Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Çok teşekkür ederim canım, ben yuvarlak çizmeye çalışınca acıyor, o acı da geçecek mi :KK43: bir de genital bölgeye eşim falan dokununca tuhaf oluyorum, dokundurmuyorum bile, ön sevişmeden hiç keyif alamıyorum, sadece kendim dokunabiliyorum, anormalim değil mi :KK43:
O acıların hepsi geçecek şu an oradaki Kaslar yeni çalıştığı için bu şekilde hissediyorsun eşinin dokunmasına izin ver zamanla alışacaksın şu an görev olarak yapıyorsun o yüzden keyif alamamanda normal anormal değilsin bunlar zamanla normalleşecek🌸

Dün 4. Aparatı hem sabah hem de akşam eşli denemeden önce rahatlıkla yaptım, şimdi denedim yine olmuyor, Allahım nasıl bir şey ya bu, sürekli sil baştan. Yarıya kadar giriyor, sonrası yok :KK43: O kadar insan daha ilk gecesinden yapıyor bu işi, kendimi o kadar kötü hissediyorum ki, benim bunu eşime yaşatmaya hakkım yok diye düşünüyorum, kafayı yiyeceğim 2 ay oldu :KK43:

Dün 4. Aparatı hem sabah hem de akşam eşli denemeden önce rahatlıkla yaptım, şimdi denedim yine olmuyor, Allahım nasıl bir şey ya bu, sürekli sil baştan. Yarıya kadar giriyor, sonrası yok :KK43: O kadar insan daha ilk gecesinden yapıyor bu işi, kendimi o kadar kötü hissediyorum ki, benim bunu eşime yaşatmaya hakkım yok diye düşünüyorum, kafayı yiyeceğim 2 ay oldu :KK43:
Hayır öyle düşünme sen ona o sana destek olarak bu işi çözeceksiniz.Bak senın hatan nerde biliyor musun yarıya kadar olan yerde sen sızı yanma hissediyorsun bırakıyorsun işte asla bırakmadan o şekılde bekleyeceksin acele etmeden derin nefes alıp verirken ıkınıp eşin devam edecek ordan sonrası cidden sonsuz boşluk

Aparatlar bana alerji yapmış doktora gittim fazla plastikten olmuş dedi. Aslında üstüne prezervatif takmak lazımdı demekki. Apartında pahalısından almıştım belki ucuzunu alsam dokunmazdı😅 krem verdi doktor tahriş olan yerlere sür dedi aparat kullananlar dikkat etsin benim başıma gelen sizin başınıza gelmesin.

Bir de doktor vajina genişletme operasyonu olmalısın dedi kızlık zarı çok dar dedi. Daha önce gittiğim doktor öyle bi şey dememişti. Böyle bi durumla karşılaşan var mı ?

C00B9BC6-3165-4097-B4FA-C481284CF964.jpeg
Benim aldığım bundan

Aparatlarla kaç gün çalıştınız, sanki her gün sil baştan oluyor yine daralıyor orası, ne zaman tamam gerçekten kolayca giriyor diyebileceğim ☹️
Kacıncı aparattasınız? Her gun calisin ve 1 den baslayın. Mesela 3 teysenız bıle 1 ıle baslayın 5er dakika bekletin 3 e gecın onu daha uzun bekletin. Gıt gide acılmıs olacak zaten

Aparatlarla kaç gün çalıştınız, sanki her gün sil baştan oluyor yine daralıyor orası, ne zaman tamam gerçekten kolayca giriyor diyebileceğim ☹️
Kişiye bağlı herkes bir olmaz başkasıyla kiyas yapma kimi 3 gun kimin3 ay uğraşır sen egzerdizlerine devam et..pes etme .. orasi değişmez ayni kalir ..

X