Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Eşim yarım oluyor dedi hayır tam birlikteliğim olmadı malesef ama ben bu ay spermleri dilatörle içime ittim belki bi ihtimal gebelik olur diye onda da sanmıyorum

Eşim yarım oluyor dedi hayır tam birlikteliğim olmadı malesef ama ben bu ay spermleri dilatörle içime ittim belki bi ihtimal gebelik olur diye onda da sanmıyorum
Vajinismusu tam yenmeden neden hamilelik düşünüyorsun ki? Doktor muayenesi kontroller doğum vs vajinismusken üstesinden gelmen cok zor olur bence.

Ne gibi sorunlar yasiyorsunuz kuzum

Merhabalar ya ben esli bir sekilde denedim. Dilator kullanamadığımı söylemiştim. Bu yüzden esli denemeleri dilator şeklinde düşünün. Tam o noktaya geldigimde ikiniyorum ve daha çok baskı hissediyorum. Kendimi sakinlestiriyorum bir daha nefes egzersizi yapıp devam ediyorum ama orayı geçemiyorum ve cok canim yanıyor. Önceden denememizde sadece sinirlerime degiyordu gibi ama dün akşam çok canim yandı. Tam o noktada nefes ve ısınma dışında yapmam gereken birsey var mi? Bunu öyle ya da böyle 9 haziran a kadar çözmeliyim. Yardimci olursaniz çok sevinirim

Nefes egzersizlerini yapın kendinizi sakinleştirin müzik romantik film açın kasmayin kendinizi rahat oldukça sizin için daha güzel olacak

Bazı arkadaşlarımız ıkınmakla kasılmayı karıştırıyordu canım ıkındığın zaman aslında burundan nefes aldın ağzından verirken hani kabız olmuş gibi ıkınıp eşine izin vereceksin bu şekilde yap olur mu

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…