Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

merhaba arkadaşlar bende yeni katıldım aranıza ve yardımlarınıza ihtiyacım var :KK43: ben 2 aylık evliyim ve sanırım bende bir vajiyim. aslında biz birkaç kez başarmıştık ama sonra olmadı bir daha şimdi 3-4cm anca. çok büyük korkularımda yok ve kendimi aşırı kasmadığımı düşünüyorum ama olmuyor nedense. sizce durumum çok mu vahim bunu kısa sürede aşabilir miyim?

slm cnm,hoşgeldin,daha önce birkaç kez olduğuna göre dahaa şanslısın bence,oraya pe....sin ggirebileceğini beynin kabullenmiş,,,çok vahim bi durumun yok bence,,,kayganlaştırıcı kullanıyormusun?egzersizler hakkında bilgin var mı?

merhaba ben yaklaşık 1 haftadır yazamıyodum hiç ama geçen hafta kırmızı geldi benden doktorada gittim büyük oranda gtmiş kızlığım artık kadın oldum yani çok mutluyum:eek: şuanda tam olarak olmuo ama git gide daha iyi oluomuş gibi hissediyorum 3-4 cm rahat ama ondan sonra duvar hissi devam ediyo. parmak egzersizlerine devam ediyorum ama p...s denemesi de yapıyoruz çünkü o sayede rahatladım ve kırmızı geldi. sadece parmak olayı beni kasıo 2si birarada daha iyi. benim anlamadığım bilen arkadaşlar varsa, böle hemen bi anda mı bitti vaji? yoksa yavaş yavaşmı tamamen alma olayını aştılar. git gel çok rahat ama dediğim gibi 3-4 cmlik bir kısım daha fazlası acıyor.

Canım ben aylar önce yendim ama hala yavaş yavaş yapıyorum kayganlaştırıcı ile.

canım kutluyorum seni,,beyaz muma geçmişsin ne güzelll,,,çok kısa bi zamanda başaracağını umuyorumm,,,çalışmalara devamm,,,güzel haberlerini bekliyoruzzzalkisalkisalkis

Teşekkür ederim,canım. a.s Sizlerin yardımı olmasa asla bu kadarına cesaret edemezdim,yani önceden oraya birşey girebileceğine ihtimal bile vermiyorken şimdi bu aşamadayım,inanamıyorum.Çok sağolun herşey için :1hug: İnşallah kısa zamanda sonucu alırım tamamen.opuyorumnanaktan

Şamdan mumu aldım ama baya uzun 17 cm falan.Onu nasıl kalınlaştırabiliim sence,birşey mi sarsam etrafına.bilmiyorumkismile Birde şamdan mumunu sonuna kadar alabilir miyim acaba?:uhm:

yok artık cnm bende 18 cnm lik vardı 14 cm e kadar alabildim istesende girmez çünkü ilerde rahim var kaydirigubbakcemile3

yok artık cnm bende 18 cnm lik vardı 14 cm e kadar alabildim istesende girmez çünkü ilerde rahim var kaydirigubbakcemile3

Ama araştırdım normal p... boyu er... halindeyken 15 cm yazıyor hekim sitelerinde 16-18 arasıda olabilir yazıyordu valla.Vaji almaz mı acaba o kadarını merak ettim yani. bilmiyorumkismile

Aşağı yukarı aynıdır ama bana 16 -17 cnm demişlerdi ama hepsini alamazsın aparatın bir süre sonra ilerlemez rahim ağzına çarpar demişlerdi cnm

Kız sen baya baya kafaya koydn alemsin hakaydirigubbakcemile hadi bakalım denediğinde söylersin bize . valla sen hepimizden cesaretli çıktın ayol :teytey::hooray:

İnşallah canım a.s ama bana hala yavaş ilerliyormuşum gibi geliyor,nedense? :uhm: Olsunda artık ne zaman olursa olsun...yeterki olsun.:1hug: Şimdiden heyecanlanıyorum başarınca ne yaparım bilmem.bilmiyorumkismile inanamam heralde,uçarım havalara.zemuszemus

ilahi nazlı kız rekormu kırcan :)))) boşver hepsini
sen p..s boyunu al yeter

Amacım rekor kırmak değilde merak ettim sadece. a.s Haklısın normal boyunu alsam yetecek,zaten.:KK1: Haftasonu deneyelim diyor eşim.Nasıl olur bilmem?Hala cesaret edemiyorum ama belki deneyebiliriz.:1hug: Olmazsa yine umudumun kırılmasını istemiyorum. bilmiyorumkismile

Amacım rekor kırmak değilde merak ettim sadece. a.s Haklısın normal boyunu alsam yetecek,zaten.:KK1: Haftasonu deneyelim diyor eşim.Nasıl olur bilmem?Hala cesaret edemiyorum ama belki deneyebiliriz.:1hug: Olmazsa yine umudumun kırılmasını istemiyorum. bilmiyorumkismile

hevesli olmak azimli olmak çok güzel. ama daha aparatı büyütmeden denemeye geçersen olumlu sonuç alamayabilirsin buda hevesini cesaretini kırarsa kötü olur. herhalukarda inancını yitirme buraya kadar gelmişken ya olacak yada olacak :)

X