Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Nefes egzersizi ile yeniden denedim ilk seferde olmayacağını biliyorum ama sanki bu sefer hiç yapamadım başı bile doğru düzgün girmedi aşırı sıktım kendimi acaba nefes egzersizini mi yanlış yapıyorum

Bak en güzel açıklama bu olsa gerek Kesinlıkle bu şekılde yap ama kastığın zaman herşeye engeell o yüzden olmuyor

Muhtemelen fazla heyecan yapmışsındır. Bende öyleydim anlıyorum hemen yapamadım bende parmak egzersizi deniyorsun değil mi?egzersizlerini bitirmeden hemen eşliye geçme. Parmakta iki parmak üst üste olana kadar, dilatorde 4.boy olana kadar eşli denememek daha doğru. Bir kere 7 8 kez üst üste bırakmadan denedim ve hep başarısız oldum. Bir hafta deneyip biraktim 10 gün kadar denemedim bile. Sonra yeniden deneyince oldu.
Her seferinde olmayabiliyor çok normal süreçler bunlar happycim. Denemeye devam et☺

Bak en güzel açıklama bu olsa gerek Kesinlıkle bu şekılde yap ama kastığın zaman herşeye engeell o yüzden olmuyor
Bunu yaptımm tabi arkada müzik falan acmamistim ama bunu yapınca az da olsa oradaki açılmayı hissettim tabi bu çok az dıbelkide daha yeni yaptığım için böyle oldu

Parmakla denedim evet ama ben çok sabırsızım parmakla denedikten hemen sonra penise geçiyorum zaten aparat yapmıyorum bugün de sadece parmak deneyeceğim eşsiz nefes egzersizi ile birlikte

Parmakla denedim evet ama ben çok sabırsızım parmakla denedikten hemen sonra penise geçiyorum zaten aparat yapmıyorum bugün de sadece parmak deneyeceğim eşsiz nefes egzersizi ile birlikte
Insan hemen olduğunu görmek istiyor :) parmak egzersizinde iki parmak sonuna kadar oluyor mu?

Insan hemen olduğunu görmek istiyor :) parmak egzersizinde iki parmak sonuna kadar oluyor mu?
Evet evet oluyor parmağım sonuna kadar ya birde evleneli 2 sene olacak etraftaki insanlar çocuk da çocuk demeye başladı bende bu hastalığı yenmeden hamile kalmak istemiyorum çok stres yapıyorum o yüzden

Evet evet oluyor parmağım sonuna kadar ya birde evleneli 2 sene olacak etraftaki insanlar çocuk da çocuk demeye başladı bende bu hastalığı yenmeden hamile kalmak istemiyorum çok stres yapıyorum o yüzden
Cok dogru dusunuyorsun yenmeden hamile kalirsan ilerisi icin daha da stres yapabilirsin. Her seyden onemlisi ikinizin ilişkisi. Önce meditasyon tarzı biseyler yapabilirsin rahatlamak için. Duşa girebilirsin. Kafanı boşaltabileceğin ne varsa. Ben tiniminihanimin önerisiyle kendimi fethiyede denizde hayal etmistim olacak insallah hepimiz aynıydık kii... olmaz gibi geliyordu su an bu muymuş diyorum ve her yasayan aynı noktaya geliyor emin ol. Bende 1 buçuk sene sonunda yendim. Cocuk bir nasip belki iki senedir vaji olmasan hic korunmasan da olmayacaktı.
Akışa bırakmaya çalış kendini canim.

Fethiye'de denizde mi oda iyiymiş valla ya sizde de oluyor mu böyle baskı gerçekten artık bunaldım bende çocuğumuz olsun istiyorum ama bu hastalık varken değil yenemedim de bir türlü

Fethiye'de denizde mi oda iyiymiş valla ya sizde de oluyor mu böyle baskı gerçekten artık bunaldım bende çocuğumuz olsun istiyorum ama bu hastalık varken değil yenemedim de bir türlü
Evettt sonra bi baktım oluvermişti
İlkinde baskı çok oluyor. Sonra giderek azalıyor. Benim kızlık zarım kalındı doktorum bir 10 ilişkin zor geçer dedi ama 6.dan sonra baya normallesti.
Su an baskı hafifledi ağrı ters hareket olmazsa neredeyse sıfır. Ama baskı hissi için daha çok alisilması gerekiyor benimde henüz iki ay olmadığı için hala hissediyorum zamanla azalacak kafaya takmayacağın boyuta gelecek ilk ilişkide olmamasını beklemeyin☺

Benimki de çok esnekmiş doktor öyle söylemişti bir kere olsa zamanla alışacağım bakalım ne zaman yapacağım olacak

Kızlar bir şey soracağım ben 4. aparattayım ve yarısından fazlasını yapabiliyorum. Daha ilerisine de itme cesaretim var acır diye korkmuyorum artık ama sonu geldi gibi hissediyorum yani artık vajinanın sonu gelmiş gibi. Acaba gerçekten öyle midir yoksa ben mi itemiyorum?

Aslında vajinanın içi kocaman bir boşluk itince fark edeceksindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…