Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar günaydın,hoş bana pek aydın değil ama neyseben daha öncede yazmıştım başardım diye,ama emla ile yapmıştım.2 defa yaptık emla ile sonuna kadar almıştım sorunsuz.sonra 10 gün falan ara vermek zorunda kaldık,sonra düngece emlasız deneyelim dedik.OLMADI.off tekrarmı başa dönücem anlamadım ya,ara verdiğim içinmi olmadı sizce neden olmadı ya,yada emla ile başaran diğer arkadaşlar kaç ilişkiden sonra bıraktılar emlayı.lütfen yardımcı olun,cevaplarınızı bekliyorum acilen mafoldumben

selam kızlar.dün eldiven yok diye egzersiz yapamadım ya bugün uyku tutmadı ayrıca venüsten'in streç film fikri müthiş iyi geldi.önce;pns büyüklüğünde aparat yapayım dedim pamuktan strece sardım ancak yumuşak olduğu için girmediben de şamdan mumunu aldım sterce sardım jelledim ve denedim oldutabi pat diye değil biraz uğraştım acımayacağını bilmeme rağmen giriş kısmında tam rahat olamadım.sonra kendime telkinde bulunarak ve başka şeyler düşünerek başardım.bugün artık pns denemesi yapayım diyorum yavaş yavaş en azından durumumu görür ona göre egzersizeri şekillendirrim ya da artık egzersize gerek kalmaz bi kendimi deniyeyim bakalım ne olacak?

Canım sen akşam girmezdin de şaşırttın bizi ondan yani :)
Bizim de bugün sular kesik

Ben ikinci ilişkide bıraktım emlayı canım...
Bence başa dönecem vs diye kafana takma. Ben taa nisanda yendiğim halde arada olmayabiliyor mesela...
Yensen de egzersize bir süre devam et çok faydasını görürsün. Bir defa olmadı diye de başa dönücem deme...

1- Nazlı1982
2- Gülcel
3- Msbactery
4- Julina
5- Masalelif
6- Suboom
7- Hayat_acil
8- Aydazeren
9- Hndckr
10- Arzum66
11- Masumcat
12- Fillix
13- Pamukelma (2 parmak egzersizi)
14- Narcicegi16

narım çiçeğim ben seni yazdım sanıyodum unutmuşum sayfalar hızlı ilerlediği için ara sıra karışıklık oluyor listeyi alıntı yaparken bir karışıklık oldu heralde a.s.

Canım sen akşam girmezdin de şaşırttın bizi ondan yani :)
Bizim de bugün sular kesik

ayyy gircemde bi fırsat olmuyoki yemekti bulaşıktı kıldı tüydü bi bakıyom saat 1 olmuş kaydirigubbakcemile2 dün akşam yemeğim vardı benimkide geç gelecekti havada soğuk olduğu için azcık forumda coşayım dedim net acayip yavaştı sonra şarjı bitti onu aradım buldum elektrikler kesildi sonrada benimki elelktrikle beraber geldi bi dahada vakit olmadı kaydirigubbakcemile3balkonda vakit geçiremeyecem artık çiçeklerin yerini pc alacak hihoyyyt

ama ne yapıcam şimdi,bugün yine emla ile deniyim olmazsa yine demi,ne dersin bilmiyorumkismile

canım bak ne güzel isteyince bi sürü çıkış yolu buluyoruz kendimizekaydirigubbakcemile3burada herkes kendi tecrübelerinden bişeyler paylaşıyo ama herkesin durumu tıpa tıp aynı olmayabiliyor o yüzden kendimiz yeni şeyler deneyebiliriz bak mesela p...s denemesinde ben üstte eşimin gözünün içine baka baka ilerleyemiyodum tavana bakmaktandan her karesini ezberlemiştim tavanın....bende naptım ters oturdum sırtım eşime dönük vaziyette o şekilde rahatlıkla yaptım yani sizlerde durumunuza göre çıkış yolları bulabilirsiniz buradada paylaşırsanız belki birilerinin işine yarar...çok güzel ilerliyosun yakındır taze gelin olman hihoyyyt

ama ne yapıcam şimdi,bugün yine emla ile deniyim olmazsa yine demi,ne dersin bilmiyorumkismile

