Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Başardın mı pekı canım

Merhaba... Anestol krem kullanıp memnun olan var mı? Eski yazılanları okudum ama güncel olarak kullanan var mı, varsa birebir konuşmak istedim çünkü bazısı çok memnun bazısı vajina hassas oraya kullanmaz demiş. Bende zaten polikistik over var korkuyorum oraya bir zarar vermekten.

Kullanan çoktu hatta sprey de var canımm bence endişe etme görenlerde yazar zaten

Öncelikle olumsuz düşünceleri beyninden siliyorsun.
Yapamam edemem yok .
Buraya yazman bile başardığının başlangıcı.
Hepimiz senin sürecinden geçtik.
Aparat sipariş versen daha rahat olabilirsin.
Kendini her zaman sev.
Vazgeçme.

Öncelikle beynindeki olumsuz düşünceleri formatliyorsun. Olumluya ceviriyorsun. Motivasyonunun yüksek olacakki.
Parmak yada egzersiz yaparken sıkılmayacaksin
İyice cesaret gelecek .♡

Aparat aldım ama çok büyükler ve aparat ya da parmak denemek istemiyorum.Sebebi ise direkt eşimle yaşamak istiyorum bu duyguyu.Bu zamana kadar olmadı parmak sokup o büyüyü bozmak istemiyorum ıslanmıyorum bile

Aparat aldım ama çok büyükler ve aparat ya da parmak denemek istemiyorum.Sebebi ise direkt eşimle yaşamak istiyorum bu duyguyu.Bu zamana kadar olmadı parmak sokup o büyüyü bozmak istemiyorum ıslanmıyorum bile
Islanmaman normal .
Çünkü tedirginsin.
Kendine inanmalisin.
Nefes ve kegel egzersizleriyle başlasan şimdilik.
Birde olumlu cümleleri hergün her kaygılandığında kendine tekrarlasan ne dersin ?

Aparat neden şart biliyormusun.
Oraya birseylerin girebilecegini kabulleniyor beyin .
Kasmiyorsun daha rahat oluyorsun .
Acı ağrı batma olmuyor .
Duvar hissi dediğimiz aslında olmayan aşk kasımız olan yer .
Aparatlarla beyin daha çabuk kabulleniyor.
Pns aşamasına daha çabuk geçiyorsun.

Bu şekilde düşünmek benim 4 yılımı aldı . Aparatsız olmuyor bilginiz olsun . Bu düşünce kafasını bırakın.aparat muhteşem bi şey . Mucize gibi. Yaptıkça heveslenip bir büyüğünü yapmak istiyorsun . Islanmak derken ? Vajinusmus hastası nasıl ıslanabilir ? Ben kaç kişi zeytinyağı bitirdim.çabalaman lazım.emek vermeden olmuyor bugün yarın uygun zamanda eşimle olacak inanıyorum düşüncesi vajinusmus hastalığının tanımıdır.

Hala ilk aparatın 2 cm kadarını vajinaya yerleştirebiliyorum, itemiyorum korkuyorum ama günde 1 - 1,5 saat uğraşıyorum resmen. Aylar sürse de her gün uğraşmayı düşünüyorum eni sonu atlatacağıma inanıyorum

Asla umutsuzluğa düşme aparatı yaparken oraya odaklanma tv izle yada telefondan birşeyler izle burnundan derin bir nefes al ağzından ver ve verirken ıkın ıkınırken de aparatı ittir aparatlara başlamadan önce sürekli kegel egzersizi yap

Ben anestol kullanmadım ama vemcaine sprey kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…