Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Sizi okuyunca gerçekten umutlandım ven de işaret parmağımı yapabiliyorum ama henüz eşli denmeye geçmedim:)
Eski deneme yapmamıştım ben bazı şeyler engel oldu ama bence yapılmali ilk iliskiler başlasa bile kontrolü karşıya vermek için eski deneme yapmada da fayda var

Kizlar simdi garip bi sori sorcam:/ Biz bu aparatalarla yavas yavas oranin girisini genisletiyoruz ya, yani en kucuk boydan en buyuk boya dogru gidiyoruz. Acaba vajinamizi cok genisletiyo olabilir miyiz:/ Aklima takildi. Sonucta penis iceri girince sıkılan bi sey. Yani vajina onu sıkınca daraliyodur. Ama plastik sert aparatlar vajinanin icinde buzusmuyo. Insallah vajina genisletmiyodur bu aparatlar. Hic bu konuyla ilgili bi sey duydunuz mu?

Kizlar simdi garip bi sori sorcam:/ Biz bu aparatalarla yavas yavas oranin girisini genisletiyoruz ya, yani en kucuk boydan en buyuk boya dogru gidiyoruz. Acaba vajinamizi cok genisletiyo olabilir miyiz:/ Aklima takildi. Sonucta penis iceri girince sıkılan bi sey. Yani vajina onu sıkınca daraliyodur. Ama plastik sert aparatlar vajinanin icinde buzusmuyo. Insallah vajina genisletmiyodur bu aparatlar. Hic bu konuyla ilgili bi sey duydunuz mu?
Yok kuzum öyle birşey olmaz

Bazı doktorlar var ki çok anlayışsızlar çok yazık
Gittiğim kişi kadın doğum uzmaniydi,vajende bir problem var deyince gerçekten bir şey var sanmıştı,hızlı hızlı kulak çöpunu soktu ben şok.Burada bir anormallik yok diye kızmıştı onu boşa ugrastirmisim gibi,durumun vaji olduğunu anlayınca psikologa yönlendirdi fakat gitmedim.

Sana olumsuz kafa karıştırıcı her şeyi yasaklıyorum :KK20: :KK36: böyle bir şey olmaz canım

Ya oyle bisey olur mu dogum yapinca bile bi muddet sonra kocaman olan kanal daraliyor aparattan sonra tekrar daraliyor tabiki iliski esnasinda penetrasyon sayesinde gevseyip rahatliyo iliski bitince eski haline donuyo

Biraz zaman geçmiş alismissinizdir baya artık çok rahat yapabiliyo musunuz jelsiz felan ?
Şu an kendimi kassam yine zorlanirim tum kadinlar kendini kasarsa zorlanir eminim ama olayin ne oldugunu anladigimiz icin artik kasma falan olmadigindan iliski de rahat oluyo tabi psikolojik olarak her zaman iliski modunda olmayabiliyorsun islanma sorunun olunca yine ek biseyler kullanmak gerekiyo

Bence bu kadar derin düşüncelere dalmayın bu hastalığın temel nedeni çok düşünmek ve kaygılı olmak bana göre. Siz düşünceleri arttırdıkça daha zor olur sizin için.. Vajina kendini yenileyebilen mükemmel bir organ hep böyle olumlu şeyleri düşünelim

Şu an kendimi kassam yine zorlanirim tum kadinlar kendini kasarsa zorlanir eminim ama olayin ne oldugunu anladigimiz icin artik kasma falan olmadigindan iliski de rahat oluyo tabi psikolojik olarak her zaman iliski modunda olmayabiliyorsun islanma sorunun olunca yine ek biseyler kullanmak gerekiyo
Bende kuruluk var dün daha iyi anladım çünkü azıcık yağ sürdüm sadece giriş kısmına çok rahat alabildim ama git gelde yine sıkıntı yaşıyorum kasıyorum, bu geçmedi.

Bende kuruluk var dün daha iyi anladım çünkü azıcık yağ sürdüm sadece giriş kısmına çok rahat alabildim ama git gelde yine sıkıntı yaşıyorum kasıyorum, bu geçmedi.
Hala endişe duyuyorsan belki on sevismede kendini birakamiyorsundur bu da kuruluga sebep olur git gel de ne kadar kendini gevsetir ve rahat birakirsan o kadar rahat bi iliski yasarsin kuzum

X