Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

herkese iyi geceler..ben de 15 aylık evli ve ilişkiye giremeyen yazdıklarınızın sessiz takipçilerindenim..Ve bana o kadar çok yardımcı oldunuzki burada okuduğum egzersizleride ilişkide olduğu gibi erteledim uzun süre.yapamam yapamam dedim.baktım olmuyor, başka türlü ilerleme kaydedemiyorum.1 hafta önce başladım yapmaya.1 parmak 2 parmak ve bu akşam yendim kızlar ben bu olayı ve o kadar basit bir şeyki inanamazsınız.acı yok kırmızı yok.Rabbim herkese enn kısa zamanda aşmayı nasip etsin biraz cesaret lütfen..

tebrik ediyorum canım geçmiş olsun :nazar:
Allah başka sıkıntı vermesin a.s.

arkadaslar dün evlilik yildönümümüzdü ve ilk defa p.. denemesinde tam olarak basardik...
formda egzersizler hakkinda bilgi veren, sorulara hemen cevap veren arkadaslara cok cok tesekkürler. Allah herkesin biran önce bu sorundan kurtulmasini nasip eder ins.
:sm_cool:

tebrik ediyorum canım geçmiş olsun :nazar:
Allah başka sıkıntı vermesin a.s.
bende çok istemiştim yıldönümümde başarmayı ama benimki bikaç hafta rötarlı oldu.
eminim çok güzel bi duygudur.

kızlar 1 haftadır eşim ve ben istanbul kazan biz kepçe ultrason jeli veya gleit gelen arıyoduk hiç bi yerde yoktu hatta sorduğumuz çoğu yer gleit gelenin artık üretilmediğini söyledi...sonunda buldum meğer dibimde satan bi yer varmış eczacıyı biraz sıkıştırınca yumurtladı :) anam 1 lt ultrason jelini 1 TL. ye aldım şaştım kaldım hala şoktayım işi bırakıp eczacımı olsam ne % 500 kar bi jelde....

venüsten slm canım özelden soracaktım ama mesaj hakkım yok. istersen sen özelden cevap yazabilirsin. bende ultrason jeli arıyorum da nereden aldın acaba?

aydazeren slm canım. anladığım kadarıyla p..s denemesi yapabiliyorsun bu çok güzel mutlusona yaklaştığını gösteriyor. parmak için itici geliyor yapamıyorum demişsin. bence kendini biraz zorla eminol pişman olmazsın. parmak egzersizi senin vajinanı keşfetmeni sağlıcak beynin oranın nasıl bir yapıya sahip olduğunu görecek bence bu çok önemli. emin ol hiçbirimiz ayıla bayıla yapmadık hepimize itici ve iğrenç geliyordu. umarım enkısa sürede başarırsın canım

gulcel,özel msj göndermişsin ama msj sayım yeterli olmadığı için cevap yazamadım. Eğer p...s denemesi yapabiliyorsan, zeytinyağını eşin ve senin uygulaman lazım.Oldukça kayganlaştırıyor ve içeriye girerken zorlanmıyorsun. Vazelini de öneriyorlar ama ben hiç denemedim.

slm kızlarrr gunaydın...dun cok kotu ıssedıyordum kendımı buugn daha ıyıyım sukur ...:)))

buarada baharcim bende dun cok kotuydum :gitme:
deneme yapamadim malesef..:sinifsinif:
anlamiyorum sorun ne,,pe...s buyuklugunde aparati alabiliyorum icime ve cok rahat bi sekilde oluyor ama malesef denememiz olumsuz gecti..bugun yrn regli olucam..acaba zamanlama mi kotu bir secimdi bilmiyorum yada pozisyonu ayarlayamiyorum sanirim..vuslat yakin derken tekrar uzaklasmayami basladi yoksa :1no2::çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
guvenim gelmisti bu egzersizler sayesinde kendime..ama simdi sanki o guveni tekrar kaybetmis gibi hissediyorum kendimi,,denemeler sonucu boyle olumsuz olunca cok kotu oluyor insan niye diye..neyse kizlar dualariniz beklerim..

anlamiyorum sorun ne,,pe...s buyuklugunde aparati alabiliyorum icime ve cok rahat bi sekilde oluyor ama malesef denememiz olumsuz gecti..bugun yrn regli olucam..acaba zamanlama mi kotu bir secimdi bilmiyorum yada pozisyonu ayarlayamiyorum sanirim..vuslat yakin derken tekrar uzaklasmayami basladi yoksa :1no2::çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
guvenim gelmisti bu egzersizler sayesinde kendime..ama simdi sanki o guveni tekrar kaybetmis gibi hissediyorum kendimi,,denemeler sonucu boyle olumsuz olunca cok kotu oluyor insan niye diye..neyse kizlar dualariniz beklerim..
hemen oyle moral bozmak yok....denıyceksın....denemeyı egzersızlerı hangı pozısyonda yapıyosan onda yap...ve on sevısme yaptıktan sonra esınle aparatla egzersız yap bır kez ....sen bırak esın yapsın yavas bı sekılde sen beynını rahatlat ...gozlerını kapat ...ve esın egzersız yaparken hemen arkasından pe... dneemsın ..eger bu sekıld eyaparsan olmaması ımkansız emın ol basarıcaksın....onemlı olan pskolojını hazırlaman....sen en kalın aparatı yapabılıyosun ve pe... dahada kolay bunu bıl.....eeeee bu kadar gelmısken neden sadece bır basamak varken gerı donesın ...cesaretını topla ve bu gece deneme yap...

