Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tebriklerrr darısı başımıza.buarada emlayı vajınanın içine sürüyorsun değilmi bende denıcemde iki parmak aldım bugun büyük ihtimal p.. denicez

tebrik ederim canımcım.....ne güzel bir gün.....çifter çifter taze gelinlerimiz oldu...aman nazar değmesin mutluluklar diliyorum güzelim....

çoook teşekkür ederim canımbenim,inanamıyorum bu yorumların benim için yapıldığına,ay ağlıcam şimdi yine,daha sonraki gelişmeleri yazıcam tekrar yine.bugece deneme yapamayız heralde,biraz ağrı var gibi sanki,yada siz söyleyin yapayımmı ara mı vereyim:kedi:

eğer tamamını aldıysan, git gel de yaptıysan olmuş demektir... üstüne kırmızıyı da görmüşsün, artık bir kadın olsun, hayırlı olsun :)

eğer biraz ağrı varsa geçmesini bekle... dokundugunda acıyorsa bepanten al eczaneden onu sür, tahriş olmuştur toplar kendini... egzersiz dene hazır oldugunda, baktın ki acı yok ağrı yok, p... dene... hiçbirşeycik olmaz artık :)

tamam canım,çok teşekkürleropuyorumnanaktan

tebriklerrr darısı başımıza.buarada emlayı vajınanın içine sürüyorsun değilmi bende denıcemde iki parmak aldım bugun büyük ihtimal p.. denicez

evet canım içine sürdüm,etrafınada sürdüm biraz,parmağımla en içe kadar sürdüm hatta,anlamadım bile nasıl olduğunu,emin ol seninkide olucak bugün.

inan canım sen vajiyi yendin ve artık her bakımdan bir kadınsın kaydirigubbakcemile5 gördünmü ne kadar kolaymış o kadar zaman kendimizi kahretmeye değermiymiş :hulya:bana doktorum yendikten sonra 1 ay boyunca gün aşırı yapmamızı önermişti...mümkün olduğunca ara vermemeye çalış bu arada vajine dahada özen göster çünkü farkında olmadan tahriş olabiliyor yada mantar vs bişeyler çıkabiliyor...

tamamdır o zaman :) bugün yine 2 parmaktan sonra p.. denemesinde güzel haberin gelecek inş.

canım benim hiç korkma bak parmak olayında zevk bile almışsın demekki o anda çok rahattın...kendini rahat bırak aklından hiç olacakmış olmayacakmış diye düşünme...2 parmak aldıktan sonra olmaması mümkün değil...gözlerini kapat ve aklına seyredip hoşuna giden bi sevişme sahnesi getir yada kendini öyle hayal et...kesinlikle p...se bakma.....güzel haberlerini bekliyoruz...

tamam canım çook teşekkür ederim,bugün ara vereyim ozaman yarın inşallah.emlasız başardığım günüde yazarım buraya umarımhihoyyyt

canım sen başarmış sayılırsın iki parmağı rahatlıkla alabiliyosan sorun yok demektir p..s de rahatlıkla alacaksın inş buna inan ve başar güzel haberlerini bakliyoruza.s

evet eşim yavas yavas her bogumu zorlamadan girdi ve herdefasında derin aldım ıkındım hatta bak şuan kasıyorum kendımı şuan bırakıyorum dedım yaptım aralardaki farkları gördük beraber.inş. olacak

tebrik ederim tatlım. çok çok geçmiş olsun.mutluluklar a.s.
kızlar farkındamısınız duruyoz duruyoz çifter çifter güzel haberleri veriyoruz :lepi::hooray:

bu arada p....s denemesi sırasında nefes olayını mutlaka yap heyecandan unutabilirsin eşine söyle takıldığın yerde nefes olayını hatırlatsın sana ben hep unutuyodum çünkü opuyorumnanaktan

Arkadaşlar, ben bir süre giremeyeceğim nete, ders çalışmam lazım. Hepinize bol bol dua edicem inşallah vajiyi yenmek isteyenler bir an önce yener, bebiş isteyenler de biran önce hamile kalır :)

Kendinize dikkat edin, hatrımdasınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…