Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bende bugün4. Aparatı aldım içime 1.2.3 çok kolay aldım 4 de biraz zorlandım sanırım kastığım için eşli de bu kadar zorlanırmıyım yardımcı olurmusunuz
Hayır zorlanmazsınız. eşli 4 ten daha kolay yumusak cunku. 4 sert plastık oldugu ıcın hıssedıyorsunuz. 4u yarısına kadar yapsanız yeterlı cok zorlamayın. Eşliye gecmeden once 4u calısın cıkarın hemen eşinizle deneyin direk girecek

Gırdıkten sonra biraz bekletin ıcınızde cevırın hafif hafif gıt gel yapın alısırsınız. İdrara cıkma ıstegı cok normal sıkıntı olmaz. Icınızde 5 dk bekletin, sonra gıt gel yapın

Teşekkür ederim 4 de hissettiğim baskı olmucak o zaman inşallah eşli çalışmada kasılmam olmam bu hastalıktan bende bir anca kurtulurum ben gibi herkes kurtulur inşallah

Teşekkür ederim 4 de hissettiğim baskı olmucak o zaman inşallah eşli çalışmada kasılmam olmam bu hastalıktan bende bir anca kurtulurum ben gibi herkes kurtulur inşallah
Amin rıca ederım Aynen hic baskı olmayacak ama eşliden hemen önce yapın 4u, esli dırek olucak. kasılma yok 4u bekletin içinizde

Aparat calismasindaki histen ne kadar farkli acaba gercek iliskiye girmek?ne kadar farkli bisey bekliyor beni onu merak ediyorum.sanki bu dilator egzersizlerinden cok daha farkli olacak gibi o yuzden endiseleniyorum bahsedebilirmisiniz biraz

Aparat calismasindaki histen ne kadar farkli acaba gercek iliskiye girmek?ne kadar farkli bisey bekliyor beni onu merak ediyorum.sanki bu dilator egzersizlerinden cok daha farkli olacak gibi o yuzden endiseleniyorum bahsedebilirmisiniz biraz
Ben hep şunu söylerim bizler aslında zor olanı yaptık aparat eşli deneme göre daha kolay endişen olmasın bunca kişi aynı şeyi söylüyor

Bir de kizlar 3. Aprattan sonra iliski denemek ne kadar dogru olur acaba?bazilari deneyebilirsiniz demis acaba erken mi
Bence erken aparatları tamamla hepsini en rahat şekılde almayı öğrendikten sonra denemelisin çünkü hep psikolojik hemde fiziksel kendini hazırlıyorsun

Bir de kizlar 3. Aprattan sonra iliski denemek ne kadar dogru olur acaba?bazilari deneyebilirsiniz demis acaba erken mi
Bence aparatları tamamlasan daha iyi olur senin için ben 3 den sonra eşli çalışma yapamadım. 4ü yaptım daha cok özgüven geliyor insana ama sen bilirsin kişiye göre değişir yapabilirsen ne mutlu sana

Aparatlar sert plastık oldukları ıcın daha kalıp gıbı bir his oluyor. ( Ki aparata baslamamıs arkadaşlar korkmasınlar sert plastık derken acıtan can yakan bısey degıl asla.) 1 2 3 zaten hıc acı hıssetmeyeceksınız cunku kontrollu sekılde yapıyorsunuz. 4 penıse gore daha kalın oldugu ıcın 4u tam hissedeceksiniz yarısına kadar almanız yeterli. Iste 4 te sert plastık kalıp gibi hissediliyor. Penıs o kadar yumusak kı ıcınızde yok gıbı olacak gırdıkten sonrası gercekten cok kolay. Hatta genelde 3 ten sonra eşli deneyin derler 4e gerek kalmayabiliyor. Ama ben 4e iki ay calısmıs biriyım ıllakı 3ten sonra yapamayan da olavak eşliyi. enınde sonunda eşli oluyor lutfen bırakmayın çalısmayı

Genelde öneriliyor evet ama zaten 3 ten 4e gecmek zor degıl bazısının 10 dakikasını alır bazısının 1 gununu. O yuzden benve 3 ten sonra ılıskı deneyin olmayadabılır calısmaya devam edin 4e geçersiniz. Hani 3te bıraktım eşliye gectim eşli yapıyorum olmasın. Hemen 4e baslayın aynı zamanda eşli de deneyin. Eşe alısmak pozisyon vs bulmak zorluyor cunku

2 Ay mi bu kadar süre alıyor mu gerçekten

2 Ay mi bu kadar süre alıyor mu gerçekten
Hayır hayır almıyor benım esım 1 ay rahatsızlandı deneyemedık hastalıktan dolayı. ama ben o surecte de calıstım aparat. 4u yapip 1 gun İcınde yenenler de var. Ama 4u 1 sene boyunca yapan da var (calısmayı bırakıp yeniden baslayanlar genelde) vajınin derecesine baglı bı durumdur belkıde. Ama cogunluk zaten 4 ten hemen sonra eşli yapabılıyor cunku gercekten cok rahat oluyor 4ten sonra.

Ben parmak egzersizi yapıyordum onda sıkıntı yok ama aparatlarla pekiştireyim diyorum inşallah kısa sürer aparat kismi da

Kizlar mantar enfeksiyonu oldugum icin doktorum fitil verdi,artik kremler vs etki etmiyor biktim gercekten o yuzden kullanmak istiyorum fitili ama daha once hic kullanmadim
Kullanan varsa yardimci olabilirmi nasil yapacagim?bayagi ileri ittirmek gerekir mi ?

Dilator egzersizi yaparken gerek kayganlastiricidan gerek bebe yagindan mantar kapiyorum,enfeksiyon sirasinda egzersizlerim aksiyor.kremler vs de birturlu etki etmiyor fitil yapabilecek olsm zaten dilator egzersizi mi yaparim kizlar cok moralim bozduk.bu kisir donguyu benim disimda yasayan var mi

Evet biraz ileri ittireceksin gece yatarken koy ve ayağa kalkmamaya çalış aynı aparat yaparken gibi koyabilirsin zaten yumuşak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…