Canım emla ile deneme olayını sen bilirsin bazıları birkaç ilişkiden sonra bırakıyor emlayı. Ben hemen bırakmak istedim...
Yalnız olmayacak düşüncesini kafandan at. Bir defa oldu mu bir daha başa dönme ihtimali yok gibi...

günaydın canım,

Walla kimse darılmasın gücenmesin ama biz vajililer çok ves veseli hatunlarız illa olumsuz düşünücez kafamızda kurup kurup dert edinicez...canımcım 2 defa ne güzel hiç sorunsuz almışsın devamı neden gelmesin bir kere daha emlayla yap :hulya:bu saatten sonra başa dönmen imkansız bebişim biz kendi kendimizi hemen otomatiğe bağlıyoruz ara verdik kesin zor olur bende böyle şartlandırdım kendimi ama boş yere günümüzü zehir ediyoruz tamam biraz zorlanabiliriz ama olmayacak diye bişey yok anam sen 10 günden bahsediyosun ben 2,5 ay ara verdim kaydirigubbakcemile3kendine güven bu saatten sonra aşamayacağımız hiç bir şey yok aklinialirimsmile

saol canım ya,moral verdin biraz,zaten ihtiyacım olanda bu heralde,dokunsalar ağlıycam öyle oturuyorum burda,çok moralim bozuluyo,elimde değil takıyorum.neyse tatlım dediğin gibi bugün yine emla ila yapalım,inşallah onuda bırakıcam zamanla :Saruboceq:

sıkma bakayım canını cok normal bu..ben emlayla basranaşardayım 4 ılıskı sonrası bıraktım.....ve sen bayagı ara vermısın tabıykıd ebasa donmesdın sadece bı kac kez emlayla yapman gerek ve sık ısk yapman gerek ....hıc uzulme bugun gene dene ama emlayla

sen yaparım dersen yaparsın ben buna inanıyorum hepimiz aynıyız normalde hepimiz çok güçlü kadınlarız ama bunun farkında değiliz herkes neler neler yaşamış okuyoruz burada...tek sorunumuz hep olumsuzlukları görmemiz oysa arka fonda altına başarı imzamızı attığımız aylarımızı yıllarımızı zindan eden koskoca bi vajiyi devirmişiz...kim tutar artık bizi....yaşadığımız bazı sorunlar çok normal çünkü vajili olmayan hatunların bile ilk zamanları öyle dört dörtlük geçmiyoki...o kadar amatörlük olacak ama hepimiz 1. ligte oynayacağız bu günlere gülüp geçiyoruz/geçeceğizde...

saol canım deniycem mutlaka bugünde.sen bıraktıktan sonraki ilk ilişkide zorlandınmı hiç,yani nasıl oldu,emla ile olduğu gibi kolayca oldumu

saol canım benim işallah,ozaman bi gelsin zaten herşeyi anlatıcam bende burda,bütün herkese moral olsun yol göstersin diye,çünkü hep söylüyorum ben sizler sayesinde yendim(yani tam olarak değil henüz ama olcak inşallah emlasızda) :1hug:

tekrar mı başa dönücem ne demek sen halletmişssin.. bence bu senin hüsnü kuruntun.. kendini gazla,emla orayı uyuştursa da acımaz uyuşturmasa da.. SİNİR UCU YOKKK
ben ilk egzersizleri hep emlayla yaptım,özellikle eşli parmakta hemen emlayı bırakamadım.. sonra kendimi gazladım,orada acı yok , gazlamak derken gerçeklerle kendimi telkin ettim,pen.. si de emlasız hallettim..

Sorun sadece beyinde sen daha önce o işin olduğunu biliyorsun ve emlayı kullanmasanda acı hissetmediğini biliyorsun... herşey bitmiş şımarma fıstık,daha fazla nazlanma :)) güçlü ol:)) bu aşamadan geri dönmek olmaz..

bak ben daha yeni başardım eşime dedimki o gece, yok dedim acıcak olmucak.. o da dediki birazcık acısın nolcak dedi..sonra içimden haklı dedim ne yani bu şımarıklık .. hemen toparladım kendimi ve acı falanı geç olup olmadığına inanmadım emlalıymış gibi :))

o sırada biz vajililer çok hassas oluyoruz,o sırada yenilmemek güçlü olmak gerekiyor diye düşünüyorum.. ki sen başarmışsın büyütme olayı.. :)) bitir şu işi :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…