Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hala endişe duyuyorsan belki on sevismede kendini birakamiyorsundur bu da kuruluga sebep olur git gel de ne kadar kendini gevsetir ve rahat birakirsan o kadar rahat bi iliski yasarsin kuzum
Aslında ön sevisme kısmında çok rahatım ama birleşme kısmında endişeli oluyorum biraz evet kasıyorum.. inşallah öğrenirim kendimi birakabilmeyi tamamen

Kızlar ben lazım olur belki diye jetex jel almıştım uyuşturucu olarak ama bu yeterli olur mu acaba? Eşlide denemeye karar verdim. Yoksa vemcaine mi almalıyım?

Kızlar ben lazım olur belki diye jetex jel almıştım uyuşturucu olarak ama bu yeterli olur mu acaba? Eşlide denemeye karar verdim. Yoksa vemcaine mi almalıyım?
O nasıl bilmiyorum ama uyuşturucu etkisi varsa hemen hemen hepsi aynıdır deneyebilirsin aparatlarını tamamladıysan mutlaka o söylediğimiz eşli deneme notlarınıda oku mutlaka

O nasıl bilmiyorum ama uyuşturucu etkisi varsa hemen hemen hepsi aynıdır deneyebilirsin aparatlarını tamamladıysan mutlaka o söylediğimiz eşli deneme notlarınıda oku mutlaka
Emla yoktu eczacı da bu ona muadil demişti krem şeklinde ama çok küçük hemen bitecek bir şey :) Sprey daha mı kolay ve kullanışlı olur acaba diye düşündüm. Aparatlarda hiç sıkıntı yaşamıyorum. Eşli deneme notlarını okudum çok defa ama girişte biraz zorlandım bir de uyuşturarak deneyeyim dedim. O zaman elimdeki kremi deneyeyim şimdilik. Teşekkür ederim

Aynen kuzum kremle dene olacak gör bak buradan yazacaksın sonra sadece eşine izin ver kasıldığın anda ben rahatım kendimi kasmıyorum gibi telkin et

Gene ben Besinci aparatta naparsam yapayim ilerleyemiyorum, ilk alisimda yarisina kadar alabilmistim ama artik canim acimaya basladi bir de daha giriste takiliyor nefes alip verme egzersizlerini yapsam da ise yaramiyor

Gene ben Besinci aparatta naparsam yapayim ilerleyemiyorum, ilk alisimda yarisina kadar alabilmistim ama artik canim acimaya basladi bir de daha giriste takiliyor nefes alip verme egzersizlerini yapsam da ise yaramiyor
Kasiyorsundur canim onceki aparatla iyice çaliş sonra 5. Aparata geç ve nefesi verirken ittir

4.aparat yeterli bence canım bazılarında ödem yaptığını duymuştum tek yapamama sebebin kendini rahat bırakmaman kasmak başka bir açıklaması yok canım

Beşinci aparat nasıl ki bizim en büyük boy olan dörtten daha mı büyük

esliyle yariya kadar oluyor o yuzden kendim aparatla denemeye devam ediyorum, Avrupa'da alti boyda geliyor :)
Şimdi anladim kolay gelsin canınızı sıkmayın o zaman 5.boy baya büyüktür anladığım kadarıyla. Hepsinin olmaması normal geldi. Aparat ortada bile kalsa daire çizmek gel git hareketler yapmak bence faydalı olacaktır. Kac kez denediniz bir de ?bizimde ilk iki öyle kalmıştı sonra tamamen olmuştu sonra yeniden yari oldu sonra yeniden yendik filan ilk zamanlar oturana kadar böyle seyler olabiliyor.

Kızlar Güzel Kardeşlerim Size Birşey. Soracagımmmm. Tiniminimavihanim Çekiniyorum Kızma Bana Ben Evet Yendim Ama Eşimle İlişkiye Gireceğim Sırada Hemen titreme o korku hep geliyor neden benden gitmiyor bunlar eşime yavaş yavaş canimi yakma giriş sırasında korku sarıyor neredeyse yine itme basliyacam sonra kendimi motive ediyorum gevsetiyorum kaşlarımı ve kurtajdan sonra ilişkiye giremedim adet kanaması sürüyor 1aydır ilişki olmadı baklm inşallah sorunsuz geçer birden heyecan mi desem panik atak mi bilemiyorum ben bunu nasıl atacam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…