Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

arkadaslar dün evlilik yildönümümüzdü ve ilk defa p.. denemesinde tam olarak basardik...
formda egzersizler hakkinda bilgi veren, sorulara hemen cevap veren arkadaslara cok cok tesekkürler. Allah herkesin biran önce bu sorundan kurtulmasini nasip eder ins.
:sm_cool:

bizimde dün evlilik yıldönümüzdü aynı gündemi evlenmişiz :nazar: tebrikler canım a.s.

canım bak burada bi arkadaş gözlerini bağlayarak yaptığından bahsetmişti sende öyle yapabilrsin hem değişik bi fantezi olur :tomato:aynı durumu ben p...s denemesindeyken çok yaşadım tavanın her karesini ezberlemiştim artık bende çareyi ters oturmakta buldum :emir_bebek:

aa :) yani yalnız değilim.. kapatmadan bir çare bulduk ve işe yaradı..ama galiba p..s denemesinde kullanabilirim :))
eşim kafasını eğip dizlerimi öpüyor,güç veriyor .. ve inanılmaz işe yaradı hızlı hızlı 125 sayı yaptık ve ben girip girmediğini hissetmedim bile .. Galiba pe..s denemesine de hazırım :)) bugün çok mutluyumm... eşimde çok şaşkın :))) ilk defa kendimi bu kadar hazır hissediyorum................ teşekkürler kk :))

arkadaslar dün evlilik yildönümümüzdü ve ilk defa p.. denemesinde tam olarak basardik...
formda egzersizler hakkinda bilgi veren, sorulara hemen cevap veren arkadaslara cok cok tesekkürler. Allah herkesin biran önce bu sorundan kurtulmasini nasip eder ins.

Çok güzel bir güne rast gelmiş:)) tebrik ediyorum..

aa :) yani yalnız değilim.. kapatmadan bir çare bulduk ve işe yaradı..ama galiba p..s denemesinde kullanabilirim :))
eşim kafasını eğip dizlerimi öpüyor,güç veriyor .. ve inanılmaz işe yaradı hızlı hızlı 125 sayı yaptık ve ben girip girmediğini hissetmedim bile .. Galiba pe..s denemesine de hazırım :)) bugün çok mutluyumm... eşimde çok şaşkın :))) ilk defa kendimi bu kadar hazır hissediyorum................ teşekkürler kk :))

inşallah güzelim hadi bakalım yarın güzel haberlerini bekliyoruz :emir_bebek:herşeyin bi çözümü var siz sıkıntınızı yazın mutlaka aynı durumu yaşamış bi arkadaş vardır bi yol buluruz illaki kafamçokkarıştı ayyy illaki deyince canım sucuk çekti opuyorumnanaktan

inşallah güzelim hadi bakalım yarın güzel haberlerini bekliyoruz :emir_bebek:herşeyin bi çözümü var siz sıkıntınızı yazın mutlaka aynı durumu yaşamış bi arkadaş vardır bi yol buluruz illaki kafamçokkarıştı ayyy illaki deyince canım sucuk çekti opuyorumnanaktan

Hamile misin yoksa ? :)
Biz bu gece yapamayız , penis denemesi.. Aksi bir dr ile tedavideyim ben.. Tabi en çok burası yardımcı oldu bana o başka bir durum :)
Yani yeni bir ödeve geçmek için bekliyoruz ctesiyi :) eşli parmağa devam ediyoruz..
Aslında dr bize 120 sayıvermişti bizim toplam 160 küsür oldu ama malesef randevu ctesi :))

Hamile misin yoksa ? :)
Biz bu gece yapamayız , penis denemesi.. Aksi bir dr ile tedavideyim ben.. Tabi en çok burası yardımcı oldu bana o başka bir durum :)
Yani yeni bir ödeve geçmek için bekliyoruz ctesiyi :) eşli parmağa devam ediyoruz..
Aslında dr bize 120 sayıvermişti bizim toplam 160 küsür oldu ama malesef randevu ctesi :))

sanmam ama tatlı acı ekşi herşeyi yemeye başladım gamyoncuiremsuhangi doktora gidiyosun ?

sanmam ama tatlı acı ekşi herşeyi yemeye başladım gamyoncuiremsuhangi doktora gidiyosun ?

:)

ya ne kadar mutluydum..hevesim kaçtı .. Dr bu hafta seminere gidiyormuş.. Allah ım bu nasıl iştir bu regl di tatildi seminerdi 2 ay oldu... yani yine ertelendi... Mualla Oktay bu kanal d doktorumda görmüştüm.. iyi bir kadın ... gerçi iyi ya da kötü olması beni ilgilendirmiyor ,beni yola getirdi :))
ama ramazanda tatile çıktı,zaten çıkmasa bile zor olurdu..oruçlu oruçlu karşılara gitmek.. geçen hafta da regliydim yapamadım... şimdi de semineri varmış.. kısmetttt diyorum :KK43:(((((((((( ama çok kayıp günümüz var... gerçi 1,5 yılın yanında komik bir rakam ama....................

tebriklerr canım:lepi:

tebrıklerrrrr...ne kadar guzel evlılıkyıl donumunde super olmus....mutluluklarrr:nazar:

ay ne güzel bir güne denk gelmiş çok sevindim tebrikler:nazar:a.s.

cnm inan okadar basitki bumuymuş diyosun hemde ben emlaylada yapmadım yani uyuşturmadan yaptım hiç acı yok azcık bi sızı okadar ben biraz kırmızıdan korktum çok geldi gibi geldi kızlar sizde ne kadar gelmişti bide ertesi günde damla damla gelmeye dewam etmişmiydi bende bugün hala geliyoda ama hiç acı yok korkulacak hiç bişey yok aksine çok büyük mutluluk war ucunda korkmayın kızlar herşey çok güsel olacak Allah herkese kolaylık we cesaret wersin inş

evet canımya çok basitmiş gerçekten.gözümüzde büyütmüşüz.2.5 yılımı yedi vaji o kadar zor günler geçirdimki bunun içinmi dedim.bende kırmızı hiç olmadı canım.

canım çoook güzel bi günde olmuş tebriklerr Allah başka dert vermesin...

tebrik ederim :nazar: :hooray:

Arkadaslar hepinize cok cok tesekkür ederim tebrikler icin, insallah formdaki herkes(formda olmayanlarda tabii) bu derdin üstesinden gelir. opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

cnm seninde dün olmuş bnmde dün olduda kırmızı geldi halada geliyo az az sende böyle bi sorun warmı warsa acaba önmli bidurummu bi bilgin warmı

Ne güzel bir hediye olmuş,sizin için.Ne mutlu... a.s Allah başka dert vermesin,mutluluğunuzu daim etsin.:nazar: Darısı başımıza,inşallah

hoşgeldin canım...merak etme halledeceksin en önemli nokta parmağı oraya 1 kere sokabilmekte sonra herşey çorap söküğü gibi geliyor...yalnız değilsin bizler buradayız...bu konuyu vajili olmayan birine anlatmak kendimizi daha kötü hissetmekten başka bir işe yaramıyor..bizi ancak biz anlarız...

bana da öyle geliyor ii ki cvp yazdınız çok ii geldi hiçbirinizi tanımıyorum ama acayip bir bağ hissediyorum allah yardımcımız olsun burdan başardım yazmayı o kadar çok istiyorum ki çok saolun venüsten desteğiniz için :KK66:

X