Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Merhaba hemşerim...
İnşallah sen de en kısa zamanda bizler gibi başardım yazacaksın...
O kadar kolay ki aslında...

çok teşekkür ederim beni yalnız bırakmadığınız için bu negüzel bir destek ortamı keşke daha önce katılsaydım aranıza,daha önce cesaret edebilseydim...zararın neresinden dönsek kardır...

çok teşekkür ederim beni yalnız bırakmadığınız için bu negüzel bir destek ortamı keşke daha önce katılsaydım aranıza,daha önce cesaret edebilseydim...zararın neresinden dönsek kardır...

Canım önemli olan öncesi değil bundan sonrası...
Sakın vajili olduğun süreyi zaman kaybı olarak değerlendirme...
Biran önce beynini olacağına inandır ve egzeriszlere başla...
Eminim kısa bir süre sonra burda başardığını söyleyeceksin a.s.

Canııım hoşgeldin aramıza,bende senin gibi ilk günler cesaret edememiştim birşeyler paylaşmaya.Allahın izniyle inşallah bizde yazacağız başardık diye,merak etme. :1hug:

arkadaşlar buraya yazıp derdinizi söylemeye çekinmeyin sessiz sessiz okumaktansa sorunlarınızı yazın ki burdakiler yardımcı olsun bende sessiz sessiz okuyup iç geçiriyodum cesaret edip yazamıyodum ama sonra burada sorunumu yazdım ve burdakilerin yardımlarıyla üç hafta içerisinde vajiyi yendim o yüzden yazmaya çekinmeyin :hulya:

Evet arkadaşlar kimse yazmaya çekinmesin...
Burda hepimiz aynı sorunu yaşadık, sizi en iyi bizler anlar yardımcı oluruz...

3.5 cm offfffffffffffffffffffffffffffffffffff:a015:senağlama

arkadaşlar vajii erteleme hastalığı ne olursunuz ertelemeyin. kedinze iş edinin parmak egzersizini buradaki ben dahil çoğu kişi parmak egzersizi ile başardı. benim 2 yılı aşkın bir süre zamanın boşa gitti. hep erteledim. sonra burayı keşfettim. buradaki arkadşların sayesinde vajiye bakamayan dokunamayan ben önce 1 sonra 2 ,3 parmak derken çok kısa sürede p..si alabildim.ama düzenli egzersiz yapın takıldığınız tüm soruları sorun.kendi kendinize durumunuzu büyütmeyin. bende bu durumumu sadece ben yaşıyorum sanıyordum ama benim gibi birçok kader arkadaşım varmış burda.sizin ihtiyacınız olan sadece biraz cesaret.ben yaptıysam herkes yapabilir. benki o işi yapmak istediğimizde baygınlık geçirirdim. elim ayağım tutmazdı.Allah yardımcınız olsun. ama burayı buldunuzya buradabişeyler yazabiliyorsanız okuyorsanız burada azılanları yarısını başarmış sayılırsıınz.

çok doğru yerdesin canım.buradan sana yardımcı olacak o kadar çok kişi var ki.bende senin gibiydim kimseye söyleyemiyor zaten insan bu durumunu.hele ilk denemede yapanlar için anlamsız i durum oluyor. bizde evlenmeden başımıza böyle bişey geleceğini tahmin edemezdik ki.ben herkese aman ne olacak ne kadar acıyabilir ki falan derdim. ama benim başıma geldi işte bende 2 yılı aşkn süre çektim bu sıkıntıyı.sen tek parmak başlamışsın. sıra 2 de. emla kredm ve gleit gelen jel almanı tavsiye ederim. ben onunla başardım. egzersizlerde kullanabilirsin bazıları bırakmada zorlandığını söylüyor ama ben başardıktan sonra birdaha kullanmadım gerek duymadım.2 parmağı biranda yapma önce tek parmak çalış hemn sonra 2 ye geç.parmağını küs şeklinde yapanlar oldu ama ben öyle başaramadım yanyana yaptım daha rahattım. poponun altına beline doğru yastık koy canım.orası daha çok açılıyor öyle.ve yaparken vaji. bakmadan yap belki kendini kötü hissedebilirsin. nefes alıp vermeyi iyi ayarlaman lazım ona çalış.biraz ıkınınca sanki elektrik süpürgesi çkiyormuş gibi parmak istemsiz içeri giriyor onu dene parma yönü popoya doğru onuda unutma canım sormak istediğiniz sorular olursa ne olur çekinmeyin. herkese bol şans .

merhaba canım ben birşey sormak istiyorum parmakla deneme yapamiyorum p...s le bıraz deneme yapabılıyorum bıryere kadar böyle başaramazmıyım

merhaba canım ben birşey sormak istiyorum parmakla deneme yapamiyorum p...s le bıraz deneme yapabılıyorum bıryere kadar böyle başaramazmıyım

başarabilirsin tabikide neden olmasın.ama vajinismus beyinle alakalı bişey insan parmakla egzersiz yapınca oraya bişeyler girebileceği görünce cesaretleniyor. ilk zamanlar bende yapamıyordum parmakla ama zamanla alışıyorsun.orası parmakla genişliyor biraz biraz ben 3 parmağa kadar yaptım sonra penisi denemek daha kolay oldu açıkçası. bazılarına parmak itici gelebiliyor.parmakla yapamıyorsan başka şeyle dene her zaman eşinle yapmaya vakit bulamayabilirsin. ona gerek kalmadan kendin egzersiz yapabilmen için başka şeylerle de dene bana göre. mum olup.yada penise benzer bieşy de olabilir.

ne güzel yaa peş peşe müjdeli haberler alıyoruz tebrik etmeye yetişemiyom :)))
en büyük KK. böyle devam kızlar kim tutar bizi. biliyorum eminim kenardan sessiz sessiz izleyende çok hiç misafir eksik olmuyor. izlemekle olmuyor gelin 2 satır yazın görün sonra nası gaza gelip cesaretleniyorsunuz hade hade hadeeeee

tebrik ediyorum canım geçmiş olsun
Allah başka sıkıntı vermesin a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…