Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

dusuncelerıne saygı duyuyorum ama sen yanlsı yonlendırıryorsun ınsnaalrı ...doktorlar bıle parmak egzersızı yaptırıyorken naısl oluyorda daha kotu yapıyor ınsanı burdakı basarnalar naısl basardı ben nasıl basradım parmakla mıkrop kapmaya gelınce ...eldıven denen bı ıcat var bunu kullandınmı hıc bı sye olmaz...ve bırde yasadııgn bu talıhsızlık ıcın cok uzuldum ama yok kanama durmadı yok dıktırler falan bence bunlar ...bılıncsızce ılsıkıye gırme sonucu kaynaklanan seylerdır ..egzersız yapan bırının kanama olayı %10 dıyelım yanı egzersız yapan cogu bayanın asla kanamaıs olmaz...burdakı arkadaslaırmız cok hassaslar kelımelerınımızı secerek kullanmalıyız....kanama olayına gene degınmek ıstıyorum sakın korkmayın

Burda başaranlar olarak hepimiz biliyoruz ki canımız yanmıyor...
Olan sadece bir baskı hissi ve sivri sinek ısırığı gibi birşey...
Burda kimseyi korkutmaya yanlış yönlendirmeye gerek yok...

denemek istiyorum ama çok korkuyorum dün aynayla baktım sankı oraya birşeyın gırmesı imkansız gıbı

Seninle aynı durumdaydım,yaklaşık bir ay burayı takip ettim ama yinede cesaret edemedim.Sonra arkadaşların yardımıyla kulak çubuğunu denedim ilk gün inanılmaz kasıldım ama 2. gün azaldı.3. gün kasılma falan kalmadı.Doğum günü mumunuda 3 günün ardından rahat alıyorum artık,şimdi daha büyük bir aparata geçeceğim.İsrersen sende kulak çubuğuyla başlayabilirsin

hosgeldın aramıza ılk olarak oyle oluyor ama zamnla naısl kolay oluyo goruceksın..bak burdkaı herkez sne gıbıyıdı ama basardı sende basarcaksın

hosbulduk canım hepınız çok iyisınız çok yardımcı oluyorsunuz ben parmak egzersızı yapmaya çalıştım ama olmuyor yapamıyorum sadece p...s denemesı yaptımoda biryere kadar sankı bır duvar var oraya gelınce ilerlemıyor kendimi kasmamaya çalişiyorum ama bilmiyorum sence orda neyapmalıyım

Nefes ve kegel egzersizi ile o kısmı aşabilirsin canım...
Biraz ıkınarak o bölgeyi geçebilirsin sanırım. Ben ıkınarak yapmamıştım ama öyle yapanlar var...

zaman sadece zaman ..zevk olayı zamnala oluyo..on sevısmeyık uzun tutmak ock onemlı....yalarca zevk alınmıoyo ....onemlı olan nokta ...sık sık ılsıkı yasamak ıyıce alsımak alsıtıktan sonra zevk alabıldııgn noktayı yakalamak ..daha cok cok yenı zamnla olucaktır ...bır gorev gıbıde yapma bu ısı ...hersey zamnla rayına oturucak ınan

yapmaya çalışıyorum ama kafam ve aklım süreklı acıcak ,olmıcak orası kapalımı acabada oldugu için olmuyor

Hayatım sen sonuçta üstte olursan acı hissettiğin an olayı sonlandırma şansın var. O yüzden beynini hiç bu tür şeylerle doldurma. Olacak diye programlandır beynini. 1 cm de girse kardır bu sana...
Emla ya da anestol gibi uyuşturucu krem kullanıyor musun?

yapmaya çalışıyorum ama kafam ve aklım süreklı acıcak ,olmıcak orası kapalımı acabada oldugu için olmuyor
acımıycak...bak ben tam bı bucuk yıl acıycak yapamam falan fılan ...egzersızleır kızlar anlatınca buz gıbı olurudm mumkun degılyapmama derdım...ama ınsanın oyle bı anı gelıyokı ...nereye kadar dıyosun etrafına bakıyosun bak herkez yapmıs..sıteye bı gırıyopsun burdkaı kızlar hergun bı yenısı basardım dıyo ...dahahda hırs yapıyosun cunku zor bı sey degıl ..zor olsa bız naısl yaptık ...emın ol benım dururmun yada otekının durmu sendne ıyı degıl...dahhaad kotu ama nereey kadar kacıcaksın ..ertelıyceksın...cesaret ısı bu ....orası dar degıl korkma ..hemen dene egzersızı basraıcaksın ınan

Bahar'ıma katılıyorum...
Bu vaji sadece bilinçaltımızın bize oynadığı bir oyun...
egzersiz yapamam acıyacak diyoruz. Aynaya bile bakamıyoruz. Ne yani aynadan bakınca da mı acıyacak? Hayır egzersizde de acımayacak. Beynimize bunu anlatmamız lazım. Biraz cesaret sadece...

üste birkere denedim olmadı sankı altta daha rahat eşim yarısına yakın oldugunu söylüyor ama dedıgım gıbı oraya gelınce devam edemıyorum emla sürüyorum ama etrafına burayı bulduktan sonra içe bir kez sürdüm zaten onunla bukadar yapabıldım kafamı rahatlatmam lazım

Selam kızlar nasıl gidiyo çalışmalar daha öncede yazmıştım ben yarısına kadar alabiliyorum diye dün emla krem ile denedik galiba tamamını aldım ama sonra kırmızı geldi neden acaba egzersizlerede devam ediyorum tabi bu arada

normal bu bence tebrık ederım sneı ...hihoyyyt

tebrikler canımm,,,kırmızı gelmesi normall,,,

dogru söyluyorsun bende hırslanıyorum çogu arkadaşim hiçhıssetmedık bıle çok kolay geçtı dedıkçe bende yapabilirim diyorum ama olmayınca 2gün kendıme gelemiyorum ama başarıcam

Canım başardıktan sonra kesinlikle altta olmak daha rahat ama deneme aşamasında insan altta kendini kasabiliyor...
Denemeler ve egzersizler için üstte olmak daha uygun. Nedeni de kontrolün elinde olması...
Emlayı içine sürmeyi başarabilsen eminim tamamını da alanilirsin...

kişiden kişiye değişiyor. ben denemeyi bırak dokunamıyordum bile.ama uygulayabilenler varsa tabiki devam etsinler, ayrıca doktorların hepsi buna katılmıyor bir yakınıma sakın deneme bile denmiş...

kişiden kişiye değişiyor. ben denemeyi bırak dokunamıyordum bile.ama uygulayabilenler varsa tabiki devam etsinler, ayrıca doktorların hepsi buna katılmıyor bir yakınıma sakın deneme bile denmiş...

vajili egzersiz yapan arkadaşlar :

1- Nazlı1982
2- Gülcel
3- Msbactery
4- Aypar
5- Julina
6- Masalelif
7- Suboom
8- Hayat_acil
9- Aydazeren
10-Hndckr
11-Arzum66

cok teşekkür ederim venüscüm :) bakamam dokunamam diodum..eşim ben yaparım dedi ve bu sekılde basladık yavas yavas orta parmagın yarısına kadar oluo inşallah ilerlemek i,stiyoruz ve hiç bisey kullanmadan oldu bu acaba emla ile denesem olurmu ?????

tabiki sonradan zevk almayıda öğreniyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…