Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bu egzersiz nefes egzersizlerini halledip yine yapamazsam korkusu var bende o zaman hic kaldıramam bu yuzden cesaretim kırılıyor sanırım ama bi taraftan da daha vajinasına dokunamayan kisiler evde yenmis onlari okuyunca da yapasm geliyor kafam karisti açıkçası

Ben netten baktım ama önce serçe parmak sonra işaret sonra orta parmak ve en son işaret ve orta parmak diyor doğru mudr acaba bide kendim egzersizi bitirdikten sonra eşli deneme olmadan iliskiyi denesem olur mu sizce

Ben burayı okuyarak yendim 1 ay oldu yeneli şuan şükür her eşli denemede sorunsuz başarıyoruz. Bence parmakları yapabildiğine göre artık dilatör set almalısın onlara başlamalısın jelle veya bebeyağıyla günde bir boy başarabilirsin nefes egzersizleriyle ben böyle yaptım ilk başta dilatöre tepkiliydim bunları ben nasıl yaparım diye sonrasına inanamadım 4 boyu günde bir boy yaparak bitirdim 4 günde sonra eşliye geçtik💕💕
Rahat yapabildinizmi ben çok kasiliyorum nefes almayı unutuyorum

Bu egzersiz nefes egzersizlerini halledip yine yapamazsam korkusu var bende o zaman hic kaldıramam bu yuzden cesaretim kırılıyor sanırım ama bi taraftan da daha vajinasına dokunamayan kisiler evde yenmis onlari okuyunca da yapasm geliyor kafam karisti açıkçası
Uyuşturucu sprey yardımıyla yaparsan hiç zorlanmazsın vemcaine sprey kullanıyorum ve sıkabildiğim kadar içeri ve dış kısımda etrafa sıkınca tamamen hissizleştiriyor. Normal şartlarda serçe parmağın ilk boğumu ile başlanıyor ama ben spreyin verdiği etki ile bir de işaret parmağımı daha rahat kullanabildiğim için direkt onunla başlamıştım. 15 20 dk kaldı parmağım spreyin etkisi geçtiğinden sanırım çıkarırken bir rahatsızlık hissi oluşmuştu bende

Rahat yapabildinizmi ben çok kasiliyorum nefes almayı unutuyorum
Nefesi sürekli hatırlatıcaksınız kendinize unutunca kasıyorsunuz zaten nefesi yapın çok hassaslık varsa hala vemcaine spreyde sıkın o şekilde yapabilirsiniz. Vemcaine ilk başta biraz yakar bekleyin geçtiğinde 2 dk sonra deneyin yağ sürerek olucak😊

Ben içeri sıkmadım sadece parmağa sıktım hiç faydasını gormedim
Bence sıkma ben çok okudum kızlık zarini aldırdığı halde iliskiye giremiyor insanlar uyusturmanin bi faydasi yok kendini kastıktan sonra kendini kasmakta beyinle alakalı ben cok kullandm uyuşturucu emla bile kullandm kendini kasmani engellemiyor onlar uzgnm yine de kullanp memnun olanlar da var ben sadece kendim icin konuşuyorum cnm

Canım kan gelmesi zorladığından olmuştur normal nefes alsan kegel yaparak gelmiyor kan falan . Zorlamadan yapmak lazım zaten doğru nefes alırsan zorlayacağın bişey kalmıyor bir al önce dilatör setine geç seni kurtaracak olan o

Arkadaşlar ben artık uyuşturucu krem veya aparatla egzersiz olmadan penisi alabiliyorum kendimidd kasmıyorum ancak hareket etmeye başladığında ileri geri harekette sağ tarafımda çok yanma oluyor ve hareket edemiyorum lütfen aynı şekilde sıkıntı yaşayan varsa yardımcı olsun bana artık bıktım
Benim de aynısı bir ay oldu hala aynı

X