Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bunu daha kadınlara anlatamıyoruz erkeklere anlatıcaz bir de. Saçma sapan kulaktan kulağa şeylere hâlâ inanıyor insanlar maalesef.

Sevgili hanımlar, ben ilk ilişki denemesinden sonra regl oldum. İlk ilişkiyi de doktor önerisi ile fito krem ve anestol sürüp 4. ile çalışarak denemiştim. Yine de biraz yanma ve idrar hissi olmuştu. Şimdi reglim bitti ve yeniden denemelere başlayacağız. Ama araya regl girdiği için hafif bir tedirginliğim var.

Sen bir kere o illeti yendin sana şöyle önerim olacak bence adapte olana kadar bir 10-15 gün aparat çalışması yap öyle dene olmaması için sebep yok

Sen bir kere o illeti yendin sana şöyle önerim olacak bence adapte olana kadar bir 10-15 gün aparat çalışması yap öyle dene olmaması için sebep yok
Aslında alttan altta "ben zaten yendim, büyütülecek bir şey yokmuş" özgüvenim var ama tek deneme olduğu ve araya zaman girdiği için bir parça tedirginliğim var. Ben de aparat + deneme olursa daha rahat hissederim diye düşünüyorum.

Aylardır kendim hallederim dedim bir çıkış yolu aradım bulamadım, internette dolalırken tesadüfen gördüm burayı. Kendimi yalnız hissediyordum buraya yazınca gördüm ki aslında yalnız değilmişim. En yakınım eşimden destek görememişken tanımadıgım bir sürü kadın burda bana destek ve yardımcı oldu. Hepinize çok tesekkür ederim ve güzel kalpleriniz hep var olsun

li Deneme Deneyecek Olanlar okusun.

K Kuzeykutbu bak burası canım hem bu notları da oku

Çok sevindim sizin adınıza darısı başımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…