Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Insallah canim benim. Zamanla yoluna giriyor merak etme. Baslarda erken bosalmasi normal.
Burada çoğu arkadaş yatak ucu tavsiye etti ama bana misyonerden başkası zor geliyor. Biraz deneyimleyerek bulabiliriz doğrusunu.
Evt çok haklısın eşim bide alıştı kontrol sende olsun diyor ilk ben üstteyken oldu hani ilk başlarda korkuyordum yA altta olmaktan hala öyle zannediyor

Kendi kendine telkin edeceksin sürekli kendine kasılmadığında bu işin daha kolay olacağını hatırlat Emin ol eşli deneme daha kolay aparat zor sizler zor olan kısmını yapıyorsunuz aslınd

3.aparatı en rahat şekilde alana kadar devam et hiç acele etme genelimiz 3.yada 4.aparatta takılıyor zatenn gayet iyi gidiyorsun
4.aparati uyuşturucu ile aldım bu bile çok mutlu ediyor bundan sonra napmaliyim

Canım ben o esnada kaslarimi kasiyorum..ıslanmada gayet ii ama o noktaya gelince tıkanıp kalıyorum

Tam 3-4saattir erteliyorum anestol sürüp başlamak için oofffhh sürekli birşeyler ile meşgul oluyorum tam şuan aman ne var diyorum hadi başla çok basit ama o an gelince ertelemek istiyorum yarın daha hazır olacağım diye saçma sapan kendime gaz veriyorum,resmen regl olmayı 4gözle bekliyorum Allah’ım yardımcımız olsun yaa

Eşli oldumu sizin
Canım evet eşli oldu ama spreyle oldu normal
4.aparati uyuşturucu ile aldım bu bile çok mutlu ediyor bundan sonra napmaliyim
kuzum önce bi sakin ol sprey kullandığın için yanma ve acı duydun bende de aynısı oldu bak sadece kayganlaştırıcı ile dene hiç bsey olmayacak yarın tekrar kayganlaştırıcı ile dene olur öı

Aynen böyleydim kendi kendime çalışırken, seni o kadar iyi anlıyorum ki. Ama bir yerde düzenli çalışmadan geçmiyor, her gün düzenli çalış. Çalışmalarını buraya yaz. Otokontrol kurmakta zorlaniyorsan başka bir kontrol mekanizmasını çalıştır.

Eşli deneme yapacak olanlarr okuyabilir

Burada çoğu Sorulan sorular genellikle birbirinin aynısı kızlar size tavsiyemm bu sayfalardan geriye doğru giderek okuyun.Hemen hemen soracağınız sorduğunuz bütün soruların cevabı var. Çünkü aynı şeyler yazıldı.

Mutlaka not alın ben resmen kağıt kalemle yazmıştım.Neler yapacağım nasıl olacak.Bir ders niteliğinde çalışıyordum.

Eğer ki burada söylenilen şeyleri yapmanıza rağmen olmuyorsa ya da yapamıyorsanız daha fazla ertelemeyin ve mutlaka bir destek alın çünkü bu rahatsızlık bir erteleme hastalığı ve bütün seneleriniz birden çöp olabilir.Bu şekilde olmasına izin vermeyin.

Son düzenleme:
Denemek istiyorum hemde çok ama birşey tutuyor beniyok ya ben denemeye gidiyorum tamam 1saate gelirim yapacağım hergün en azından dokunacağım nefes egzersizi yaparım,yaparım değil mi ya bitsin bu kabus artık..

Denemek istiyorum hemde çok ama birşey tutuyor beniyok ya ben denemeye gidiyorum tamam 1saate gelirim yapacağım hergün en azından dokunacağım nefes egzersizi yaparım,yaparım değil mi ya bitsin bu kabus artık..
Her güne bir bahane uyduruz biliyorum canım ama buna fırsat verme git güzelce yap egzersizlerini Herkes burada emeğinin karşılığını aldı bence oturduğumuz yerde olmuyor yapamıyorum demek kendimize kötülük oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…