Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar Güzel Kardeşlerim Size Birşey. Soracagımmmm. Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim Çekiniyorum Kızma Bana Hoppa :110: :KK61: Ben Evet Yendim Ama Eşimle İlişkiye Gireceğim Sırada Hemen titreme o korku hep geliyor neden benden gitmiyor bunlar eşime yavaş yavaş canimi yakma giriş sırasında korku sarıyor neredeyse yine itme basliyacam sonra kendimi motive ediyorum gevsetiyorum kaşlarımı ve kurtajdan sonra ilişkiye giremedim adet kanaması sürüyor 1aydır ilişki olmadı baklm inşallah sorunsuz geçer birden heyecan mi desem panik atak mi bilemiyorum ben bunu nasıl atacam🥺🥺🥺🥺🥺
Çiçeğim hem ara verdin mecburen hem bu kürtaj düşük mevzuları tabii ki de sen de travma yaratabilir çok normal öncesi aparatla rahat alana kadar yap acele etme eşli denemek için sonuçta biliyorsun Sürekli o an kendinle konuş ben de öyle bacağımı asla açamazdım titrerdim sonra o gün dedim ucunda ölüm yok ve ben eşime güveniyorum ve olduuu

Çiçeğim hem ara verdin mecburen hem bu kürtaj düşük mevzuları tabii ki de sen de travma yaratabilir çok normal öncesi aparatla rahat alana kadar yap acele etme eşli denemek için sonuçta biliyorsun Sürekli o an kendinle konuş ben de öyle bacağımı asla açamazdım titrerdim sonra o gün dedim ucunda ölüm yok ve ben eşime güveniyorum ve olduuu
İyi ki varsın balım apartla çalışım iyice çok heyecan var nasıl geçecek bu bende

Arkadaşlar merhaba benimde neredeyse 10 ay olacak evleneli hala bu sorunu halledemedim ama erteleme hastalığı olduğunu biliyorum, eşim bana 1ay süre verdi 4.dilatörü zorda olsa 3kez yapabildim ama acıyı geçtim gerçekten zor giriyor bu konuda artık ne yapabilirim bilemiyorum, eşimle benim rahat olduğum pozisyonu deniyoruz olmuyor çünkü benim bacaklarım çok kalın, başka ne yapabiliriz hala kendimi kasıyorum bilinçaltı ne var bilemiyorum, bugünden sonra her gün dilatörleri yapacağim ve tüm önerilerinize açığım

Çok teşekkür ederim bikaç gün içinde deneyeceğim inşallah başarabilirim iyiki varsınız
Elinden geleni yap ve eşine izin ver her şeyi ona bırak aslında kendini de rahat bırak inan olmaması için hiçbir sebep yok herkese bunu söylüyorum çünkü hepimiz aynı hatayı yapıyoruz 🍀

Haklısınız hayatımı hep planlayarak ve kontrollü yaşıyorum bu şekilde bi yaşam sürdürünce haliyle bu tarz durumlarda zorluk çekiyorum.çok kasıyorum kendimi sebebi bu :KK43:
Ben de senin gibiydim hep kontrolcu hep planci ama kendini akişa biraktiginda sifir zorluk sifir his inan bana

Arkadaşlar, ikinci eşli denememizde penis girdi ancak girerken yine yanma hissettim. Bu sefer daha uzun süre git-gel yaptık ve her git-gelde canım yandı. Hâlâ kendimi kastığım anlamına mı geliyor bu? Zamanla geçer mi? İlişki denemelerini hep daha rahat diye hayal etmiştim, biraz üzülüyorum açıkçası yanlış bir şey mi var bende diye.

Arkadaşlar, ikinci eşli denememizde penis girdi ancak girerken yine yanma hissettim. Bu sefer daha uzun süre git-gel yaptık ve her git-gelde canım yandı. Hâlâ kendimi kastığım anlamına mı geliyor bu? Zamanla geçer mi? İlişki denemelerini hep daha rahat diye hayal etmiştim, biraz üzülüyorum açıkçası yanlış bir şey mi var bende diye.
Kasmadan oluyor canim ilk bi kac iliski boyle olur normal cunku beden iliskiye anca adapte oluyor. Tavsiyem gun asiri denemeye devam edin denedikce zaten sen de kasmayi birakip rahat iliskiye baslarsin

X