Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet canım ben hiç birşey hissetmiyorum spreyle

Ben vemcaine hiç denemedim doktor anestol vermişti onu aparata sürüp çalışıyordum canım bir süre sonra hissizleştiriyordu

Canım benimde hissizlesti ama duvarı gecemiyorum ittiriyorum gitmiyor orda ne yapmam gerekli
Orda bi dur ve burundan nefes al gevşe ağızdan verirken orta ve işaret parmağı iki parmağı yan yana getirerek ilerlet püf noktası nefes verirken ilerlet canım bacaklarını iyice açman gerek bir de

En zoru birincisi zaten onu yapınca diğerlerine de alışıyorsun doktor bana demişti birincisi en zor diye benim ilk seansım 2 saat sürmüştü birinci boy dilatör

Cok heyecanlandım cok mutluyum 1.sini yapabildigime bile inanamiyorum o zaman ben 1.si 2saat dursun anestezinin etkisi gecene kadar sonra nasil bir yol izleyeyim
2 saat çok fazla bugün 1 saat birinci ile çalış yarın da 2. Ye geçerken önce birinci ile 10 dk çalış sonra ikinciye geç

Hadi inşallah, bende ilk günden 3. Aparta kadar hemen yapmıştım. Ne kadar üstüne gidersen hemen olur ve kurtulursun çok iyi olmuş güzel haberini bekliyoruz. Ki eminim hemen haber alıcaz senden

Kizlar ben yeneli sanırım bı 3 hafta oluyor inanin bir kaç esliden sonra o kadar rahat oluyor ki artık şuan çok basit bir şey gibi eşim isteyince girebiliyorum ilişkiye bütün aparatları aynı gün denemek yanlış yazmıştı yukarıda biri ben bütün aparatları aynı gün denedim 2 günde yendim zaten şöyle soyliyim 1. Aparatı deneyince zaten aşırı cesaretleniyor insan havalara uçuyor hatta hazır o cesaret gelmişken 1 i yaptım diğerlerini de yapayım kafasiyla hepsini yapabilir bende öyle olmuştu 1 olunca dedim hepsi olur cesaret geldi aynı anda her biriyle bı 20 dk çalıştım ertesi gün 4. Yu tekrar deneyip akşamı eşli denedim oldu eşli denedikten sonra ki süreçte zaten bı 3 4 eşli denemeden sonra çok rahat oluyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…