi manevi kendimizi ona hazırladık bütün motivasyonum alt üst oldu kulak çubuğunu girişe sokturmadim diye tedaviye baslayamazmisiz. Kendim dokunamiyorum ben problem bu zaten. Psikiyatriye yönlendirdi dediğim gibi ama faydasını görmedim. Maddi olarak harcadıklarıkiz ve boşa geçen zamanda başka hicbi şey yok elimizde
Ne alaka ya öyle bişey mi varmış saçmalamışlar. Ben istanbuldayım

Maalesef ilk aşamalarda denedim bunu aynaya bakmak kesinlikle faydalı oluyor dediğim gibi çok daha kötü durumdaydım dokunamayacak kadar ama parmak egzersizi yapamadım başlarda da şu anda da yapamiyorum
Ben size ilk terapi notlarımı atıcam. Onu 1 hafta falan yapın

CF13FEEE-E875-4C65-AC97-4EFE2B3F8E9D.jpeg

Parmak egzersizi bazılarında rahatsız edici olabiliyor dilatör seti daha iyi aslında

Ne alaka ya öyle bişey mi varmış saçmalamışlar. Ben istanbuldayım
Ücreti peşin alıyorlar terapi başı değil öyle olunca malum yüzde yüz başarı garantisi iddiaları olduğu için benden cesaret alamamış. Bunun yerine seans seans ücretlendirme yapsa böyle bı problem olmayacak olmadığı yerde bırakırız gerekirse. Paramızı alamazmis. Antep'te yaşıyorum ismi en bilindik olan hanımefendiye gittik başka da zaten özellikle vajinismus terapisi yapan doktor bulamadim

Parmak egzersizi bazılarında rahatsız edici olabiliyor dilatör seti daha iyi aslında
Ve dilatörden sonra parmakta sokturmuştu terapist. Dilatöre bak, parmağına bak hangisi daha kalın demişti. Şimdi sok parmağını ve organını keşfet demişti ve hiç zor olmamıştı

Dilatör seti alalı bı kaç gün oldu ilk gün hemen denedim bir heves herkes parmaktan kolay dedi ilk ikisi çok kolay dedi onu bile yapamayınca koptum hepten bir şeye bağlanıyorum bu sefer olacak diye ilerleyemiyorum bir türlü yol alamıyorum. Regl oldum sonrasında da deneyemiyorum şu an bitince uyuşturucu kremle deneyeceğim mecburen bir de

Ücreti peşin alıyorlar terapi başı değil öyle olunca malum yüzde yüz başarı garantisi iddiaları olduğu için benden cesaret alamamış. Bunun yerine seans seans ücretlendirme yapsa böyle bı problem olmayacak olmadığı yerde bırakırız gerekirse. Paramızı alamazmis. Antep'te yaşıyorum ismi en bilindik olan hanımefendiye gittik başka da zaten özellikle vajinismus terapisi yapan doktor bulamadim
İşte onlar gerçekten paragöz insanlar. Benim gittiğim yer kaç seans sürerse sürsün başarmadan bırakmıyoruz demişti. Ve dediğiniz gibi ücreti baştan aldılar bi daha da hiç bi malzeme için vs para alınmadı

Dilatör seti alalı bı kaç gün oldu ilk gün hemen denedim bir heves herkes parmaktan kolay dedi ilk ikisi çok kolay dedi onu bile yapamayınca koptum hepten bir şeye bağlanıyorum bu sefer olacak diye ilerleyemiyorum bir türlü yol alamıyorum. Regl oldum sonrasında da deneyemiyorum şu an bitince uyuşturucu kremle deneyeceğim mecburen bir de
Ya inan ki en zoru ilki. Sonrası aşırı kolay bi cesaret ilkini yapabilsen çok güzel olcak sonrası sökük gibi akıcak. İlkini gerekirse kremle al ama al. Aldıktan sonra aynayla oraya bak

