Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

HELPLES hoşgeldin canım nerelerdesin kaçgündür sana bakıyorum yoksun bende daha girmezsin diye çok üzülmüştüm bidaha gitmek yok sensiz olmuyo kızza.s.

slm canlar HELPLES,DİLBO,ASLICAN,RABİŞ,ve vajiyi yenen ve yenmek için sarfeden diğer arkadaşlar merhaba helples canım sorun ve sıkıntıların varmış özelden msj hakkım olmadığı için yazamadım ama merakta ediyorum siteyede giremeiyorum fazla bu ara işler yoğun gece gruba bakıyorum oda geç saat olduğu için kimse olmuyor canlar sizle sohbet etmeyi özledim sorun neyse helpim inşallah bir an önce atlatırsın biz vajiyi yendik bundan sonra her sorunu yeneriz öyle düşün öptüm canım

HELPİM canım attığın msjı yeni okudum anladım konuyu ama içini rahat tut ben senin bunun üstesinden geleceğini biliyorum elimden geldiği kadar dua edeceğim canım allah yardımcın olsun canım umarım sorun bir asn önce hallolur ve eski help olursun ben seni o neşeli halinle tanıdım hep mutlu ve umutlu olman dileğiyle ii geceler fıstığım...

HOŞBULDUK CANIM
HERZAMAN YARDIMLARIMIZ İÇİN BURADA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ
İNŞ KISA ZAMANDA YENERSİNİZ SEN VE TÜM HERKES
DİGER KIZLARDA GELİRLER BELKİ BEN DAHA DÜN ÖGRENDİM SİLİNDİGİMİ BU YÜZDEN GEÇ OLDU SAYFAYA GİRMEM opuyorumnanaktan

bitanem benimmm sagolasın opuyorumnanaktan
sorun hallettim gibi inş tkr başlamaz umudundayım olumunekankayizsmile
beni silmişler bu yüzden haberimde yoktu yeniden tkr üye oldum bu yüzden uzu
n zamandır görüşemiyoruz inş tkr burdayım ve sık sık görüşürüz ::1hug:

günaydın kızlar.
dün işyerinde eşim yok niye böyle yaptı niye öle baktı niye somurttu vs derken çok kuruntu yapıp sanırım yine kendimi kapattım.yada başka pozisyonu beceremedim.bu kez olmadı yaa (

günaydın kızlar.
dün işyerinde eşim yok niye böyle yaptı niye öle baktı niye somurttu vs derken çok kuruntu yapıp sanırım yine kendimi kapattım.yada başka pozisyonu beceremedim.bu kez olmadı yaa (

Canım pozisyon değişikliği yapınca olmayabiliyor en başta...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…