Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Spreyle mi çalıştın 4 ü
Bugün 1.aparattan başlayarak 3e kadar yaptım. Spreyle denedim tabiki. 4ü de deneyeyim dedim ama biraz zorlandım yapamadım. Sprey etkisi geçmiş olabilir mi bilmiyorum ama sanmıyorum çünkü 4.aparat büyük girerken sanki birşey yırtılıyor hissi geldi bana bu yüzden durdum kendimi de kasmış olabilirim bidaha denerim dedim.

4.aparat biraz daha birkaç gün alacak sanki. 3 e kadar çok rahat oluyor. 3.aparatla biraz daha denediğimde belki 4ü de yapabilirim. Bir an önce bitsin istiyorum.
Canım benim de öyle olmuştu hiç endişe etme öncesi mutlaka bir sıcak duş yap masaj yap 3.aparatla iyice çalış 4.olan aparatı biraz daha güçlü itmek lazım sadece

3 e biraz daha çalışarak yap 3 ü rahat almaya başladığında 4 e geç daha kolay olacak

3.aparata geçtim bugün. 4.aparati da deneyeyim dedim ama yapamadım. 4.aparat biraz zor geldi.
4.aparata geçmeden eşimle deneyebilirim belki diyorum.
Tebrik ederim canım çok güzel ilerliyorsun biraz sabırlı ol 3.aparatla çok iyi çalış kendini gayet rahat hissedene kadar 3e devam et 4ü yine yapamazsan eşinden destek alabilirsin

3.aparata geçtim bugün. 4.aparati da deneyeyim dedim ama yapamadım. 4.aparat biraz zor geldi.
4.aparata geçmeden eşimle deneyebilirim belki diyorum.
Dördüncü aparat beni de zorlamıştı başlangıçta. Arkadaşların da dediği gibi üçe iyice çalışırsan dördüncü daha kolay olacaktır. Eşli de dörtten daha kolay ama şöyle söyleyim aparatla çalıştıktan sonra eşinle denediğinde daha kolay oluyor. Ben aparatsız eşli deneme yaptığımda bi tık daha sert hissettim girişte. O yüzden dördüncüye vücudu alıştırmayı faydalı buluyorum. Denerken kendini çok daha rahat hissedersin.yine de direkt eşli denemek istersen eğer olmazsa moral bozma. Dörde çalışmaya başla hemen buraya kadar yapan herkes er ya da geç başaracak inşallah

Tebrik ederim canım çok güzel ilerliyorsun biraz sabırlı ol 3.aparatla çok iyi çalış kendini gayet rahat hissedene kadar 3e devam et 4ü yine yapamazsan eşinden destek alabilirsin
Bende şuan 4.aparatı deniyorum nihayetinde iceri sokabildim ama neden kan gelmedi ki 1.5 parmak geride kalmıştı
ittiriyorum hepsi giriyor icerde boşluk var sanki itsem gidiyo sonrasında nasıl ilerlemeliyim yardım edermisiniz

Benim de kan gelmedi.eşimle deneyince de gelmedi esnek zar ile ilgili olabilir. Ya da kaslarımız alıştı. çok zorlamadığımız için gelmiyor olabilir

İleri geri tak çıkart etrafında daire öiz bu egzersizlerini yap canımm 4.aparatı en kolay ve rahat aldıgında eşli denemeni yapablirisin

Merkur deniz ve V Vuslat46 kızlar burayı okuyun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…