İşte onlar gerçekten paragöz insanlar. Benim gittiğim yer kaç seans sürerse sürsün başarmadan bırakmıyoruz demişti. Ve dediğiniz gibi ücreti baştan aldılar bi daha da hiç bi malzeme için vs para alınmadı
Eşim de malesef aksine bayıldı doktora bak paramızı alabilirdi olmadı diyebilirdi diye kadın işinde iyidir kötüdür bilemem ama başlama cesaretini veremeyip bir de benim motivasyonum sıfıra indirdi kendime inancimi hepten kaybettim. Canım genel olarak tatlı bı çok insana göre elimde olsa keşke. Başka şehirlere gitmek te yıpratıcı geliyor bir de insanların temel ihtiyacı olan bı şey için böyle çaba göstermek zoruna gidiyor insanın. Doktor bulamadığım için kendim ilerlemeye mecburum. Dilatoru ilk boyunu nasıl aldınız

Uyusturucu kullanma canım kendini ona alistiririsin

Eşim de malesef aksine bayıldı doktora bak paramızı alabilirdi olmadı diyebilirdi diye kadın işinde iyidir kötüdür bilemem ama başlama cesaretini veremeyip bir de benim motivasyonum sıfıra indirdi kendime inancimi hepten kaybettim. Canım genel olarak tatlı bı çok insana göre elimde olsa keşke. Başka şehirlere gitmek te yıpratıcı geliyor bir de insanların temel ihtiyacı olan bı şey için böyle çaba göstermek zoruna gidiyor insanın. Doktor bulamadığım için kendim ilerlemeye mecburum. Dilatoru ilk boyunu nasıl aldınız
Bana terapistim yapmıştı. İşte beni oyalayıp, derin nefes al nefesi verirken dilatörü ittir. Kendin yapamazsan eşine yaptır. Öncesinde 15 kere bacak açma kapama, 15 kegel, biraz klitorise masaj. Sol diz kırık yana doğru açık. Sağ bacak düz uzanık açık bu şekilde en kolay alabiliyorsun. Benim ilk dilatörde uyuşturucu krem sürmüştü doktor ama bence bi farkı olmadı sadece daha kötü yanma yaptı

Uyusturucu kullanma canım kendini ona alistiririsin
Psikiyatriye gittiğim dönemde parmal egzersizlerini denerkenyanma hissi oluyordu girise yaklaştığında bile bunun için bı jinekologa gittim uyuşturucu ve kayganlastirici verdi bunlarla dene dedi o ara uyuşturucuyu denedim cildim hassas zaten yanma hissi veriyor o da ekstra. Hiç yapamazsan nasıl olacak en azından hissetmem diyorum

Kremle yapabilirsin hem oraya dilatörün girdiğini görürsen daha rahat olur işin Allah kolaylık versin canım

Bana terapistim yapmıştı. İşte beni oyalayıp, derin nefes al nefesi verirken dilatörü ittir. Kendin yapamazsan eşine yaptır. Öncesinde 15 kere bacak açma kapama, 15 kegel, biraz klitorise masaj. Sol diz kırık yana doğru açık. Sağ bacak düz uzanık açık bu şekilde en kolay alabiliyorsun. Benim ilk dilatörde uyuşturucu krem sürmüştü doktor ama bence bi farkı olmadı sadece daha kötü yanma yaptı
Acı hissettiniz mi öncesinde hiç parmak girişi olmuş muydu sizde. Son gittiğim doktor parmağını soktu dediğim gibi kayganlastiriciyla çok çok canım yandı acımıyor filan dedim eşim de orda cesaretli görsünler beni diye ama bal gibi de açıyor hatta ondan sonra isteğim de azaldı o acıyacak korkusu kafamda gitmişti ama gayet açıyor. Dilatör de de açıyor mu

Kremle yapabilirsin hem oraya dilatörün girdiğini görürsen daha rahat olur işin Allah kolaylık versin canım
Amin inşallah tüm uğraşanlara dilatoru oraya girdiğini görmek en kucugunun bile benimicin mucize gibi olur bakalim

X