Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canımmm tbr ederim çok güzel bi haberr
rabbim kucagına alacagın günüde nasip eder inş
darısı isteyenlere olsun...boshayallersmile

kızlar ben sıteye gremıyorum ya ..sureklı hata verıyo ..su an arkadasınkındne bakıyorum ((

canım dün bende oldu aynı şey şimdi sorun yok,sadece sayfalar çok yavaş açılıyor..
başka siteler açılıyorsa biraz bekle bakalım kendiliğinden olur,deilse bi baktır istersen..

Kızlar ben dün gece egzersizleri denedim,regliden sonra araya zaman girince biraz zor oldu ama oldu.Hala kasılma var,Yaa bakıyorum benimle birlikte egzersizlere başlayanlar başardı,ben hala doğum günü mumundayım,çok yavaş ilerliyorum yaa... Çok üzgünüm çoook

nazlı sana özelden msj atım

merhaba arkadaşlar. bende vajinismuyum bir türlü anlamadım. bende kasıntı falan olmuyo ama acı oluyo. iki parmak üç parmak ilk denememde zorlanmadan yapmıştım. sanırım benim sorunum başka. bir türlü hastaneyede gidemedim.

ilişkiye girerken oluyor. ne yapıcam bilmiyorum. öyle bir korkum falanda yoktu evlenmeden önce iki ay oldu evleneli zaman geçiyo. bana hep basit gibi gelirdi psikolojik olmamalı.

venüscüm benim durumumu biliyorsunuz sizlerin sayesinde buralara kadar gelebildim ben tek parmak egzersizi yapıyordum çok rahatlıkla sonra p...s yarısını alabildim ama birkaçgündür tek parmağı bile alamadım inanılmaz kasılma ve acı vardı regl oldum ardından dün kadın doğuma gittim hayatımda ilk defa ve herşey normal hiçççç birşey yok dedi neden böyle oldu çok ümitliyim regl bitsin emlayla deneme yapacam kesinlikle yaparım diyom acaba bu sıralar biraz canım sıkkın ondanmı bu kasılma ve acı acaba...

ilişkiye girerken oluyor. ne yapıcam bilmiyorum. öyle bir korkum falanda yoktu evlenmeden önce iki ay oldu evleneli zaman geçiyo. bana hep basit gibi gelirdi psikolojik olmamalı.

hepimiz aynı sorunları yaşadık ama sonunda geçti acıycak diye korka korka bu hale geliyoruz aslında acıycak bişi yok bi rahtlayabilsen hiç sorun yaşamazsın canım emla kremle dene bence

Allah yardımcın olsun canım emlayla başarırsın inş hadi bekliyoruz güzel haberlerini....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…