Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Herzaman apartada deniyorum yok kendimi cok kotu yalniz hissediyorum aglamaktan yoruldum uzulmekten
Sen bitirdin bu işi farkında değilsin galibaaa olsun evet bazılarımız takılıyor bazılarımız hemen yeniyor pes etmek yok aynı mantık teknikle devamm hadii

Arkadaşlar merhaba ben 4.aparat sonrası eşli denedim benim üstte olduğum pozisyon ama este krem sürerek denedim açıkcası aparatlar kadar zorlanmadım denemeden önce 3 ve 4. Aparato yapmıştım ama ondam sonra eşliyi hemen denedim yalnız bir sorun mu bilmiyorum ama aferdersiniz git gel yaparken baskı hissettiğim için biraz yapamadım onu çok fazla

Herkese merhaba ben 8 aylık evliyim ilk gece ilişki yaşayamadım daha sonra ablamın tavsiyesiyle aparat aldım 4 kadar yaptım sonra hemen eşli denemedim o şekilde oldu ama aparatsız yapmaya cesaretim oldu sanki onsuz olmıycak gibi hiissettim dunde eşimle on sevişme yaptık ve eşim parmak egzersizi yaptı bana iki parmağını rahatlıkla oldu ancak normal sekilde deneylim deyince korkuyorum ya olmazsa diye sizce olur çok panik oluyorum bunları yapıyorum eşimle denemey korkuyorum olmaz diye

4 ü yaptıysan olur canım dene yaparsın

Ben 3. Aparattayım ama çok baskı hissi oluyor bir haftada yenenlere şaşırıyorum ben aylardır uğraşıyorum 3 bile girmiyor çok canım acıyor yarısı giriyor gerisi kalıyor. Penisi denedik onun başı bile girmedi zaten başı girse devamı da gelir ben fazla korkağım sanırım

4 ü yaptıysan neyi bekliyorsun bu çok ilerleme olan bişey . Hiç bekleme eşin altta olsun sen üstte .aparat gibi düşün ama önce sen aparatlarla hazır ol 4 ü yaptıktan sonra eşinle dene üstteysen rahat oluyor

Bir hafta bile değil 4 günde yendim canım evet ilk başlarda acıyor ama dayanman lazım acıyor deyip bırakmamak lazım benim de acıyordu sonra sonra alışıyor yaptıkça nefes egzersizi ve kegel egzersizi yap nefes verirken ilerletmeye çalış başka şeyler düşün. Korkağım deme herkes yapıyor canım sen niye yapamayasın senin bir kusurun yok senin vücudun da diğer kadınlar gibi yaratıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…