Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bu arada canım kimsede kanamamış kan gelmemiş, ama mesela bende kan geldi sanırım çok dardı, hem 1. Apartta hemde 4. Apartta kanamam oldu. Benim eşim sorun yapmıyordu yeterki yen dedi bana, sonra eşliye geçtim , eşlidede kanamam oldu ama acı yoktu hiç bi kanamamda..tekrardan oyuzden onu takma. Sen yenmeye odaklan

O da kastıgın ıcın gelmıstır canım normalde 1de gelmez cunku. Kesınlıkle kana odaklanılmamalı yenmeye calısın

Kızlar lütfen banada yardım edin kafayı yemek üzereyim yapamıyorum 1 kere denedik bir daha yapamadık bile itiyorum eşimi parmağımı bile sokamıyorum dokunamıyorum

Merhaba bir şey sorabilir miyim ben az önce 4. Aparatı da başardım şimdi direk eşli denemeye geçebilir miyim sizce ilk 3 aparatı yaparken hiç zorlanmadım 4. De zorlandım ama oda biraz ugrasinca oldu

Merhaba bir şey sorabilir miyim ben az önce 4. Aparatı da başardım şimdi direk eşli denemeye geçebilir miyim sizce ilk 3 aparatı yaparken hiç zorlanmadım 4. De zorlandım ama oda biraz ugrasinca oldu
Bence dördüncü olan aparatı iyice kolay yapana kadar eşi denemeye geçmeyin hayal kırıklığı oluyor sonra tam anlamıyla iyice aparatları çalışın eşli denemeden önce dördüncü olan aparatla daha sık çalışın ileri geri tak çıkart etrafında daire çizmek gibi bu egzersizleri yapmak çok iyi gelecek sonra 20 dakika içinizde bekletin o sırada eşiniz hazırlansın aparatı çıkartıp eşli deneme yapın çoğumuz bu şekilde yendi

Evet denedik ama olmadı canım öyle Bi acıdı ki ölüyorum sandım bıraktırdım bir daha deneyemedik
Vemcaın sprey alın sıkın aradan 20 dk sonra da esınızle deneyin bol kayganlaştırıcı ıle. Eger olmazsa aparat onerebılırım burda cogu aparatla yendi

Bir şey daha sorucam bı kısim var her aparatta hissettim ama 4. De daha fazla hisettim ucu girdikten sonra bu kısım var orayı geçene kadar acıyor biraz orayı geçince hiç ağrı kalmıyor heh işte o kısım ne nasıl anlatsam aparatı itince o kısıma uygulanan baskıyı hissediyorum sonra aparat o kısmı gecince bunuda hissediyorum sonra rahatlıyor zaten anlatamadım belki çok fazla ama ben o zorlayan kısmın ne olduğunu merak ediyorum bilgisi olan varmı

Aşk kasi denilen kisim orasi canim vajinismus orayi kasip girisi engellemek suretiyle yasaniyor zaten dilatorlee o kaai kontrol etmeyi ogretiyor

Evet denedik ama olmadı canım öyle Bi acıdı ki ölüyorum sandım bıraktırdım bir daha deneyemedik
Merhaba ben o acı yüzünden 2 yilimi harcadim ve burda hep yaziyorlardi bana o aci saniyelik birşey. Sanki yırtılacak gibi hissediyoruz ama geçiyor o an yorgan yastik falan ne bulursan sık elinle ve nefes al ver birazda rahat ol öyle küçük bir şey ki en güzel günlerimi boşuna ağlayarak korkarak geçirmişim diyorum

Kendi kendime diyorum ama yapamıyorum maalesef

4. Aparattaydim en son ama ben şu aşk kası denilen kısmı çok kasıyorum sanırım ordan geçene kadar çok acıyor nasıl kurtulabilirim o kası kasmaktan ve eşli denemede en uygun ve rahat olucak pozisyon hangisi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…