Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merhaba arkadaşlar bende 3 ay önce yendim ama sürekli girip okuyorum yazdıklarınızı yani yendikten sonra bende destek oldum çoğu kişiye sonra yeni yenenler geldi geri çektim kendimi okadar güzel destek oluyorsunuz ki birbirinize gerçekten bende burda yenenlerin destekleriyle yendim ve benimki baya ileri seviyeydi neler yaptım neler psikologlara gittim uyku ilaçları içtim hiçbiri fayda etmedi 3 sene çektim bu illeti sonra kendime bunu yeneceksin senden güçlü değil dedim ve aparatlarla çalışmaya karar verdim ama ona da cesaret edemedim eşimle beraber çalıştık yani eşim uyguladı aparatları bana anestol krem ve vemcaine sprey de aldım ama sadece spreyi kullandım aparatlarla çalışmam uzun sürdü ama eşimle ilk eşli denemede başarılı oldum ve bu illetten kurtuldum şunu anladım ki herşey beyinde bitiyor ben eşime acıyor dediğim zaman gerçekten acı hissediyor gibiydim ama bi an durum acımıyor devam et dedim ve o anda oldu bitti gerçekten sadece 5 saniye dayanmanız gerekiyor hanımlar sonrası sonsuz mutluluk beyin rahatlığı ve deliksiz uyku

Evett nerdesiinn sen bakımm gitme bir yere

Senide hatırlıyorum kuzum bayağ oldu bak aparat seti sipariş et egzersizlere başla hemen yeterince zaman geçiyor zatenn

Senide hatırlıyorum kuzum bayağ oldu bak aparat seti sipariş et egzersizlere başla hemen yeterince zaman geçiyor zatenn
Evet cidden o kadar yoruldum ki ne tadım kaldı nede tuzum sorun eşim de mi bilmiyorum bunun için ne yapabilirim eşim cok iyi erekte oluyor ama tam vajina ile birleşmeye gelince sönme durumunu yaşıyoruz

Evet cidden o kadar yoruldum ki ne tadım kaldı nede tuzum sorun eşim de mi bilmiyorum bunun için ne yapabilirim eşim cok iyi erekte oluyor ama tam vajina ile birleşmeye gelince sönme durumunu yaşıyoruz
Oda psikolojık işte kuzum çoğu kişide oluyor işte

Biz de eşli denemelere başladığımızda sertleşme sorunu yaşadık. Doktorum vajinismuslu kadınların eşlerinde bu duruma çok sık rastladıklarını söylemişti. İlk denemeler için de bize ilaç verdi onu kullandık. Zaten bir iki deneme sonra ilaca gerek kalmıyor. Eşlerde de ister istemez bir baskı oluşuyor ve normalde bu sorunu yaşamayanlarda dahi olabiliyor. İlaçla sorunsuz bir iki deneme yapınca psikolojik olarak eşim de kendini iyi hissetti ve sonra kullanma ihtiyacı duymadık. Bir doktora danışıp ilaç takviyesi sorabilirsiniz.

Merhaba vajinusmus olanların esin de oldukça sık rastlanan bir sorun meybl'cim. Biz terapistimin onerisiyle birkac defa ilacla denedik en azindan bir vajiyi yenelim dedik ve öyle de oldu. Sonrasında bıraktık sorun yaşamadık onlarda psikolojik olarak etkileniyorlar. Siz de böyle deneyebilirsiniz

Bende 3 te kaldım inş su sorunumuz biter bi an önce
Bitecek insallah lokumcum. Biraz kendine zaman tani kegel ve nefesleri hep yap ve dilatoru güçlü it. Hicbir sey olmayacak korkma olur mu yanma ve sizi olur en fazla inanın öyle büyük bir acı yok kızlar.

Bende yeneli 2 ay oldu arkadaşlar yanma çok azaldı baskı da. Aci kalmadı. Zamanla oturuyor her şey. Kendimizi kasmayınca gerçekten kolay kasları kullanmaya alışıyoruz.
Mesela ben hemen fark ediyorum hala kastigimi. O an durup hemen kaslarımı gevşetiyorum sorun kalmiyor ilerlemede.

Eşim ürolojiye gitti doktor viegra Verdi ama oda artık bi işe yaramıyor ama off acaba benim vajina alanım Mı cok küçük

Bizim psikoloğumuz da öyle söyledi eşime psikolojik tedavi uyguladı yine geçmedi artık antidepresana başlatacak

İnan ki baya zaman tanıyorum kendime ama yok olmuyor yani inş olur zamanla
Bende hemen cozememistim olumsuzluk çok etkiliyor olmayacak diye daha da uzaklaşıp denemek istemiyoruz. Sen benim yaptığım o hatayı yapma. Boşa uzatmışım. Ilk parmak egzersizini yapamayınca 7 ay ara verdim denemedim bile.
Ne zaman yendim biliyor musun? Azıcık ilerlersem bile kendimi tebrik edicem her santimi bile başarı sayıcam dediğimde. Vazgeçmedim bir gün oldu hic yapamadım ertesi gün azıcık ilerlesem dün gibi değilim bu da başarı dedim. Fark ediyoruz ya da etmiyoruz üzerimizde müthiş bir psikolojik baskı oluşturuyor bu hastalık.

Eşim ürolojiye gitti doktor viegra Verdi ama oda artık bi işe yaramıyor ama off acaba benim vajina alanım Mı cok küçük
Muayene olabilirsin canim fiziki bir durum var mi diye. Doktor söyler düşündüğün gibiyse. Ama sanmıyorum.
İlaçla olmadıysa psikolojiktir muhtemelen. Terapi alıyormuş zaten. Umarim fayda görürsünüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…