Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tebrik ederim arkadasım

tebrik ederim :hooray:

canım mutlulugunu erteliyorsun demektir ilerlemek için her gün 3 kez vakit ayır lütfen ilerledikce kendin daha fazla yapmak isticeksin zaten iki parmakta o darlık hissi kasılmandan kaynaklanıyor onu hissettigin anda derin nefesler alıp verebilirsin vede kegel yapabilirsin ayrıca tek parmakla baslayıp iyice rahatlayana kadar egzersizden sonra iki parmaga gecersen hem güvenin gelir kendine hemde rahatlatmıs olursun orayı bide sunu telkin et "ben vajinismus falan degilim kendimi kandırıyorum" tmm mı canım güzel haberlerini bekliyorum

tebriklerrrr canıma.s.

tebrikler canımm:lepi:

hepinize teşekkürler arkadaşlar sizden bişey ögrenmek istiyorum şimdi ilki olduya ikincisinde acı hissediliyomu şimdiden sonra ne yapmalıyım sizden yardım bekliyorm

hepinize teşekkürler arkadaşlar sizden bişey ögrenmek istiyorum şimdi ilki olduya ikincisinde acı hissediliyomu şimdiden sonra ne yapmalıyım sizden yardım bekliyorm

ikincisi ilkinden cok daha rahat oluyor canım tedirgin olucak bişi yok acı falanda yok kafandan olumsuz düşünceleri cıkar yeter

tebrikler mutluluğun daim olsun ikincide ağrı falan olmuyor ufak ufak kasılmalar olsada başarmanın verdiği bilinçle kasılmalar geçiyor bir kere olunca gerisi geliyor ...a.s.:hooray:

offfff kızlar burdaki herkesten dua istiyorum eşim aralıkta askere gitcek doğru dürüst bi işi yok şuanda kayınvalidemin yanında oturuyoruz 3 aylık evliyim askerden gelince bi işi olsun da kendi evimize çıkabilelim nolur dua edin bizeeee......

tebrik ederim.evet herkes aynı şeyi söylüyor bu kadar basitmiymişa.s.

tebrikler mutluluklar canım:lepi:

canım selam inş eşin iyi bir iş bulur bu arada şimdiden hayırlı teskereler uzun dönem mi

hayırlı teskereler cnm Allah yardımcınız olsun

tebrikler mutluluklar canım:lepi:

cnm inan okadar basitki bumuymuş diyosun hemde ben emlaylada yapmadım yani uyuşturmadan yaptım hiç acı yok azcık bi sızı okadar ben biraz kırmızıdan korktum çok geldi gibi geldi kızlar sizde ne kadar gelmişti bide ertesi günde damla damla gelmeye dewam etmişmiydi bende bugün hala geliyoda ama hiç acı yok korkulacak hiç bişey yok aksine çok büyük mutluluk war ucunda korkmayın kızlar herşey çok güsel olacak Allah herkese kolaylık we cesaret wersin inş

Tebrik ederim canım :lepi: Darısı başımıza inşallah :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…