Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Neler duyuyorum aynen de öyle oluyor bende aman gene olma dediğim anda yapmışştım az kaldıı az

Tebrikler canm maaşallah 4 ü rahatça yapınca eşlide geliyor arkasından. Yenmene az kaldı inşallah biraz cesaretle hepsi oluyor aslnda bizde o eksikmiş yapınca anlıyor insan

Tebrikler canm maaşallah 4 ü rahatça yapınca eşlide geliyor arkasından. Yenmene az kaldı inşallah biraz cesaretle hepsi oluyor aslnda bizde o eksikmiş yapınca anlıyor insan
Ay inşallah ya Evet cesaret olmadan olmuyor, şimdiye kadar neden yapabilmek için uğraşmadım diye çok pişmanım. Şimdiye yenmiştim belki de ama zararın neresinden dönersek kârdır diyerek yola devam edeceğim

O pişmanlığı bende yaşıyorm ama artk önümüze bakacağız napalm

Aynen öyle hepimizde var bu pişmanlık keşkee daha önce yapsaymışız ama bunları da yaşamak lazımmış

Amin, inşallah. Hâlâ rüya gibi geliyor, bir de bugün yarın âdet olacağım. Sonrası için sorun olur mu?

O kadar sevindim ki, inşallah en kısa zamanda biter bunlar Ben de burada yazılan her şeyle cesaret buldum, Allah senin de çalışmalarının karşılığını versin inşallah.

Yanma çiş hissi bunların hepsii normal zamanla geçecek canım tebrik ederim yarına tekrar deneyin en önemlisi bundan sonra asla ara vermemek
Bugün veya yarın âdet olacağım, bunun bir etkisi olur mu? Beni geriletir mi? Yanma ve çiş hissine çok takilmamaya çalıştım ama anestolle bile hissettim yani, rahatsız ediciydi. Ne kadar sürede geçebilir acaba? O kadar değişik hissediyorum ki sanki her şey bir rüya gibi.

Amin, inşallah. Hâlâ rüya gibi geliyor, bir de bugün yarın âdet olacağım. Sonrası için sorun olur mu?
Yok canm olmuyor ama adet bitimi hemen tekrar ilşkiye devam çünkü ara vermek sıkıntı olabiliyormuş. Tiniminimavihanim hep öyle ara vermeyin diyor bn yendiğimden beri vermemeye çalışıyorm. Adet dönemi bende bi korktmm olmayacak mı diye ama oluyor sadece kafamzda kafayı rahat tut yeter canm

Ben artık çok yoruldum inanın ki 7 sene oldu çok zor bi durum inş rabbim kurtarır bu hastalıktan hepimizi
Benmde 3 yılım gitti canm valla inan insan üzülüyor ama geri getiremiyorz geçmişi o yüzden şimdiye bak geçmişi düşündkçe ben daha çok kaygılanıyodum ve geriginlk yaratıyordu o hiç iyi gelmiyor. İnşallah yeneceksin sende inan ben yaptıysam herkes yapar sadece bi cesaret deyip başla aklına olumsz hiçbişey getirme gerisi gelecek. Aparatta ne durumdasn bu arada

Çok tşk ederim lütfen bna destek olun yardımcı olun 3. Yü alabildim aparatta

Adetten sonra hatta daha kolay olur canım endişe etmee. Anestol yerine vemcaine sprey kullanilabilirsin.O hislere takılma sonuçta ordaki kasları yeni kullanıyorsun inşAllah daha güzel olacak

Çok tşk ederim lütfen bna destek olun yardımcı olun 3. Yü alabildim aparatta
Kuzum burda herkes destekçin merak etme birbirimizi en iyi biz anlarız yaşayan bilir cidden bu rahatsızlığı. Ooo 3 ü yaptıysan yenmen çok kolay canm 4 sadece biraz cesaret istiyor o kadar olmuyor deyip çekmiceksin inatla rahat olup deneyeceksin gör bak diğerlerinden farkı olmayacak

Aynenn öylee Asyamm aynen birde bebişlerimiz olsa çok şükür diyecez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…