Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kizlar artik galiba her seyi takmaya basladim. Bir sey daha sormam lazim. Utandim soramadim ama aklima takiliyor sormam lazim. Esimin penisi sertlestiginde cok kalin gozukuyor gozume. Hatta en son artik ustune kolumu uzatip baktim. Sertlesmis hali bilegimden bile kalin. Acaba o yuzden mi aparatlar giriyor penis girmiyor.

İçinde bekletiyor musun 4.olan aparatı gerekirse 30 dk beklet normalde ben 20dk bekletirdim

Canım olmuyor ya ne yapsam da 4. Ye asla cesaret edemiyorum taktiği falan var mo acaba

Canım olmuyor ya ne yapsam da 4. Ye asla cesaret edemiyorum taktiği falan var mo acaba
Canm bende burdan aldığım bilgilerle denedm genelde hep yarı oturur pozisyonda bacaklarını açarak, bol kayganlaştırıcı sürerek deniyoruz birde öncesinde nefes egzersizleri ve kegel egzersizleri yapıyomusun? Önce çok rahat gevşek olman gerek kuzu kasma hiç kendini iyice rahatla, 3 ü içinde bi 5 dk falan beklet tak çıkar yapabiliyorsun demi bide içinde 0 çiz 3 le ki esnesin. Sonrasında 4 ü al derin bir nefes al ve verirken hafif ıkın çiş yaparken kendini bıraktığın gibi, ve 4 ü ittir biraz güç istiyo o ama bişey olmuyo korkma it şimdi korkarsan ömründen daha biçok zaman gidecek bunu düşün gaza getir kendini

Ya arkadaşlar benimde yine Bi sorum olacak nasıl soracağımız pek bilemesem de şimdi geçen eşimle yaptık girdi ama eşime arkam dönük pozisyonda rahat alabiliyorum sonuna kadar olmasa da fakat altta olduğum pozisyonda izin vermiyorum hala Bi öneriniz var mı aparat alıp almama konusunda hala almadım kararsızım alırsam daha mı hızlı çözüme ulaşırım ayrıca nice güzel sağlıklı mutlu bayramlara bayramınız mübarek olsun..

Evet aparat senii hem fizyolojik hem psikolojik olarak hazırlayacak bak bunca insan neden şimdiye kadar almadım diyor

Peki teşekkürler o zaman alacam yapacak bişey yok teşekkür ederim cevap verdiğin için yani aynı hüsrana uğramaktan korkuyorum sadece hayırlı akşamlar
Hayırr hayırrr bu sefer daha bilinçli olcaksın zararın neresinden dönersek kâr bizim için canım

O oezlem31 bak burda eşli deneme notları var aparatları tam anlamıyla rahat alına kadar bence eşli denemeye geçmeyin motiveniZ düşebilir.
Yarısı girip diğer kısmı için o şekilde biraz bekleyin ve nefes alın verin ıkınıp eşiniz devam etsiin hymene de takılmayın o yokmuş gibi düşünün İster istemez beyniniz ona takılı kalıyor ve ilişki odaklanamıyorsunuz

Ne yaptin bitti mi hepsi? Ben 2de kaldim maalesef

10 cmlik en büyük boy mu sizde? benim aldığım aparatlar, 7 ,9, 12,14 diye gidiyor. Ben ancak ilkini tam alabiliyorum daha.

Kızlar hala 2. aparattayım, birşey soracağım, ittirirken ıkın diyorsunuz ya, ben ıkındığım zaman aparat daha çok dışarı doğru itiliyor sanki ama içeri gireceğine.

Kızlar hala 2. aparattayım, birşey soracağım, ittirirken ıkın diyorsunuz ya, ben ıkındığım zaman aparat daha çok dışarı doğru itiliyor sanki ama içeri gireceğine.
Aparat dışarı doğru gibi çıkabilir ama amaç zaten senin ittirmen hani herkesin dediği önerdiği egzersiz bu canım bence sen ittirmede endişe hissediyorsun gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…