Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Keğel egzersizini deniyorum sadece ıkınma gibi hareketde kaslarımın daha çok gerildiğini hissediyorum sanki bilmiyorum belki de ben yalnış yapıyorum ya da bana kasılıyormuş gibi geliyor
Olabilir istersen önce tuvalette çişini yaparken tut bırak yap daha net anlarsın hem. Ikınma hareketini yaparken bende zorlanıyordum yapamadığımı sanıyordum ama deneme kısmına geçip faydasını görünce anladım yaptığımı

Merhabalar, gizliden gizliye takip edip, motive olanlardanım. Fakat benim evde kendi başıma tedavi olacak cesaretim maalesef yoktu. Mecbur doktora gittim ve evliliğimin 2. ayında yendim bu hastalığı şu an hala terapilerim devam ediyor. Ama 2 kez tam birleşme oldu Sonra regl oldum deneyemedik daha da.

Hoşgeldinnn aramızaa tebrik ederimm canımm reglden sonrada daha kolay olacakk inanıyorummn

Hoşbulduk regl öncesi kaslar herhalde daha çok kasılıyor. Çünkü reglden 1 gün önce denediğimizde, eşim biraz daha fazla kaslarımı hissetmiş. Dediğiniz gibi umarım daha da kolay olur
Hoşgeldinnn aramızaa tebrik ederimm canımm reglden sonrada daha kolay olacakk inanıyorummn

Hoşbulduk regl öncesi kaslar herhalde daha çok kasılıyor. Çünkü reglden 1 gün önce denediğimizde, eşim biraz daha fazla kaslarımı hissetmiş. Dediğiniz gibi umarım daha da kolay olur
Aynen öyle canım regliden sonra hem daha kaygan ve daha gevşemiş oluyor rahatlamış oluyor o yüzden farkı sende hissedeceksin

Aynen öyle canım regliden sonra hem daha kaygan ve daha gevşemiş oluyor rahatlamış oluyor o yüzden farkı sende hissedecKendi
Kendi adıma doktorsuz başaramazdım ama sizlerinde böyle başarmış olmanız bana acayip moral verdi. İnsan o sorunu sadece kendisi yaşıyormuş gibi hissediyor o an o yüzden bana çok iyi gelmiştiniz bende öğrendiklerimle ve bildiklerimle destek olmak isterim. Çünkü bunu sadece yaşayan biliyor

Yaa ne güzel Evet evet çok güzel olur tecrübelerini yaşadıklarını buradaki arkadaşlarla paylaşırsan onlarda sevinecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…