Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Gebelik dostu jel i ben de merak ettim
Ben test yapıp ovulasyon günü eşimle deniyorum
tam giriş olmasa da yaptık ve içime boşaldı ilk defa
Dışarıya da akmadı hiç.
Ve göğüslerimde hassasiyet var anlayamadım
Google a yazdım ve bu şekilde hamile kalanlar oldugunu okudum dogru mu acaba

Adet gecikmeni bekle canım reglle hemen hemen aynıymış belirtiler hayırlısı olsun

Yumurtlama döneminde göğüslerde hassasiyet olur diye okumuştum.

Kizlar ben daha once de yazmistim evli degil nisanliyim birlikte yasamadigimiz izin evli ciftper kadar deneme yapma firsatimiz olmuyor,yaklqsik 1 aydir 4. Aparati hic sorunsuz yapabiliyorum ama musait olamadigimiz icin hic deneme yapamadik.okul-is tempomfan dolayi her gun her gun aparat egzersizi yapmiyorum 2 gunde bie falan yapiyorum ama hepsinde sorunsuz sekilde giriyor.Boyle hergun egzersiz yapamamam esli denemeye kadar geriletir mi beni?

Ben hep zeytinyağı kullandım hem içim rahat oldu doğal sonuçta
Aslında bende zeytinyağı taraftarıyım olmadı onunla bir deneyim eğer olumlu bir sonuc almazsam jellere bakayım. Sizin herhangi bir sıkıntıniz olmadı dimi enfeksiyon falan. Birde siz mi kullandiniz eşiniz mi ya da ikinizde mi

İki günde bir yapıyorsan sıkıntı olmaz canım

Hayır çok şükür sıkıntımız olmadı aparatları zaten hep zeytinyağı ilke denedim aparatlara ve vajinaya bolca döktüm eşlide de eşime ve bana

1 ve 2. Aparati denedim aradan 15 gün gecti hiç denemeden 3.sorunsuz aldim yani eşim direkt 3 deneyelim dedi hic duygu vs hissetmedim acıda olmadı. Nefes ıkınma vs bisi olmadan girdi. 4.yarın direkt denesem acele mi etmiş olurum. 4.gözüme büyük geliyor. Birde çiş hissi geldi. Bunun anlamı ne acaba o kas hareket ettigi icin mi sevişirken bu his yok sonuçta ilginç geldi. Birde benim gibi aparatla deneyenler varsa eşinizle sohbet edin. Ben kendim sokamiyorum eşime izin veriyorum. Oda bana baska seyler bahsediyor(il il geziyoruz planlardan bahsetti mesela en son gittigimiz oteldeki suyun sıcakligini nasil gevsedigimizi masaji hatirlatti baya icim acildi) icimde hic yokmus gibi. Hatta gel git yapiyor ilişkiye hazir olmak icin 4.de aldım diyelim ayni gün eşli hemen denesek mi? Yoksa girmezse moral bozuklugu mu olur.

Kizlar benim bu aparat calismalarindan en buyuk cikarimim su oldu,size de belki faydasi olur diye yaziyorum.Ne aparatcalisirken ne de esli denemelerde kafayi oraya odaklamayin,cunku orayi dinledigimiz icin aslinda hissetmesek bile hissetmeyi umdugumuz hisleri hissediyoruz bazen.normalde orada o his yokken bile biz kafamizda kendimizi ona hazieladigimiz icin o hissi hissediyoruz.Ben bunu anladigimdan beri isler cok kolaylasti benim icin.Cok derinlemesine dusunmeyin ya,sex bu yuzyillardie gelmis gecmis tum kadinlarin yaptigi doganin ve yasamin kanunu olan birsey sonucta

Askim
Benimde aparatlar arasi gecisim cok hizli olmustu,1 den 4 e 2 gundw gecmistim muhtemelen 4 u de direkt alacaksin bence hic vakit kaybetme hemen 4 u de yap bakalim tamamen rahat hissedersen esli dene ne kaybedersin ki?sonucta sen bu tedavi icin minimum 1-2 ayini gozden cikarmissindir.denedin olursa zamandan kâr etmis hemencik atlatmis olursun,e olmadi mi o zaman da biraz zaman tani kendine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…