Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

aslııı senmisin gı o alttaki :) hepiniz şekil şekil olmuşunuz

:))))))) canıııım nersin sen yaf ösledim valla. döndünmü? ben daha dönmedim. o yüzden giremiyorum pek. bazen geceyarısı felan girebiliyorum işte. bizim kızlarla iyi kötü bikaç lafladımda hiç sana denk gelemedim. öpüyorum seni şekerim

fimu tebrik ederim canım geçmiş olsun. ecemiz olsaydı adını ışıltılı ışıltılı yazardı ne güsel. onun görevini devralan olmadımı kıslar, başaranları taçlandırmıcasmı? ben ismimi orda görmek için gaza gelip başarmıştım :))

bu gece yıne deneme yaptık arkadaslar artık 2 parmak kalınlıgını çok rahat alıyorum ve gel-git yapabılıyorum baya bır alıştım daha ılk haftam ama çok azım ettımhihoyyyt

esim bıle ınanamıyor 8-9 aydır ılk kez bu kadar mutlu olduk yanı...opuyorumnanaktan

daha ortada kan falan da yok nolucak bılmıyorum:)):uhm:

sızın yazılarınızı okuyorum ona kızlık zarı ıle ılgılı baya bır dusuncelerını etkılemeye basladı ama tam ınanamıyor henuz nede olsa bugune kadar o da bakıre kızdan mutlaka kan gelmelı dusuncesı ıle buyumuş....bu butun erkeklerın kafasına oturmuş bır dusunce ona guzelce anlatmaya çalılıyorum benı çok sevıyor ınanıyor da sadece bugune kadar kafasına oturmuş o dusunceyı atması kolay degıl anlıyorum...

elımden geldıgınce arastırma yapıp okumaya çalışıyorum rabbım yardım etsın inş...bu işi basarıp da nıye kan gelmedı mevzusuna takılmayı istemem dogrusu:sinifsinif:

günaydınnn herkese , uzun zamandır takip edemiyorum , bu arada başaran arkadaşları tebrik ediyorum....

bende özledim sizi..gelemedim bayadır tebrik ederim canım bu arada basarmıssın ben zaten dönüşte umutluydum biliyosun cok sevindim .. mutluluklar dilerim bundan sonası için a.s.

tatil yaptık döndük bende bayadır bakamıyordum ..
sınav tarihi ne zaman belli olucakki insallah bu sefer sorun cıkmaz bi de ösym mi yapıcak sınavı ?

evet osym yapacak sınavı umarım sorunsuz olur artık , tarih belli değil bekliyoruz yani bir tarih vermek bu kadar zor mu anlamıyorum...

evet osym yapacak sınavı umarım sorunsuz olur artık , tarih belli değil bekliyoruz yani bir tarih vermek bu kadar zor mu anlamıyorum...

Canım mesleğinde turizm yazıyor. Sen eğitim bilimlerini de mi cevapladın?
Benim bildiğim sadece eğitim bilimleri bölümü iptal oldu...

Canım mesleğinde turizm yazıyor. Sen eğitim bilimlerini de mi cevapladın?
Benim bildiğim sadece eğitim bilimleri bölümü iptal oldu...

canım , ben önlisans turizm mezunuyum , bizim sınav 26 eylüldeydi ertelendi onun için çalşıyordum . Evet lisanslarda eğitim iptal oldu ama tarih belli değil.

canım , ben önlisans turizm mezunuyum , bizim sınav 26 eylüldeydi ertelendi onun için çalşıyordum . Evet lisanslarda eğitim iptal oldu ama tarih belli değil.

hiç bezme şu sıra herkes pes etmiş durumda fark atmak için bu dönemde yüklen çalışmalara emin ol pişman olmassın

egzersiz yapınca kanama herkesde olmayabiliyor normal şartlardada bazı durumlarda da kanama olmuyor bu kızlık zarı meselesi bu kadar önemliyse bi jinekologa gitmeni öneririm eşinle birlikte ..ancak dr dogru yorum yapabilir

Ha pardon canım ben yanlış anladım...
Benim eşim de 26'sında girecekti sınava. Daha tarih belli değil demek...

kızlar bu sayfayı takip eden kimler vajili bilmiyorum....biliyorsunuz önceleri liste yapıyordum ama bi süre gelemedim sağolsun ececim devraldı listeyi şimdi oda yok...kaç kişi ve kimler var vajili ? arkadaşlar bilgi verirseniz tekrar bir liste oluşturabiliriz takibimiz kolay olur en azından....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…