Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar bi şey soracağım. Henüz 4. Dilatöre geçmedim ama onu yapabilirsem tamamen hazır olur muyum eşli deneme için

4 u yapan esliyi rahatlıkla yapar kendine güven inan 4. Esliden daha zor giriyor ama eşli öyle değil daha kolay ben ilk eşli denemede wemcaine sprey sıkıp denemistim
bende de vajinismus var, tedavi görmüyorum henüz, uç kısmı giriyor ama çok sıkıyourm kendimi daha fazlası girmior. Wemcain sprey duydum onu almayı düşünüyorum. Nasıl uyguluyorsunuz ve onu sürünce nasıl bir his oluyo anlatabilir misiiz*

Ben açıkçası doktora gittim psikologa yani 2 kere ikincisinde bana kulak çöpü sok dedi ben yapamadım bunu gitmeyi bıraktım asla yapamam dedim kendi kendime. Sonra burayı buldum okudum hep cesaret geldi inan ki doktordan daha iyi bana göre para vermeye gerek yok sonra spreyi burdan duydum bende aldım aparatta aldım aparatları kullanirken ben hic sprey sıkmadım bazıları sıkıyormus aparatın ilk gün birincisiyle denedim baktım oluyor ama denemeden önce gir burayı oku sürekli cesaretlen ertesi günde 2. 3. Aparatı denedim 1. Aparat çok basit onu deneyince cesaret geliyor zaten 2 ve 3 te çok kolay hiç zorlanmicaksin emin ol sadece cesaret etmen lazım sonra dedim ben eğer bu 3 aparatı yaptıysam 4 Üde yaparım az zorlandım ama cesaret edip yaptım yaparken zorlanınca bekle çıkarma nefes al kendini rahatlat aç o sıra bile burayı oku bı yandan başaranlari oku işte 4 u yavaş yavaş yaptim girdi bı 15 dk çalıştım git gel yaptım yavaş yavaş inan alışıyorsun ertesi günde tekrar 4 le bı 5 dk deneme yaptım akşamda eşli denedim oldu eşli de denemeden önce ben o spreyi sıktım siktiktan sonra bı 15 dk sonra uyuşuyor zaten uyuştu ve eşli oldu ertesi günde hiç sprey sıkmadan yaptım yine oldu şuan gayet normal bir cinsel yaşamım var yani o aparatları bir denesen zaten oraya giriyor bir şey bunu bı kabullensen gerisi geliyor korkma

Spreyi de vajinamin girisine sıkmadım ben biraz yakıyor ucunu az içeri ittirip içeri bı 5 kere sıktım zaten içi uyusunca dışı da uyuşmuş gibi oluyor his olarak nasıl anlatsam hiç disciye gidip disini uyusturduysan o şekil dokunuyordum vajinami hissetmiyordum

Peki o spreyi sıkıp eşinizle denediğinizde nasıldı? Yani o spreyi sıkınca hiçbir şey hisetmediniz mi, girişini fln?

Ben doktor ve aparattan önce o spreyi bir denemek istiyorum

Dördüncüyü de aldım kızlar çok şükür, sıra eşli denemelerde, inşallah oda olacak
Eşli denemeden önce dördüncü olana parada çok çok iyi çalış ileri geri tak çıkart etrafında daire çiz bu egzersizler çok rahatlatıyor ve ilişkiden önce 20 dakika falan aparat içinde beklet o şekilde dene emin ol olacak

Yaaa oldu çok şükür, kurtuldum ben de dilatör ve vemcaine sprey gerçekten bu dert için bi mucize. Allah ım bu dertle uğraşan herkese kolaylık versin en kısa zamanda herkesi rahatlatsın Çok teşekkür ediyorum herkese bu sayfa hakikaten bana çok motivasyon sağladı. Başaranları okudukça özgüvenim geldi. Spreyi de sıkınca hiç acı falan hissetmedim. Çok şükür çookk

Bende de vajinismus var , doktora gitmiyorum henüz tedavi görmedim. Kendşm çözemeye çalışıyorum şimdilik. Bugün wemcain sprey aldım ben de, onunla deneyeceim ilişkiyi ilk etapta.

Gözünaydın canım çok sevindim günaşırı devam et alışmaya çalış zamanla diğer kullandıklarını azaltarak başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…