Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ya kizlar garip bi sey soylcem. Ben dilator deniyorum su anda ama sanki benim dıs dudaklarim asagi dogru cok uzun gibi. Yani dilatoru ittirip aynadan bakiyorum. Sanki dış dudaklarin bittigi noktadan da asagifa bi yerden iceri girmis gibi gozukuyo ben anlamadim Yani acaba ben vajinaya ittim sanirken popo aramdan bacak aramdan falan mi itiyorum

Nereye ittiriyorsun tam anlamadım ama bacakların kırıkken ittirmelisin. Yukarıdan aşağıya eğimli gel içeri gömülü çukur gibi hissedeceğin ilk yer giriş kısmı. Aynada ilk önce bir bak orayı açıp. Sık bırak yap hatta ıkın. Ikındıkça açılan bir yer göreceksin orası giriş. Dilatörü eğimli gelip dümdüz içeriye doğru sokmalısın

Muhtemelen girişin de aşağısında popo-vajina arası bir yere ittiriyorsun kendini zorlama boşuna popon ağrır kız yoksa bir kere bende yaptım ona benzer bir şey

Kızlar bişey sorucam dün ben eşimle deneme yaptım eşim oldu dedi ne kadar yaptık bilmiyorum herhalde bayağı bi soktuk ben bişey hissetmedim ağrı sızı o yüzden olmamış gibi geldi ama hala 4. Dilatörü yapamıyorum benim gibi olan var mı ya

Bizde bugün yeniden deneyebildik ve gercekten ilkine gore ne kadar kolaylaşıyor. Bende şaşkınım.☺☺

Olabilir ben ikinciyi bile yapamadan yendim
Eşiniz biliyordur bence. Kendinizin yapması zor şahsen bana kalsa canim tatlı kiyamam o yuzden de yapamadım dilatorleri belki. Ama eşli de eşine bırakıyorsun kontrolü.

Olabilir ben ikinciyi bile yapamadan yendim
Eşiniz biliyordur bence. Kendinizin yapması zor şahsen bana kalsa canim tatlı kiyamam o yuzden de yapamadım dilatorleri belki. Ama eşli de eşine bırakıyorsun kontrolü.
3 e kadar sorun yok da 4 de olmuyor eşli de daha kolay gibi geldi bana da

Bende tam anlamadim ama gittiğim doktor buyutecli ayna tavsiye etmisti ben onunla yapiyordum kegel egzersizlerini iyice gordum neresi oldugunu anladim. Ama siz dışarıdan olan yeri mi tam anlamadınız orayı anlamadim

Ya başarılı oldu mu onu da anlamadım hiç bişey hissetmedim acı sızı ama girdiğini hissettim biraz ne nefes egzersizi ne ıkınma hiç birşey yapmadım
Ee ne güzel işteee 2.daha güzel olur demekki kendini hiç kasmadan rahattın

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…