Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ayy umutla doldurdun içimi teşekkür ederim. Ama ben şuan aparat fln hiçbir şey yapmıyorum, uyuşturucu spreyi direkt ilişki için deneyeceğim , umarım dediğin gibi olur. Çok teşekkürler
Bu şekilde yenen arkadaşlar var zaten zaten uyuşmuş olacak çok fazla eşine müdahale etme eşine izin ver ve kendini olabildiğince kasma her şey bundan ibaret güzel haberlerini bekliyorum

Bu hastalığı yenmek istiyorsanız gerçekten bir yerden başlamalısınız azıcık cesaretlenip aparat ve wermacaine spreyi edinip başlayın inanın ki burda yardımcı olan herkese teşekkür edeceksiniz sonrasında ben çok üst düzey bir vajinusmusken yendiysem herkes yener

Bende de vajinismus var , doktora gitmiyorum henüz tedavi görmedim. Kendşm çözemeye çalışıyorum şimdilik. Bugün wemcain sprey aldım ben de, onunla deneyeceim ilişkiyi ilk etapta.
Gerçekten çok işe yarıyor vemcaine sprey, ben öncesinde emla da anestol da kullandım farklı zamanlarda, vemcaine kadar uyuşturmadı maalesef. Umarım sen de faydasını görürsün

Merhaba kizlar ben 4 u yapıyorum bı kaç gündür solemistim ama esli denemede eşim isteksiz oluyor artık sertlesmiyor yani artık bu sorunu yaşıyor olduk ya

Kızlar 1 ve 2dilatörü çok rahat olmasada spreyli yapiyorum ama 3.dilatorde çok zorlaniyorum tavsiyeniz nedir yani çok mu dar benimki yoksa başka bişeydenmi bilemedim

Kızlar 1 ve 2dilatörü çok rahat olmasada spreyli yapiyorum ama 3.dilatorde çok zorlaniyorum tavsiyeniz nedir yani çok mu dar benimki yoksa başka bişeydenmi bilemedim
Hayır değil çok normal sadece biraz daha ittirmen gerekiyor korkma ittir nefes al nefesi verirken ıkın ittir güçlü bir şekılde diğerlerini nasıl yaptıysan 3.ve 4.olanda aynı şekılde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…