Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar 1 ve 2dilatörü çok rahat olmasada spreyli yapiyorum ama 3.dilatorde çok zorlaniyorum tavsiyeniz nedir yani çok mu dar benimki yoksa başka bişeydenmi bilemedim😒
Farketmeden kendini kasıyorsun muhtemelen. Ben mesela kasmıyorum kasmıyorum diye düşündükçe kendimi kastigimi farkettim. 3 ü denerken farkli biseyler dusun o sirada da yavasca 3 u ittir bi nokta var zaten 3 te orayı gectigini hissedeceksin ondan sonra 3 le rahat yapıyorsun. Birde belinin altina yastik vs. Koy . Ben belim yuksekte kaldiginda aparatlarin daha kolay girdigini farkettim

Ben de çok okurdum buraları birinden gelecek bir destek mesajı benim için herşeydi. O yüzden elimden geldiğince hep Desteğim canımm❤️💐
Buradaki herkes bence size çok dua ediyor ben de buraya bir şey yazdığımda destek mesajı çok bekliyorum benden sonra başlayıp benden önce bu hastalığı yenenler oldu o yüzden çok stres yapıyorum çok da üzülüyorum

Buradaki herkes bence size çok dua ediyor ben de buraya bir şey yazdığımda destek mesajı çok bekliyorum benden sonra başlayıp benden önce bu hastalığı yenenler oldu o yüzden çok stres yapıyorum çok da üzülüyorum
Sen o ara başladın ara vermek zorunda kaldın o yüzden canım Zaten bu tedavide en önemli şey devamını getirmek ara vermemek sen şimdi başladığında ara vermeden gör bak hızlıca yeneceksin

Sen o ara başladın ara vermek zorunda kaldın o yüzden canım Zaten bu tedavide en önemli şey devamını getirmek ara vermemek sen şimdi başladığında ara vermeden gör bak hızlıca yeneceksin
İnşallah canım çok istiyorum artık normal bir evliliğim olsun Rabbim nasip ederse çocuklarım olsun

Arkadaşlar umutsuzluğa kapılmayın, burda yardımcı olacak iyi yürekli insanlar var, iyi ki varlar. Ben de 1 ay önce yenmiş biri olarak yardıma hazırım. Asla pes etmeyin başaracaksınız. Benim de umutsuzluga kapildigim ben artık yapamam dediğim zamanlar olmuştu ama ısrarla üstüne gittim. Lütfen kendinize inanın ❤️

X