Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Dilatorun var mı? Yoksa al hemen başla ..

İyi geceler kızlar, 3. Aparatı çok kolay yapıyorum ama 4 ile kası geçemedim büyük baskı oluyor ilerletmeye çalışsam da olmadı.. Napmalı

İyi geceler kızlar, 3. Aparatı çok kolay yapıyorum ama 4 ile kası geçemedim büyük baskı oluyor ilerletmeye çalışsam da olmadı.. Napmalı
3.aparatla çook iyi çalışş sonra 4. Aparatı bol yağla nefes kegel egzersizi ile minik minik güçlü ittir canım ilerleyecek göreceksin sakın vazgeçme o baskı hissi saniyelik bir süre olacak sonra geçecek

3. Yü 2. Kez deneyişimdi bu ama çok rahat aldım direk soktum baskı falan olmadı o gazla 4ü de deneyeyim dedim ama yok.. 3 ile biraz daha çalışayım o zaman canım. Sağ sol, yuvarlak çiziyorum 3 ile. Bunun faydası olur değil mi başka öneriniz var mı 4 e hazırlık için

Tabiki olmaz mı etrafında daire çiz sağdan soldan bastırarak ilerletmeye çalış gözünde hiç büyütme diğerlerini nasıl yaptıysan bunu da yaparsınn

Kızlar merhaba reglım bitti denemelere başlayacağım tekrar ama sağlık problemlerim var malesef bir haftadır hastanelerden çıkamıyorum psikolojim bozuldu

Hangi sprey acaba

Selam arkadaşlar ben burda vajinismusı yenmiştim ancak korona atlattık deneyemedik daha sonra cenazemiz oldu gene deneyemedik o gun eşim denemek istedi bi korku geldi yani o ön sevişme dediğimiz şey olduktam sonra ben aparatsız yapabilirmiyim çunku aparatlarla zatem pluyor 3 4 yapabiliyorum aöa ben normal bi duzede birliktelik istiyorum sizce olurmu

Nolur bana da yardım edin. 2 aylık evliyim, 2 aydır okumadığım yorum, uygulamadığım taktik kalmadı. Aparatları aldım, bebe yağı sürdüm, emla krem sürdüm zor da olsa 4. aparatı da başardım. Ancak eşli denemeye geçtiğimde yine hüsran yaşadım. bi yere kadar giriyor, sonrası duvar oluyor yine. Aparattaki o rahatlık eşli denemede olmuyor, içim yırtılacak gibi oluyor dayanamayıp bırakıyorum. Nolur söyleyin, üstte nasıl oturmam lazım, nasıl hareket etmem lazım. Sanırım ben daha nasıl pozisyon almam gerektiğini bile bilmiyorum Nasıl oturmam gerektiğini bilmiyorum, bacaklarım aşırı kasılıyor.

Bence aparatsızda olur hiç endişe etmee sonuçta bir kaç seferdir oldu kendini aparata bağlı kılma yaparsın

Öncelikle 4.aparatla yapmışsınız ve aslında vajınusmusu aşmışınız demektir.Pozisyonda ve düşüncelerde eksiğiniz var orda duvar hissi yırtılma hissi bu düşünceler yanlış vajına esneyen uzayan bir organ sonuçta eşinize müdahele etmeyin bacaklarınızı açın kapatmayın 4.olan aparatla sık çalışın etrafında daire çizin ileri geri takma çıkartma yapın ve birlıktelikten önce 20dk bekletin ve zaman geçmeden direk eşinizle deneyin ben yatak kenarı pozisyonuda öneririm kasılma az oluyor

Kızlar bir de eşimde setleşme sorunu var sanırım, 4. Aparatı yapmadım henüz ama 3ten sonra üstte denemek istedim p... i elimde de tuttum fakat pek sert değildi belki de beklettiğim içindir ya da aparat bana baya sert geldiği için et yumuşak mı geldi bilmiyorum yapamadım yani.. Yatak kenarında da naısl oluyor deneme anlayamadım ben aşağıda kalıyorum eşimin boyu uzun denk gelemiyoruznapmalı ki denemelerde ya

Genellikle sertleşme sorunu en başta bu şekilde oluyor evet fazlaca bekletiyoruz psikolojik olarak onlarda yoruluyor muhtemelen geçici bir şey zaten o yüzden çok bekletmemek gerekiyor yani yatak kenarına geliyorsun kalçanın altını yükselt eşin ayakta o şekilde deniyorsun Ya da üstte bir şekilde deneme yanılma o şekılde doğru pozisyonu buluyorsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…