bana da öyle geliyor ii ki cvp yazdınız çok ii geldi hiçbirinizi tanımıyorum ama acayip bir bağ hissediyorum allah yardımcımız olsun burdan başardım yazmayı o kadar çok istiyorum ki çok saolun venüsten desteğiniz için :KK66:

canım inşallah en kısa zamanda sende kurtulacaksın...biz hep burdayız yanındayız....

canım sen niye boş yere kendine haksızlık ediyorsun ki ? p....s büyüklüğünde aparatı almak demek zaten bitmiş demek..büyük ihtimal regl olacağın için gerginsin ve p...s denemesinde rahat olamıyorsun normalde regl yaklaştığı zamanlarda normal ilişki yaşayanlar bile bazı sorunlar yaşayabiliyor...sen aparatı p....s alacağın pozisyondamı almayı deniyorsun ?

Günaydın venüsten canım teşekkür ederim mesajına. Oraya gidebilirim çok uzak değil. Bulabilmemi sağlıcak bi mesaj daha alabilirmiyim :))
yada her medikalde varmıdır?

ah bu regliler hep olmadık zamanda gelirler. bozma moralini canım zaten regli öncesi vajina biraz gergin oluyor sanki ben öyle hissettim bilmiyorum. sen aparatınla reglin gelene kadar devam et bence p...s denemesini adet sonrasına bırak. zaten bugün yarın gelecek diyorsun moralinde bozuk şuan. adet sonrasına kendini toparlamış olursun. adetin süresincede reglim bitince vajim rahatlıcak bu sefer başarıcam diye kendini motive et tatlım. umarım en kısa sürede başarırsın

haaa bide denedikten sonra yok sadece ucu oldu yok anca yarıya geldi gerisi olmuyo diye üzülme. aşama aşama olacak sakın bunu kafana takma. benim 3 aşamada olmuştu. önce ucu sonra yarısı sonra tamamı

günaydın herkese. bende çok eringenim. eve gidince yemekti bulaşıktı derken egzersiz yapmak aklıma bile gelmiyo. ben direk ilişkiye girmeyi deniyorum. önce bir ara başarır gibi oldum adet araya girdi sonra daha zorlaşmaya başladı herşey. sanki bir duvar var. ve ilk giriş yeri çok dar geliyo elimi soktuğumda bu normal mi. et parçası varmış gibi. ama iki parmak hatta üç parmağı zorlanmadan almıştım hemde ilk denememde. ama düzenli hiç yapmadım sadece bir gün. sonra adet oldum sonrada sonuç hüsran. şimdide eşim boşalana kadar baya acı çekiyorum. nasıl olacak bilmiyorum. yarısı giriyo ama acı çekerek.

günaydın herkese. bende çok eringenim. eve gidince yemekti bulaşıktı derken egzersiz yapmak aklıma bile gelmiyo. ben direk ilişkiye girmeyi deniyorum. önce bir ara başarır gibi oldum adet araya girdi sonra daha zorlaşmaya başladı herşey. sanki bir duvar var. ve ilk giriş yeri çok dar geliyo elimi soktuğumda bu normal mi. et parçası varmış gibi. ama iki parmak hatta üç parmağı zorlanmadan almıştım hemde ilk denememde. ama düzenli hiç yapmadım sadece bir gün. sonra adet oldum sonrada sonuç hüsran. şimdide eşim boşalana kadar baya acı çekiyorum. nasıl olacak bilmiyorum. yarısı giriyo ama acı çekerek.

ilk girişte sabırlı olman gerekiyor cnm derin nefes al ver parmagını yada p...si grdrmeye çlş orayı gectikten sonra gerisi çok kolay olcak bizler bile ilk girişte zorlanıyoruz pelvik kasları oldugundan bebegi tutan kaslar ve idrarı ,o yzden sıkı orası.kaslarını gevsetip sıkmayı ögrenirsen cabuk atlatırsın orayı

vallahi ordan sonrada kolay olmuyo. bu sefer duvara takılıyorum sanki. içi geniş gibi gelmiyo ama çocuk çıkıyo ordan. birde bende kist var ondan kaynaklanıyo olabilirr mi sizce

X