Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Zmanla çözülüyor kesinlikle ve birbirimizin desteği ile. Ben kadınlar kulübü nu kesfetmeseem cozemezdm daha da sanırım doktra gtsem bile bu kadar kolay yapamazdm.belki
Kesinlikle aynı şeyi düşünüyoruz canım bende önce doktorla görüştüm sonra kendime zaman ayırıp bunu yaparım olmazsa tedavi diyordum şükür gerek kalmadı😍 burasını o yüzden çok seviyorum 🥰

Kızlar bize bilgi verin madem öyle can hemşireler vemcainle ilişki denesek bsey olur mu ? Yada biz vemcaine kullandığımızda eşimiz ne kullanmalı ? Vemcaine gebeliğe zarar verir mi ? Size zahmet😇
Oy lokumm lokum😂😂 kuzum denee daha öncese burda konusu hep geçiyor ben almıştım ama kullanmak istemedim bu şekilde o hisse alışayım diye ama sen dene istersen çünkü daha hızlı ilerleryeblirisn❤️

Kesinlikle aynı şeyi düşünüyoruz canım bende önce doktorla görüştüm sonra kendime zaman ayırıp bunu yaparım olmazsa tedavi diyordum şükür gerek kalmadı😍 burasını o yüzden çok seviyorum 🥰
Aynen oyle bende kendim vajinismus oldgumu kabullenmem uzun sürdü kabullenmemle burayi kesfetmem bir oldu ve aydinlanma yaşadım resmen bu sayfa sayesinde ,bende kendim yapamsam gidicektm çok şükür gerek kalmadı ama kesinlikle yipratci ve zor bir dönem ama imkansız değil caresi olan bir sey çok şükür ki pes etmemek lazm inanmak lazım

Bende kullanmak istemşyorm aslında tinimincim☺️ Ama işte 4 ü alabilmek için istşyorm bide spermlerş zararı var mı sence
Bende kullanacaktm almadm lokalen krem falan kullandim ama en guzeli ultrason jeli yada su bazli kayganlastricu kullanmak o hisse en basta alışmak en güzeli ona alisinca acaba o olmadan yapabilirmiyim diye yine strese gireruz biz 🤗🙏

Bende kullanacaktm almadm lokalen krem falan kullandim ama en guzeli ultrason jeli yada su bazli kayganlastricu kullanmak o hisse en basta alışmak en güzeli ona alisinca acaba o olmadan yapabilirmiyim diye yine strese gireruz biz 🤗🙏
Ben de aynısını kullandım ultrason jeline hani islaklığı devam ediyor öyle kurmuyor diğerleri gibi canım😊

Bnde onu düşündüm o yüzden kullanmıyorum yavaş yavaş olsun napalım

Ben dilatorle calisiyorum, 2. Dilatordeyim henuz, yarisi kadarini yapmistim en son 2. Dilatorun. Esli deneme ben de cok sik yapamiyorum ama zaten, parmak da nasil bilmiyorum ama dilatorde , 4. Yu de yapmadan esli denemeyi yapmayin diyorlar hep motivasyonunuz dusmesin diye , olmuyor cunku ben denedim :) haberleserek devam edelim, haziran sonuna esli yapabiliyor olalim ikimiz de:) dilatorle neden calismiyorsun?
Henüz temin etmedim aile evinde çok rahat kullanabileceğimi düşünmediğim için. Parmakla biraz alıştırayım da ona da geçerim elbet hem daha kolay olur

Henüz temin etmedim aile evinde çok rahat kullanabileceğimi düşünmediğim için. Parmakla biraz alıştırayım da ona da geçerim elbet hem daha kolay olur
Ben dolabima sakladim, gece 12den sonra herkes uyuyunca, ben de uyuyor gibi yapip, odama kapanip isigi kapatip yapiyorum mecburen tabi:) gun icinde imkansiz

Bebe yağı nasıl si
Kuzum.ben aparatsiz çözdüm ama aparatla çözen insanda cok fazla aparatsz da imkansız değil
Aparatsiz nasıl cozdunuz yardımcı olurmusunuz

Ben dolabima sakladim, gece 12den sonra herkes uyuyunca, ben de uyuyor gibi yapip, odama kapanip isigi kapatip yapiyorum mecburen tabi:) gun icinde imkansiz
Bu yaz bu sorunu kökten çözeceğiz inanıyorum ben. Parmak da hiç acimiyor aslında. Hatta etten kemikten olduğu için hissiyatı penise bir tık daha yakın olabilir belki

X