Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet cidden o kadar yoruldum ki ne tadım kaldı nede tuzum sorun eşim de mi bilmiyorum bunun için ne yapabilirim eşim cok iyi erekte oluyor ama tam vajina ile birleşmeye gelince sönme durumunu yaşıyoruz
Bakin bunu tüm vajili bayanların eşleri yaşıyor ve sen başardıktan sonra esine destek olacaksın olumlu cümleler kur esine yapmasanizda sarılarak yatin ten temasını eksik etmeyin birlikte dus alin . Sana sabrettigi gibi sende ona sabret zorlama. Erkek belli etmez başaramayinca sinirlenir bu öfke sinir tum gününe yayılır.zamanla erekte sorunu mutlaka aşılır. Takviye alin macun veya gıdalar ceviz fındık çikolata muz hatta duble wafl yiyin

Kizlar bi sey sorcam. Yatak disinda bi yerde deneyip de basaraniniz oldu mu? Acaba yatak mi rahat ettirmiyo icine cokuyo da yapamiyoruz? Her ihtimali dusunuyorum
Yerde yapın ilk denemenizi cok rahat battaniye vs serin altınıza. Yerdeki rahat yatakta yok diyebilirim

İnş uzatmam aynen bende baya uzattım önce kabul edemedim sonra karar verdim ki evt ben vajinismusum doktora gittim hiç biri buradakiler kadar yardımcı olmadı bna öyle böyle geçti seneler inş hallederim çok az kaldı

Hepimizin bir cozulme noktasi vardir sadece zaman ve sabır istiyor. Pes etmeden egzersizleri devam edin.

☺ soyle düşün eskiden bu asama bile imkansiz geliyordu muhtemelen sana. Ama basardin..
Bunu da aşacaksın

Evet canm zamanla olan şeyler bunlar yanma baskı gitti ama bende gel gitde acıma oluyor henüz o geçmedi, sende de var mı bu durum? Zamanla o da geçecektir diyorm farketmeden de kasıyorm zaten dediğin gibi kontrol etmeyi öğrenirsek tamamen rahatlıcaz

Parmak egzersizi denedim kendi kendime doktorum vajinismusun en hafifi olduğumu söyledi iki seansta hallederiz dedi ama çok fazla ücret istediler bacaklarımı açabiliyor dokunmasına izin veriyorum ama ileriye gidemiyo rahat bırakamıyorum bedenimi bu yüzden ilerletemiyoruz kafamdaki korkuyu kendi kendime nasıl yenebilirim

Evet aynı durumdayız bende bu baskı hissi de yeni yeni azaldı. Her sey yoluna giriyor daha da iyi olucaz

Bende sizin gibiydim doktor muayenesine izin vermiştim ama ilişki olmuyordu merak etmeyin kolayca atlatiliyor☺ buradaki arkadaşlar dilator setle yendiler isterseniz sipariş verin doktorun anlattıklarını anlatırız biz size zaten onlar da farkli bir sey önermiyorlar.
Nefes ve kegel egzersizleriyle birlikte dilator çalışarak yenersiniz.
Parmak egzersizi yapabiliyor muydunuz? Bende parmak egzersizi ile yendim.

Aparat alip esinle egzersiz yapacaksınız esli egzersizler tek basina yapılardan daha cok avantaj sağlıyor. Yada yalnız calisacaksin

Korkular düşünce ile yenilmiyor canim. Davranışa geçmemiz gerekiyor bu da egzersiz ile oluyor.
Parmak ya da dilator ama dilator daha kolaymış istersen sipariş ver.
Egzersizler yenme de oldukça etkili çünkü beynin ikna oluyor vajinanın acılan esneyen bir organ olduğuna

Yenen kisiler yemeyenlere yol gösteriyor yolu yürüyecek olan sizsiniz. Kendinize güvenin oturmak sızlanmak size bisey katmaz cabalayacaksiniz

Ben en ağır düzeydeydim, dokunma nerdeDokunma fikri bile bacaklarımı uyuşturuyor, tansiyonumu düşürüyordu. Çok şanslısın atacağım birkaç adımla her şey yoluna girecek ama bence önemli olan cesaret ve sabırla çalışma. Ben dahil kimler nerelerden geçti. Ama bunun çözümünü senin istemen lazım. Kafadaki o korku, korkularımızla yüzleştikçe azalıyor. Ne zaman dilatorle veya parmakla (senin için hangisi kolaysa) çalışmaya başlarsan korkularının gerçek olmadığını göreceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…