Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bu şekildee devam devaam bende aparat yaparken hayal dünyamı geniş tutardım bence 4.aparati en rahat alana kadar hemen eşli deneme yapma çünkü olumsuz olursa insanın motivesini düşürüyor.4.aparatı yaparken ileri geri tak çıkart etrafında daire çizmek gibi bu egzersizlerle yaparsan daha kolay olacak ve aparatı eşinn yapması çok iyi ona izin vereceksin az kaldı hadi bakalım

Tatlım arkasındaki yazıyı okudum .♡
AINARA JEL:Gebelik sırasında,doğum sonrasında,menopoz sırasında oluşabilen veya vajinal floradaki fiziksel veya kimyasal iritasyona ya da değişimlere bağlı, tabii ve oral kontraseptiflerin ya da diğer ilaçların kullanımıyla ilişkili vulvovajinal atrofi ve kuruluk semptomlarının ve ilişkili rahatsızlığın giderilmesi için endike mukoadezif nemlendirici bir jeldir.
Jel ismini söyleyebilir misin ? Ben de hamile olmak istiyorum ben eşimin üzerindeyken 2 defa boşaldı ama bu şekilde hamile kalma ihtimalim sanırım düşük bu şkeilde hamile kalan var mdır acaba ?
AINARA jel kuzu ♡
AINARA jel ♡

Ben Mantar ve enfeksiyon hapı ve fitili kullandığım için henüz kullanmadım.
Eczaneden Aldım.
İnternet üzerinden jel krem güvenmiyorum yüz için olsun vücut için olsun .
Sahte çıkabiliyor.
Buda vajina sonuçta.
Eczane daha güvenilir.
Almadan önce sizlerinde Jinekolog muayenesi olmanızda yarar var .Belki sizin doktorlar sizlere farklı jel yazabilir.Bana iyi gelen sizlere gelmeyebilir.
Birde bunla hamile kalim diye ben yazdirmadim. Almadım bunu ayrıca belirtmek istiyorum. Kuruluk şikayetim var .Korunmuyoruz dedim. Olası bir gebelik durumu olursa hangi jeli tavsiye edersiniz dedim .
Kısacası JİNEKOLOG muayene şart.
Gebelik öncesi sonrası apayrı süreç.
Rabbim herkesin gönlüne göre en hayırlı zaman ne zamansa en kolayından nasip etsin .
İçiniz rahat olsun diye yazdım.
Umarım hepimize şifa olur güzel insanlar .

Ben zaten kızlık zarı operasyonu geçirdim. 6 hafta bekle demisti doktor. 1 ayı geçti kontrole gitmeden denedim vajinismus muyum neyim onu bile çözemedim ben ilerliyorummm kendi kendime iyileşirsem sizlere ilan etcem hemen

Zaten eşim işi eglenceye çevirmese o aparatı çöpe atcaktım sonra eşime izin verdim. Kendim asla itemiyorum. Doktor eşine izin veriyor olman iyi olmuş dedi sonuçta oda bir kadın bedenin mucizesini senle keşfediyor dedi baya moral oldu. Tam gaz devam ben o zaman

Mevsimlisan
Merhabalar özelden uzun bir süre önce yazmışsınız . Bende daha yeni çözümlediğim için yeni keşfettiğim için burayı mesajınız gösterilmiş fakat her nasıl becerdim bilmiyorum göz ardı edilmiş .Yeni öğrendim onu kaldırmayı kusura bakmayın .

Sorularınız varsa sorabilirsiniz.

4.aparatı denedik zorlandim 3cm kadar sokabildik sanirim canim acidi ilerde bir takildi takilinca kastim. Odagim bozuldu olmadi bende 3.beklettim icimde sinir bozucu şey ya 4 büyük geliyordu gözüme korktum mu nolduysam eşli gibi cirpindim hafiften. Aci falanda oyle cok olmadi yani. Ne bilim kendimce triplendim. 4 biraz zormuş(bana göre yani kızlık zarı operasyonu gecirdim doktora gitmedim kontrole 6 hafta ilişki denemedi yasaktı) acele ettim sanirim.

Bence hiç motiveni bozma ben ilk üç aparatı arkaarkaya yaptım ama dördüncü olan aparat da böyle takılmıştım olabilir. Sadece aparatın ilerlemediği yerde öylece bekleyip nefrd kegel yapıp kaldıgın yerden devam edeceksin Ben o gun sıcak bir duş almıştım öyle denedim hiç kasma olacak

Estağfurullah sorun değil tekrardan yazdım özelden bakabilir misiniz

Bugün eşli deneme yaptm ikinci kere ilkindi pns basi girmişti bugün daha fazla ilerledi hafif bi kanamam oldu ama şuan çok iyi gidiyorz ....o kanama sebebi kızlık zari midr biz öle düşündük sonra devam etmedik artk

Normalde bi noktaya gelince aciyodu anlık bi gevsedim sürekli zaten kendimi telkin ediyorm o anda anlık bi ilerleme oldu eşimde şaşırdı hatta bu kadar olamasi bile bizim icin şuan bi mucize gibi kesinlikle bu sorunu yasayan herkez burayı takip etmeli okumali butun yazanlari yasayanlarin hikayerlerimi fikirlerini

Eşli deneme yaptığında
Yarim bırakma
Derin nefes al ilerletmesine izin ver kuzu
Hepsi olacak

Aparat ya da parmak egzersizi yapmış mıydınız

Hic aparat calismadim almadm yani kegel ve nefes egezerizleri dedigim gibi neredeyse her gün buradadi yazilanlari okududm sürekli dusundum zaten ister istemez insann aklinda oluyo bu durum kendimi telkin ettim sürekli parmak egzersizinide esimle denedik kendim yapamadm sonra eski denedk direk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…