Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Geçmiyor gerçekten 1,5 yıldır. 31 yaşındayım çok kötü psikolojim. Daha büyük birşey mi sokayım napayım. Regl im de yaklaşıyor
2 yildir artik ben hiçbir zaman yapamam oraya kendim birşey sokamazdim bile ki hala sokamam kendim. Evliliğimin 3 ya 4üncü ayindan bu siteni okuyorum her yazilani her başlığı her başarı hikayesini defalarca okudum. Özelden yardimci olanlar oldu ama hiçbir faydasi yok diyordum. Ama sadece burda okuduklarim bana yardimci oldu diyebilirim.okudukca kafamda bunu yapicam başarıcam diye kendimi buna inandiriyordum. Zamanla demekki zihnimde yer edinmiş ki o an o hissetdiğim sızıya dayanacak gücü kendimde buldum. Ve ani bir hissmiş gerçekten ya iyice islanmanız lazim yada kayganlaştırıcı kullanın. Gerisi artik eşinizde😄 nazik davransin yeter
Bana defalarca yazdilar bende yaziyorum artik bunu Korktuğumuz gibi birşey değil hakkaten parmağimizi kesdiğmizde bile daha çok yanar canimiz kendine inan ve yapicaksin🙏😍

Kııızzzlaaar😍 sonunda eşimle birlikte olabildimmm nasıl mutluyumm! ❤️ Aparatları 3e kadar yapabiliyordum 4ü yapamamıştım. Vemcain sprey ve emla krem kullanarak 4ü çok rahat alabildim. Hemen ardından eşimle denedik ve baya baya acısız sızısız oldu. Bu vemcaini çok mu sıktım acaba yaa giriş aşk kası falan hissetmedim yani direk içimdeydi sadece arada içimde olmasının baskısını çok hafif hissettim. O yüzden hatta altta yaptığımızda ikna olmadım üstte de denedim gözümle görüp ikna oldum girdiğine🤭 lakin sorum şu, vemcain spreyi baya 5 fıs falan sıktım ve emla krem de sürdüm pekk de yenmiş sayılmam sanırım? Yendim kabul edemedim kendimi.. Yarın tekrar deneyeceğiz ona göre güncellerim gerçekten yenmiş miyim yenmemiş miyim🤦🏼‍♀️

Eşim ise çok iyiydin diyor altta üste ikisinde de rahattın diyor.. Evet rahattım ama bu sprey ve krem sağolsun bisey hissettirmedi ki🤦🏼‍♀️ yarın daha az kullanarak deneyeceğim bakalım

Kııızzzlaaar😍 sonunda eşimle birlikte olabildimmm nasıl mutluyumm! ❤️ Aparatları 3e kadar yapabiliyordum 4ü yapamamıştım. Vemcain sprey ve emla krem kullanarak 4ü çok rahat alabildim. Hemen ardından eşimle denedik ve baya baya acısız sızısız oldu. Bu vemcaini çok mu sıktım acaba yaa giriş aşk kası falan hissetmedim yani direk içimdeydi sadece arada içimde olmasının baskısını çok hafif hissettim. O yüzden hatta altta yaptığımızda ikna olmadım üstte de denedim gözümle görüp ikna oldum girdiğine🤭 lakin sorum şu, vemcain spreyi baya 5 fıs falan sıktım ve emla krem de sürdüm pekk de yenmiş sayılmam sanırım? Yendim kabul edemedim kendimi.. Yarın tekrar deneyeceğiz ona göre güncellerim gerçekten yenmiş miyim yenmemiş miyim🤦🏼‍♀️
Tebrikler 🎉 zamanla onlara ihtiyaç duymadan çok rahat yapacaksın artık başardın çünkü oraya alabildiğine inandın 🥰

Kızlar merhabaaa🌼 Daha önce yazmıştım aparatları kullanma konusunda eşimin de benimde çekincemiz var diye. Şimdi aparatları aldım ama nasıl kullanacağım konusunda bana biraz bilgi verebilecek birileri var mıdır acaba?🙈

Kızlar merhabaaa🌼 Daha önce yazmıştım aparatları kullanma konusunda eşimin de benimde çekincemiz var diye. Şimdi aparatları aldım ama nasıl kullanacağım konusunda bana biraz bilgi verebilecek birileri var mıdır acaba?🙈
Kendine en uygun pozisyonu bul aparata bol kayganlaştırıcı kullan ve oraya yerleştir gülü koklar gibi derin bir nefes al mumu üfler gibi nefes verirken birazcık ıkın ve apatı içeri ittir Emin ol kayıp gidecek en önemlisi orada içeri ittirmek

Canım bolca kayganlaştırıcı falan sür kendini en rahat hissettiğin an da tv karşısında olabilir ne bileyim çok direk oraya odaklı olmadan tv izlerken falan dene kendini rahat bulduğun pozisyonda en rahat halinde dene nefes verirken ittir alırken bekle bu şekilde bir bakmışsın içerde olacak

Arkadaşlar dünden önceki gün bielikte olduk eşimle ye yazmıştım. Spreyle başarabilmiştim. Baya bir git gel de yaptık malum ben hiç acı hissetmeyince😄 ama iki gündür otururken resmen zorlanıyorum bazen yürürken bile sızlıyor fazla mı zorlamışım ki acaba böyle olan var mıydı normal midir

Arkadaşlar dünden önceki gün bielikte olduk eşimle ye yazmıştım. Spreyle başarabilmiştim. Baya bir git gel de yaptık malum ben hiç acı hissetmeyince😄 ama iki gündür otururken resmen zorlanıyorum bazen yürürken bile sızlıyor fazla mı zorlamışım ki acaba böyle olan var mıydı normal midir
O kadar olmadı bende ama sızı ve böyle orada bir şey varmış hissi olabiliyor bir süre 🤗

Muhtemelen tahriş olmuştur canım ama geçiyor merak etme tahriş giderici krem filan varsa sürebilrsin😍

Kendine en uygun pozisyonu bul aparata bol kayganlaştırıcı kullan ve oraya yerleştir gülü koklar gibi derin bir nefes al mumu üfler gibi nefes verirken birazcık ıkın ve apatı içeri ittir Emin ol kayıp gidecek en önemlisi orada içeri ittirmek
Kizlar birsey sorucam ben aparti aldim 4 yapabildim dün esliye gecdim aksam vajinaya girisnde siddetli acili agri oluyor kasilmiyorumda😞😞

Dördüncü aparat diğerlerinden biraz daha büyük ya canım oradaki kaslar yeni açılıyor belki ondandır eşli deneme başarılı oldu mu
Nefes alip verdim kasilmadim da girdiginde cok kotu canim yaniyor 2 senedir bununla savasiyorum zorda olsa girdi biraz aparatlari kolayca yaptim 4 yaptigimda agri oluyor hemen biraz daha mi calisam ill.defa hisetdim vajinaya girdigini cok agri oluyor vajinaya giriste napmam.lazim 😞😔

X