Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben 2deyim hala ama her gun deneyemiyorum. 3u yaptin sen tebrikler valla iliskiye girebilenler ustun yetenekli insanlar bence cok saygi duyuyorum
Üçü aldım ama içimde hareket ettiremiyorum çok sıktığım için bir de alırken çok acıdı. İlişkiye girebilenler hakkında ben de aynı şeyi düşünüyorum bazen baya umutsuzluğa kapılıyorum bu konuda. Zavallı eşime de üzülüyorum.

Büyk ihtimal kastığın için canm elimzde değil kasıyoruz. Daha rahat bi zamanında dene yine. Birde başarısız denemelerde hemen çekilme biraz nefes al ver tekrar dene. Kasta kalıyosun muhtemelen ama rahat ve gevşek olmak işin sırrı bide cesaret bn onu gördm

Doğru canım araya birgün koyup yeniden yarın deneyeceğim inşallah yaparım artık da şuraya bende başardım yazarım

Benim 2. Aparatta ittirdikce sanki icten kalcama batiyormus gibi hissediyorum. Sizde de oluyor mu o?
Yok canım öyle olmadı bende iki küçük zaten kalçaya batma ihtimali yok gibi. Benim 4'ün sonunda olan şeyde batma değil sanki bir şey durduruyor onu. Arkadaşlarin dediği gibi kastiğin için öyle oluyordur.

Kuzular hepimiz aynı yoldan geçtik bnde imkansız görüyordm veya çocuklulara baktıkça aaa bu da yapabiliyormuş ne yetenekli diyordum inanın ama onlarn da zamanında zorlanmadığını nerden biliyoruz ki cinselliği yok sayarak yaşamış veya muahafazakar yetişmiş tüm kadınlarn ortak sorunu malesef. Ama olacak bizi ayrı yaratmadı ki Allah hepimiz aynıyız onlar yaptıysa bizde yaparz. Kuzum ilk denemede evet ağrıyor bu da kişiye, zarına ve kasmaya bağlı bnmde ağrıdı çnkü kasmıştm. Aşama aşama normalleşecek hareket ettirmek şuan acıtıyosa öyle biraz bekle esnet sonrasında hareket ettirmeye başla tak çıkar yap amaç orayı alıştırıp esnetmek zamanla acımayacak inan çok kolay hale gelecek, şuan biraz cesaret sadece

Canm ona çok takılma 4 de tamamı olacak diye şartlanma bi çoğumuz 4 ün tamamı olsn diye zorlamadık amaç esnetmek sen ileri geri, tak çıkar yaparak ve sıfır çizerek çalış boya takılma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…