Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben de ona şaşırıyorum normalde 4'e kadar hepsinde başı girince devamı kendiliğinden geliyordu acı sızı kasma hiç olmuyordu ama 4 öyle olmuyo bende. Çok ittiremiyorum galiba dün en son denememde biraz daha fazla gevsetebildim daha çok girdi ama bi yere gelince yine kastım, farklı şeyler düşünüp odağımı değişmeye çalıştım ama çok işe yaramadı. İlk 3'ü çok rahat yapıyorum artık. Sanki 4'un başı girince bile orayı genişletmiş gibi geldi. Olmazsa eğer emla kullanicam

Uzunluktan çok kalınlık önemli bence de. Bir yol bulmaya çalışıcam kolaylaştıracak

4 hepsinden daha kalın olduğu için her zamankinden daha fazla gevşetmen lazım kendini bir de tabii daha kuvvetli ittirmen gerek. İttirince acıyacak daha kötü olacak düşüncelerini at gitsin kafandan çünkü öyle bir şey olmuyor.
Olsun yavaş yavaş ilerle başını alman da güzel. Başını aldıktan sonra yarıya kadar gelirsin yarıdan sonra o duvarı aşınca da zaten bir şey kalmıyor. Korktuğun için kendini kasıyorsun. Şöyle düşün bu aşamaya kadar geldim kötü bir şey olsa 1-2-3. Dilatörlerde de olurdu. Ya da yapamayacak olsam onları da beceremezdim de. Ama şu an 4.nün başını aldım geriye ne kaldı zaten bir kısmı girmiş niye kendimi kasıyorum ki boşuna de. Uyusturucu son çaren olsun acele etme deneye deneye yapacaksın illa. Ama uyusturucu ile başarırsan sanma ki onun sayesinde yani uyuştuğu, acı duymadıgın için yapabildin. Aslında "uyusturucu sürersem başaracağım kesin" düşüncesine inandığın için hepsini almış olacaksın. Uyusturucu zararlı diye söylemiyorum ama insan her denediği şeyin bağımlısı oluyor. 4. Dilatörü ilk sokmadan eşli asla deneyemem demiştim ama ikinci denememizde eşimin ısrarıyla dilatörü sokmadan yapabilmiştim. İyi ki ısrar etmiş çünkü bu sefer de son dilatörün bağımlısı olacaktım. Şimdi de mesela yastık bağımlılığını aşmaya çalışıyorum illa popoma koyacağım rahat etmiyorum başka türlü. Böyle böyle bağımlı oluyor insan. Kafamızı rahatlama mı bahane mi kendini kandırma mı diyim artık neyse. Sabret sonuna gelmişsin illa olacak. Dilatörle kavga ederdim 3 girdi sen niye giremeyesin eşşşek gibi de gireceksin şimdi derdim. Ah ah insan dilatörle konuşur hale geliyor Kontrol her zaman bizde dilatör bizim canımızı acıtamaz canlı bir varlık gibi düşünmeyelim bedenimize hükmetmesin biz onu yönetelim

Ben de dilatorlerle kendi kendime felan konuşuyorum Eşimle denerken yastık ben de koyuyorum ama dilatorle yaparken yastiksiz yapiyorum. Yastıkla daha mi rahat dilatorle de ? adet günüme az kaldı olmadan yapmak istiyorum araya zaman girmesin diye. Tüm boş vaktimi nerdeyse buna harcıyorum bi bitse rahatliyicam yaa.. Acımayacak diyoruz ve ittiriyoruz

Dilatörü ben de yastıksız yapmıştım. Aynen öyle

Dilatörü ben de yastıksız yapmıştım. Aynen öyle
E Elilya burasını da oku eminim işine yarayacaktır.
Arkadaşlar emla sürerek de olsa nerdeyse tamamını aldım son dilatorun sadece dipten 2 parmak kadari girmedi. O da naptiysam olmadı kanalım mi bitti acaba yani emla kullanmadan yapayım dedim ama sabahtan beri uğraşıyorum girmedi öyle ama böyle oldu. En azından alışana kadar denemelere önce emlasiz başlarım olmazsa emla sürerim yalnız benden hiç kan gelmedi kasmadigim için mi acaba

Zaten canım o kadarlık kısım dışta kalıyor harikaasın Şöyle ya hymen esnektir illa herkeste kanama olacak diye birşey yok yada kasılmadın rahattın eşli denemeye az kaldı

Bikac gün daha sadece dilatorlerle yapayım daha sonra eşliye geçeyim değil mi. Ya sizlere çok teşekkür ederim inancımı daha da artiriyorsunuz emlayla bile olsa çok mutlu oldum eminim devamı gelecek emlasiz da
Zaten canım o kadarlık kısım dışta kalıyor harikaasın Şöyle ya hymen esnektir illa herkeste kanama olacak diye birşey yok yada kasılmadın rahattın eşli denemeye az kaldı

Bikac gün daha sadece dilatorlerle yapayım daha sonra eşliye geçeyim değil mi. Ya sizlere çok teşekkür ederim inancımı daha da artiriyorsunuz emlayla bile olsa çok mutlu oldum eminim devamı gelecek emlasiz da
Kesinlikle öyle onu bile bırakacaksın zamanı gelince İstersen dördüncü olan aparatı en rahat alana kadar eşli deneme blraz daha alış şu da bir gerçek eşli deneme aparattan daha kolay olacak

Kan gelmek zorunda değil ki Benden de hiç gelmemişti eşlide de gelmedi 1.5 ay oldu hala gelmiyor benim kızlık zarım esnekmiş aynı zamanda fazlalık varmış ona rağmen esnediği için gelmiyor yani. dilatörün 4.sünde ip gibi pembe bi çizik görmüştüm peçetede oydu heralde kan kan denilen şey

Demek ki benimki de bayaa esnek dilatorde bile bi şey görmedim

Kızlar merhaba bir konuda yardımınıza ihtiyacım var ara ara aktif olup yazıyorum halâ sorunumu çözebilmiş değilim. Ben dördüncü aparat dahil rahat rahat çalışıyorum ama eşlide başarısızım çünkü penis boyu dördüncüden çok daha büyük. O yüzden dördüncü aparata streç sararak büyütüp o şekilde çalışmaya başlamıştım. İlk gün bir şey olmadı ertesi gün kahverengi leke ardından da kan geldi. Kızlık zarıyla ilgili bir şey midir bu. Pazartesi doktora gideceğim ama o zamana kadar içim içimi yemesin diye size de bir sorayım dedim. Dördüncü aparata kadar hatta dörtte dahil çalıştığımda hiç kan vs gelmemişti.

Bir de kızlık zarıyla ilgili başka bir sorum var size. Ben parmak egzersizi de çalıştım vajinama parmağımı soktuğumda önce tırtıklı bir yer geliyo birsz ilerleyince boşluk geliyor. Aparatla da çalışırken 2 parmak kadar sert gidiyor sonra kayıp giriyor içine. Eşli yapamama sebebim acaba o girişteki tırtıklı yer mi diye düşünmeye başladım. Kızlık zarı orasıysa ilişki yaşadıktan sonra o giriş kısmı o şekilde mi kalacak yoksa esneyip açılacak mı. Yani girş genişlerse devamı da gelecek gibi oluyor ama eşlide canım çok acıyor hatta o büyüttüm dediğim aparatla denerken de canım çok acıdı aslında inanılmaz rahat ve gevşemiş şekilde başlamıştım çalışmaya. Benim vajinamda mı var bir sıkıntı acaba yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…